Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Khrystsina - ocena Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim! Najgorsza szkola. Nie polecam!...
~Khrystsina
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 lutego 2024

Uczennica - ocena Nie polecam tej szkoły to jest kompletne niepozrozumienie . Ciągle zmieniają...
~Uczennica
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 24 września 2023

Wizaż wątek zamknięty Ukończyłam kierunek wizażystka-stylistka i niestety nie jestem zadowolona....
~Magda
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lipca 2017

Żak wątek zamknięty Polecam, bardzo fajne kursy i poziom nauczania.
~rekin65
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 czerwca 2019

Szczera opinia wątek zamknięty Wykładowcy to jakaś pomyłka, zwłaszcza jeden, który zamiast prowadzić zajęcia...
~Uczennica Anna
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 września 2018

Pozytwne zmiany. wątek zamknięty 6 gwiazdek dotyczy oczywście obecnej obsługi w Żaku. Teraz Panie sekretarki...
~Szymon Cień
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 października 2018

Super szkoła :D wątek zamknięty Bardzo cieszę się z możliwości uczęszczania na zajęcia do szkoły Żak gdyż...
~Krzysztof Szczepański
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 września 2018

Jestem zadowolony wątek zamknięty Zajęcia ciekawie prowadzone.
~Rafał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 września 2018

Sprawnie, miło i przyjemnie wątek zamknięty Witam Chętnie wyrażę swoją opinię na temat szkoły. Jestem obecnie słuchaczem...
~Kozaczek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 września 2018

Sekretariar wątek zamknięty Chciałabym serdecznie podziękować Pani Karolinie K. z sekretariatu. Bardzo...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 marca 2018

Porty i Terminale wątek zamknięty miły i bardzo kompetentny prowadzący, a wszystko do tego bezpłatnie.
~słuchacz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Rachunkowość w ŻAKu gdańskim super! wątek zamknięty Serdecznie polecam kierunek Rachunkowość w ŻAKu gdańskim. Zajęcia z p....
~Zadowolona
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

technik usług kosmetycznych wątek zamknięty nie polecam tej szkoły, ciągła zmiana planu, zajęcia odbywają sie co tydz a...
~słuchaczka
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 maja 2013

Nie polecam. wątek zamknięty Jestem absolwentką tej szkoły.Gdy zaczynałam (rok 2011r) dyrektorką szkoły...
~Sylwia P.
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

Absolwent wątek zamknięty W styczniu ukończyłem tę szkołę na kierunku technik bhp. Przenieśliśmy się z...
~Stachu
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2014

Szkoła nie dla pracujących wątek zamknięty Nieodpowiedzialni ludzie. Ciągłe zmiany planu, wymogi oczywiste - by być...
~Zenek
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 maja 2014

ZERO NAUKI wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam, przeniosłam się z innej szkoły i bardzo żaluję...
~xyz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 czerwca 2014

Nie polecam!!! wątek zamknięty Jestem słuchaczem, co semestr zmiana kadry, co semestr albo w trakcie zmiana...
~Pozdrawiam
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

technik usług kosmetycznych wątek zamknięty szkoła fajna nauczycielowie tez fajny, pan od dermatologii mówi dużo fajnych...
~jolka23
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 czerwca 2013

NIE POLECAM wątek zamknięty Z przykrością muszę napisać że niestety ale ta szkoła jest do bani co...
~Absolwent
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
65

postów

35

wątków

do góry