Widok

Zagineła kotka na ul. Kubusia puchatka

Zwierzaki Temat dostępny też na forum:
Na ul. Kubusia puchatka zaginęła mała roczna kotka kolor szary w typie rosyjskiej niebieskiej.
Ktokolwiek widział proszony jest o kontakt pod nr tel 603135691.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Wczoraj próbowałam się z Państwem skontaktować, gdyż zawitała u mnie na ul. Pszennej koteczka w typie rosyjskim. Niestety z racji na kocurka w domu nie mogłam jej przygarnąć. Została nakarmiona, napojona i poszła dalej szukać domku. Było to około 22.30
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoro przyszła to mogła Pani zabrac do drugiego pokoju i zadzwonic to Pani , która jej szuka. Ech
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
"Wczoraj próbowałam się z Państwem skontaktować" z tego chyba wynika, że Pani próbowała dzwonić do właścicieli.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamy chyba tego kotka, proszę podać numer do siebie bo ten co jest podany jest nieprawidłowy. Kogoś obudziłem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Patrzcie na daty. Chodzi o inne zwierzę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rasa się zgadza, kot wychudzony, oswojony... Może komuś innemu uciekł?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Zgadza się jakiś czas temu nasz kotka zaginęła ale całe szczęście się odnalazła. Cieszę się, że Państwo zareagowaliście. Na szczęście nasza pupilka jest w domu i wygrzewa się na słoneczku.

Dziękuję za czujność.

P.S. Numer się zgadza ale fakt już spaliśmy :)

Pozdrawiam serdecznie..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nasz kocur, rosyjski niebieski, uciekł miesiąc temu z Pszennej, może to on, proszę o kontakt
tel. 507-441-423
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wędruje sobie pewnie kocurek jeden po okolicy i nawiązuje nowe znajomości, kocurki tak mają....... też muszą się zabawić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Regularnie każdej nocy przychodzi do nas kot i regularnie zostawia po sobie odchody. Dostaję szału bo mamy małe dzieci ale pomijając to nie rozumiem dlaczego właściciel nie interesuje się swoim pupilem a później jest apel że zaginął.... Owszem, to zwierzę które chodzi własnymi ścieżkami ale albo mamy kota podwórkowego albo domowego i interesujemy się jego losem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chciało się mieszkać na wsi, a tu nagle przeszkadza kot. Pewnie kury i gęsi też wkrótce zaczną, mimo, że ich coraz mniej. O krowach i koniach już nie wspomnę. Ludzie, ogarnijcie się trochę, albo wypad do mieszkania w bloku :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
W jaki sposob wlasciciele maja wplynac na kota, zeby nie wchodzil Tobie do ogrodka? ;) Powiedza NIE WCHODZ i myslisz, ze kot sie poslucha?
Kup odstraszacz - na szybko znalazlem na allegro (akcja i5308008170).
Pewnie jest wiele innych - poczytaj o tym, a nie zalisz sie tu. Przeciez kot zawsze pojdzie tam gdzie chce. Popsikasz, to prawdopodobnie przestanie mu sie podobac u Ciebie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry