Widok

Zaginął pies cocker spaniel - nagroda.

Dnia 9 sierpnia ok. godziny 19 na Oksywiu przy ulicy Dickmana zaginął pies rasy cocker spaniel maści białej w brązowe łaty. Dla znalazcy przewidziana jest nagroda pieniężna. Jeżeli coś wiesz na temat psa zadzwoń 513-536-700
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wrzuć swoje ogłoszenie jeszcze w 3 miejsca, koniecznie ze zdjęciem psa.
Najczęściej przeglądane strony, to: olx.pl, dział "Zwierzęta", "Zaginione i znalezione" oraz na trojmiasto.pl wejdź w ogłoszenia i w dziale "Społeczność" również jest kategoria "Zgubione / znalezione", a w "Różne" - "Zwierzęta".
I jeszcze przydałoby się wrzucić to ogłoszenie do działu "Inne" - "Zwierzaki", ale to pewnie zrobi za chwilę Admin ;).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomniałabym: pewnie zadzwoniłeś już do schroniska, ale warto się co jakiś czas przypominać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
schronisko samo by zadzwoniło i przysłało mandat ;) bez sensu dzwonić...

przy okazji, jak to jest w przypadku zwierząt?
bo znalazcy przysługuje znaleźne w wysokości 10% wartości znalezionego towaru - a w przypadku 'towaru oddychającego'? :>

no i zgodnie z polskim (a w sumie gdańskim) prawem psy MUSISZ wyprowadzać na smyczy i w kagańcu - niezależnie od rozmiaru
jak więc się stało, że piesek 'zaginął'?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aradash, daj spokój... Zgodnie z polskim prawem powinniśmy też sprzątać po psie, nie rozmawiać przez telefon podczas prowadzenia samochodu, przestrzegać ciszy nocnej miedzy 22:00 a 6:00 etc...

A schronisko nie daje mandatu, tylko pobiera opłatę za każdą dobę pobytu oraz ewentualne zachipowanie, jeśli pies chipa nie posiada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mandat, opłata... jeden wał...

tak,
zgodnie z polskim prawem masz OBOWIĄZEK sprzątać po psie, żeby innym to nie przeszkadzało, jak masz dom, niech Ci sr* po podwórku i dywanach gdzie chce...
oraz ZAKAZ rozmowy przez telefon za kółkiem, żeby innych nie pozabijać...

jeśli ktoś tego nie rozumie, i się do tego nie stosuje - bo można nie rozumieć, ale przestrzegać - to nie dorósł do życia w cywilizowanym społeczeństwie... i powinien mieć sądowy zakaz posiadania prawa jazdy, i zwierząt...

tak samo wyprowadzanie zwierząt z odpowiednimi środkami bezpieczeństwa - nie ma tłumaczenia, że 'to taki spokojny piesek' - jak ktoś tak tłumaczy, to nie powinien w ogóle mieć psiaka... tylko upośledzona umysłowo osoba tłumaczy w ten sposób... to jest zwierze... nie wiesz co je rozjuszy czy przestraszy... powodzenia w sądzie :)

a cisza nocna jest wyłącznie przepisem spółdzielni mieszkaniowych... jak masz dom za miastem, to możesz przeszkadzać WSZYSTKIM w promieniu takim na ile zapodają Twoje głośniki ;)
a milicja i SM może co najwyżej przez płot palcem pogrozić :)
mogą Ci wstawić mandat za 'nieobyczajne zachowanie' - o ile jesteś na tyle głupi żeby ich wpuścić na swój teren :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uff, całe szczęście, że podałam tylko 3 przykłady, a nie więcej ;)
Czepialski jesteś, wiesz? Bardziej niż ja ;). Tematem wątku jest prośba o pomoc w odnalezieniu psa, a nie kwestia tego, dlaczego właściciel nie miał go na smyczy... A może miał, tylko mu się zerwał? A może coś go wystraszyło? A może wyprowadziło go dziecko i nie utrzymało? A może pogonił za suczką, co miała cieczkę??? ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to fakt, ale zapytać chyba mi wolno ;)

mój przyjaciel z dawnych lat raz przedrzeźniał psa na smyczy przyczepionego przed sklepem ;) pies oczywiście się urwał - na szczęście kolega przeżył :> bez uszczerbku... ale różnie to bywa ;)

nie zakładam, że autor wątku jest nieodpowiedzialny, ja tylko zadaje pytania ;)
zapytam więc kolokwialnie: jak to się stało, że piesek Ci nawiał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Oksywie

klient - ocena (4 odpowiedzi)

Firma nie dotrzymuje terminów oddania budynków/mieszkań. W Gdyni port deco budynek miał być...

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

Czy bloki przy ul. Zeglarzy, Oksywie są teraz niebezpieczne? (7 odpowiedzi)

Słyszałem że przy blokach na ul. Żeglarzy, Oksywie zrobiła sie duża patologia. Naprawdę jest tam...

do góry