Widok

Zajęcia dla dzieci w klubie Alf - proszę o opinie.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
wiedziałam ogłoszenia na drzwiach na Szpora - chodzi ktoś ? fajnie prowadzone , dużo osób ? jutro jakieś zajęcia z chust - idzie ktoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko chodziło tam rok temu i bardzo lubiła tam chodzić. Pani jest bardzo fajna, dzieci maja kontakt z innymi rówieśnikami. Można zostawić dziecko na 4 godziny od 8-ej. Naprawdę warto, polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a Twoje dzurcko codziennie chodzilo czy w wybrane dni? i jeszcze jedno- czy jakieś panie korzystały tam zajęc fitnessu lub jogi:)? ostatnio jak tam przechodziłam widziałam plakat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak była chora to nie chodziła ale wtedy się nie płaciło. Płaci się tylko wtedy kiedy dziecko jest w klubiku. Na fitness chodziły przeważnie starsze Panie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodziłam dwa lata temu.Zajęcia prowadziła Pani Ola, która była świetną opiekunką.jedyny minus to wyposażenie sal, ale to przy dobrej zabawie było bez znaczenia. Ja polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dzieci są tam same czy mogą być najpierw z rodzicem ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na początku mogą troszkę być z dzieckiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka chodziła w tamtym roku, przynajmniej 2 razy w tygodniu, bo byłam na macierzyńskim z drugim dzieckiem i nie posłałam starszej do normalnego przedszkola, więc stwierdziłam, żeby chodziła tam, aby mieć kontakt z innymi dziećmi i trochę zabawy. Na zajęciach trochę rysowali i malowali, jakieś zabawy z Panią, trochę zabawek też tam było, jedzenie na śniadanie trzeba było mieć swoje i tak 4 godzinki mijały. koszt jednych zajęć to 10 zł. Z ilością dzieci było różnie, bo każdy przyprowadzał jak chciał i tak raz było 10 osób, innym razem tylko 2. Córka lubiła tam chodzić, ale chyba duży udział miała w tym pani Ola, prowadząca. Jednym słowem, szału nie ma w tym klubiku, ale jeżeli dziecko nie chodzi do przedszkola, to fajna opcja, żeby się trochę pobawiło i usamodzielniło, a dużym plusem było to, że przyprowadza się dziecko kiedy się chce, bez wcześniejszego ustalania dni, czyli wtedy kiedy mamie się chce:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Dziki w okolicy Więckowskiego (3 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry