Widok

Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Witam, czy w naszej pięknej miejscowości są organizowane jakieś zajęcia dodatkowe dla dzieci w wieku 5 - 6 lat? Najbardziej interesują mnie zajęcia sportowe, może taniec? Ale też takie jak matematyka albo plastyka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytaj o zajęcia pływackie. Nie ma lepszej formy aktywności fizycznej od płyania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy dziecko uczęszcza do szkoły?? Jeśli tak to w szkole są organizowane i często w bibliotece tej od strony gimnazjum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze nie chodzi do naszej szkoły, będzie chodziła od września. zależy mi na tym aby zajecia odbywały sie w Bojanie, ponieważ nie mogę jej puki co wozić do trójmiasta.
co do basenu to o ile się oriętuję to nie ma w Bojanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto zapytać w bibliotece napewno we wtorki podajze są zajęcia plastyczne i wiem, że były poranki z bajka ale czy jeszcze są to nie wiem. W ferie było dużo zajęć dla dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zajęcia z tańca są w szkole w pon lub wtorek jakaś szkoła tańca prowadzi i myślę że nie będzie problemu by dziecko zapisać bo są płatne a dla nich to zarobek jakoś ok 12stej na górnym holu szkoły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajne propozycje. Przy czym zastanawiam się, czy organizujecie może jakieś zajęcia dodatkowo dla dzieci w swoim zakresie? Sama zastanawiam się nad zainwestowaniem w tego rodzaju rodzinny planer familiowo http://www.familiowo.pl . Dzięki niemu bowiem mamy możliwość nauczenia dziecka odpowiedzialności, jak również zarządzania swoim czasem. Sztuka ta nie jest łatwa, w związku z czym na pewno bardzo przyda się w przyszłości:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, poszukujemy z żoną dodatkowych zajęć sportowych dla dziecka w wieku 7 lat :)

Natrafiliśmy na ciekawy artykuł i chcieliśmy dopytać czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z zajęciami na kołach cyrkowych?

https://flyingrose.pl/pl/blog/Kola-cyrkowe-aerial-hoop-podbijaja-serca-dzieci/11
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Odpady wielkogabarytowe (18 odpowiedzi)

Witam Nie wiecie, czy będzie w tym roku zbiórka odpadów wielkogabarytowych? Na stronie gminy...

wybory kopertowe (12 odpowiedzi)

Czy nasz wójt odmówił wydania danych- PESEL mieszkańców gminy w związku z wyborami kopertowymi?...

Różaniec o pokój na świecie (5 odpowiedzi)

Dziś o 16:00 tj.16.02 kontynenty połączą się w modlitwie o pokój na świecie i ustanie przemocy,...

do góry