Widok

Zaginął PIES :(

Zwierzaki Temat dostępny też na forum:
Przedwczoraj w godzinach wieczornych zaginał pies rasy Owczarek Środkowoazjatycki . Bardzo duży , koloru beżowo - brązowego . Był już stary , schorowany . Nigdy nie wychodził poza posesje . Przeszukaliśmy co mogliśmy . Podejrzewamy że jak większość rasowych psów uciekł by odejść w samotności . Bardzo nam zależy aby go znaleźć ... Zgłosiliśmy już sprawę na policje , do schronisk , gdzie tylko się dało . Jeżeli ktokolwiek widział takiego psa, bardzo prosimy o kontakt !
tel 504898103
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo mi przykro, ale szukajcie go (wstawiajcie zdjęcia) i nie poddawajcie się. Trzymam kciuki:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dziękuje !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdjęcie "Paro"
http://vlep.pl/nygkib.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cudny! Napewno nie sposob piesia nie zauwazyć.
Może jakieś zapachy zwabiły pieska gdzies? A teraz nie może znależć drogi? Nie wiem, tylko gdybam.
Nie poddawajcie się. I daj znać Iwona jak juz ja znajdziecie.:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj, późnym wieczorem, w okolicach nowego Bojańskiego boiska (okolice ulicy Warszawskiej oraz Majora Bojana) widziałem dużego, brązowego psa.
Było już bardzo ciemno, pies znajdował się w relatywnie dużej odległości ode mnie (chodził po polu)- nie jestem w stanie stwierdzić czy to ten sam pies, którego widać na załączonym zdjęciu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobnego pieska widziałem jadąc rano do pracy w okolicy Na Dambnik, Bursztynoiwa, Lipowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Wybory (131 odpowiedzi)

Startuje ktoś z Boajna?

Smart home (5 odpowiedzi)

Zna ktos kogos co instaluje tego typu rzeczy? Chce sterowac oswietleniem w domu zwlaszcza w...

Ogrzewanie gazem (60 odpowiedzi)

Witam, jakie macie rachunki zimą za ogrzewanie domu gazem ok. 200m2 ? Szykuje się na zmianę pieca...

do góry