Widok

Zaginął mały czarny piesek

Zwierzaki Temat dostępny też na forum:
W niedzielę 15 marca podobno widziany w baninie. W dniu 6 marca około godziny 17 zaginął mały czarny piesek rasy pinczer miniaturowy. Piesek wabi sie skippy, waży około 3,5 kg. Ma duże uszy, czerwoną obrożę, ma chipa.

na pieska czeka mała smutna właścicielka. Prosimy o pomoc.Informacje proszę kierować na numer 504-044-256. Poniżej link ze zdjęciem pieska.

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zgubione-znalezione/maly-czarny-piesek-racy-pinczer-miniaturowy-ogl9604308.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
widzalem na Pszennej,w piatek,blizej Odido.stoial w poliu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:( ja go widziałam chyba w piątek miał obrożę i tak smiesznie jedna łapke podnosił. Szedł wzdłuż ul. Lotniczej czyli mozliwe że aż do Odido doszedł. Zastanawiałam się co taka mała psinka sama robi obok ulicy. Będe teraz patrzyła i jak zobaczę spróbuję go zwabić.. Oby sie znalazł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wbrew pozorom rozmiar pieska ani nawet wiek nie ma znaczenia - moja zguba po kilku dniach tułaczki znalazła się kilka kilometrów od domu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to nie jest nietoperz?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
mm ale masz dowcip
Nietoperza to w gaciach masz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pewnie, wesoły ze mnie człowiek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prosimy o pomoc...Wczoraj nie udało się znaleźć naszej zguby. Dziś będziemy w Baninie znowu. Pomóżcie proproszę
..i dziękuję z góry..Joanna 504044256
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taki pinczerek mieszka w Baninie na Ogrodowej, więc to chyba nie wasza zguba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Ogrodowej ile? Czy ten pinczerek też utyka na łapkę? Wie Pani coś więcej? Czy piesek chodzi sam po Baninie? Ja chciałam wziąć jutro urlop żeby szukać naszego Skippiego...W piątek młody człowiek widział takiego pieska koło 16 w okolicy Biedronki w Baninie... Proszę napisać coś więcej...moja córka, ja zresztą też jesteśmy załamane...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wczoraj rano widziałem na Wiśniowej - na samym początku od strony składu z drewnem
Zwróciłem na niego uwagę, bo nie bardzo chciał zejśc jak jechałem, i rozglądałem się za właścicielem. Nikogo nie było ?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
100% ten zapamiętałem tę obrożę czerwoną !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ludzie pomóżmy Pani jak zobaczycie psinkę to próbujcie go zatrzymać ja przynajmniej tak zrobię jak zobaczę psiaka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety ja po fakcie przeczytalem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten na ogrodowej utyka ,czesto sobie chadza swoimi sciezkami wiec czesto musialby by sie pani gubic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli nie umie wrócić do domu z którego uciekł to nie jest psem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Czy piesek sie znalazl? Dzisiaj widzialam podobnego, niedaleko ronda turbinowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak można zgubić członka rodziny?

Dziecko też zgubisz?

masakra
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Banino

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry