Widok

Zaginął pręgowany kot

Dnia 20.05.2017 zaginął pręgowany kot (zdjęcie w poniższym linku) w okolicach ulicy Wrzosowej. Jeżeli ktoś go widział proszę o kontakt pod numer 697 037 932, bądź poprzez komentarz na forum. Z góry dziękuję.
http://imgur.com/a/VKV4n
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukaj na rolniczej. Tam ostatnio kota można złapać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może ktoś przypadkiem zamknął w garażu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niedawno była wojna o słynnego kota z rolniczej,a była to wojna o kota gorsza jak u Kargula i Pawlaka,a zaczęła się tragicznie. I tak co rusz ktoś się pyta o swojego kota ,ze normalnie można dostać kota od tych kotów. Jak macie za dużo myszy w chałupie,to se kupcie pułapki na myszy ,pułapki nie uciekną jak koty.
Do mego ogrodu co rusz przyłażą jakieś koty i wiecie co zrobiłem :-) zakupiłem se kurde książkę kucharską p.t Azjatyckie dania mięsne

P.s Jak wasz kot nie wróci,to pomyślcie se , że komuś sprawił przyjemność.

Pozdrawiam szef kuchni Zdzisek
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czytając poziom komentarzy warto sobie przypomnieć, że " milczenie jest złotem"...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Masz rację. Tylko ci wasi banińscy mieszkańcy tego nie wiedzą. Klepią w klawiaturę na potęgę. Szukają sensacji, problemów, tworzą nieprawdziwe informacje. To jest urok Banina i jego mieszkańców
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Daruj sobie takie debilne komentarze i jak nie masz informacji to żegnam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

do góry