Widok

Zajazd REN Iwiczno - Gawra

Wesele Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś był tam może na weselu albo może sam wyprawiał? Jak wrażenia?

W Internecie jest dość mało opinii, a poważnie rozważam to miejsce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłam na weselu u koleżanki na sali przy pomoście. Sala bardzo jasna (paradoksalnie np. na pierwszy taniec zbyt jasna, widać każdy detal pierwszego tańca, zdenerwowanie młodych itd.). Jedzenie przepyszne, możliwość pójścia na pomost w trakcie imprezy - super.
Odradzam usadzanie gości przy okrągłych stołach po 6 - masakra. nie słyszeliśmy się, trzeba było do siebie krzyczeć gdy zespół grał. Po 8 to już lepszy pomysł jak na te rozmiary stołów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agato, wielkie dzięki! Bardzo mało jest o nich opinii w Internecie, nie znam nikogo, kto tam wyprawiał swoje wesele, więc każda opinia jest dla mnie na wagę złota :)

Mnie mocno zastanawia jedzenie, dlatego świetnie że piszesz, że dobre. Pamiętasz może jakieś szczególnie smaczne potrawy?

Gdyby Panna Młoda wyraziła zgodę, byłabym bardzo wdzięczna za przekazanie mi jej adresu e-mail - almondova@o2.pl :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

do góry