Widok

Zaginął wózek Baby Jogger City Mini 4 kołowy w Wejherowie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam was serdecznie w trakcie pakowania córki do auta (zapinania w fotelik) zginął nasz wózek.... Stało się to w środę w Wejherowie na parkingu za Halą Pomorską na przeciwko baru chińskiego między godziną 15-16. Był to Baby Jogger City Mini 4 kołowy w kolorze Sand Stone (taki jakby oliwkowy z lementami czarnymi). Wózek był w stanie idealnym miał przy sobie zabawki taką lalkę rózową szeleszczącą i grzechotki. Gdyby ktoś coś wiedział prosiła bym o kontakt pod numerem telefonu 509 846 578
Mam papiery od wózka więc znam jego numer seryjny, ponadto dodam że na uczciwego znalazcę czeka nagroda w wysokości 300zł . Szczerzę prosze o pomoc
P.S. Może gdyby ktoś widział taki wózek w komisie lub jakimś lombardzie to też prosiła bym o wiadomość....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
podbijam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szok......
Pieniądze szczęścia nie dają, ale łatwiej cierpieć w luksusie...
[url=http://lilypie.com]
image[/url]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
happymum tak mi przykro co za ćwok położył łapę na wózku dzieciecym?
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakim trzeba być człowiekiem, żeby ukraść wózek dziecięcy....
ale chyba jest to coraz częstsze, już kilka takich apelów widziałam na fejsie. :(

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem co mam Wam powiedzieć....sama nie mogę ogarnąć tego faktu że wózka już nie ma... myślałam że nagroda pomoże w jego odnalezieniu... niestety brak chętnych ,,znalazców"
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a moze w okolicy sa jakies kamery, zeby mozna bylo sprawdzic?
zglaszalas na policje? ja tam bym nie odpuscila.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
up podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi dwa lata temu ukradli x landera w Wejherowie i się nie odnalazł mimo że też miałam papiery i zgłosiłam na policję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jestem naiwna ale łudzę się że spotkam kiedyś na mieście kogoś z moim wózkiem i go zaczepię sprawdzę numer seryjny i wezmę policję od razu na miejsce grrrr i odzyskam wózek... Kradzież wózka dziecięcego to mega podłość...to tak samo jak okraść osobę chorą/niepełnosprawną z jej wózka... Jakim trzeba być bezdusznym człowiekiem by kraść małym dzieciom wózki....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
o taki?

image

Życzę Wam aby się odnalazł.

A samej kradzieży nie będę komentowała, bo i tak wypowiedź ocenzurują ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oooo dzięki za zdjęcie...dokładni taki wózek i nawet w tym kolorze...do wózka była przyczepiona grzechotka/gryzak i taka laleczka z 30cm z elementami szeleszczącymi i lusterkiem w kolorze różowym .... Zaginięcie zgłoszone na policję...eh ale szukanie niestety bez pozytywnych nowin... Już sama nie wiem w jaki jeszcze sposób mogła bym go szukać :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A komisy,allegro i tablica?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Allegro i tablicę.pl obserwuje na bieżąco... do komisów z okolicy wysłałam meile z fotką wózka i mi odpisali że dadzą znać jak wózek do nich trafi....eh także no cóż...złodziejaszek górą...policja pozbawiła mnie szans na odnalezienie wózka
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
To jeszcze fb pozostał, nie wiem może są jakieś grupy z Wejherowa to tam wystosuj posta ze zdjęciami.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://trojmiasto.tv/Kradziez-wozkow-dzieciecych-9335.html
To dzisiaj było na Trójmieście.Może to oni?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewuszki cud...dziś zadzwoniła do mnie babeczka że znalazła nasz wózek... Rozwieszanie i umieszczanie ogłoszeń się opłaca... Pani dostała znaleźne, my odzyskaliśmy wózek, nawet z zabawkami :D także dzęki za pomoc.... uwierzcie że jestem miło zaskoczona
image
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale jak znalazła, może sama go ukradła, napisz coś więcej :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Suuuper :) najważniejsze, że odzyskaliście wózek :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zadzwoniła i powiedziała że sama dała ogłoszenia że znalazła wózek, a że dziś jej córka w internecie znalazła moje ogłoszenie na stronie Wejherowa że szuka takiego wózka...więc zadzwoniła żeby sprawdzić numery seryjne...okazało się że to mój wózek...więc umówiłyśmy się po odbiór :) jak słowo się rzekło tak było :) znaleźne za wózek :) tyle tylko że teraz mam dwa baby joggery i jedne muszę sprzedać hihi

Dziewczyny tak czy siak jestem mega szczęśliwa i miło zaskoczona...mogła go sprzedać...dostała by dużo więcej niż 300zł znaleźnego... także dobrze że są na tym świecie uczciwi ludzie
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A gdzie go znalazla? Wiec wychodzi na to ze ktos go ukradl i porzucil?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie, dla mnie to trochę dziwna sytuacja, ale fajnie że odzyskaliście wózek ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe wyjaśnienie tej pani co "znalazła" wózek




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super że wózek się znalazł, i po co szukać dziury w całym "a może to ona go ukradła" itp... Czy to ważne, może gryzło ją sumienie;))))
Najważniejsze że się odnalazł;))))
Pieniądze szczęścia nie dają, ale łatwiej cierpieć w luksusie...
[url=http://lilypie.com]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
raczej jest to ważne, bo przecież dostała "znaleźne"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja uważam że pani, która znalazła wózek jest uczciwą osobą... oddała wózek, dała ogłoszenie że znalazła...szukała właściciela wózka i przechowywała nasz wózek... więc nie ma się tu co doszukiwać drugiego dna... my się cieszymy że wózek się znalazł... a gdyby ktoś chciał tu nas oszukać to można było sprzedać ten wózek spokojnie za 500-800zł na allegro a jednak ktoś wolał znaleźć właściciela i otrzymać znaleźne 300zł...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
a drugi wózek jest teraz na sprzedaż :)? jestem chętna ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak ta Pani go znalazła? Stał sobie na ulicy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
rany, a co za różnica, gdzie go znalazła?? wózek wrócił do właścicielki i koniec tematu. super, że się odnalazł. trochę wiary w ludzi. nie mierzcie wszystkich swoją miarą...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
No to trochę dziwne,bo wyobrażasz sobie znaleźć wózek?Idziesz ulicą wózek stoi i podchodzisz bierzesz bo wiesz że niczyj?A może matka z dzieckiem gdzieś na bok odeszli.Trochę dziwnie to wygląda,ale dobrze że się znalazł.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
a może poczytała gdzieś że zostało zgłoszone zaginięcie wózka i się przestraszyła... dla mnie też to jest dziwne...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wózek jest na sprzedaż. Sprzedaję ten egzemplarz który się zagubił i znalazł...ponieważ są na nim 3 otarcia na ramie (dwa po rozłożeniu wózka są niewidoczne) jedno trochę jest, tapicerka jest w stanie bdb jest czyściutka ma tylko maluśkie otarcie ale takie mini mini co powoduje obniżenie jego ceny. Nowego nie sprzedam bo użyłam go dosłownie 2 razy, po kółkach widać że go użyłam a nikt nie da mi ceny jak za nowy...dlatego sprzedajemy ten odnaleziony.... kupiliśmy go w połowie kwietnia, mam paragon, oryginalny karton...cena wózka 800zł do naprawdę drobnych negocjacji...gdyby ktoś był chętna to ja jestem w Redy. zdjęcia wózka i tych otarć prześlę na priv...

Nowy wózek kosztuje 1189zł...Nasz wózek to dokładnie ten kolor co tu jest wklejony na forum. Ma jeszcze 1,5 roku gwarancji.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

do góry