Widok

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Pomorskie Centrum Traumatologii Gdańsk

Na oddziale ZOL-u po godz. 15,00 Panie pielęgniarki w ramach opieki nad ludźmi starszymi i niesprawnymi przewijają ich, karmią i podaję leki. Nic poza tym. Moja 90 letnia mama w dniu 14 sierpnia br w godzinach popołudniowych spadła z łóżka, została na nim położona z powrotem i pozostawiona bez opieki do godzin wieczornych 15 sierpnia, pomimo tego, że doznała przeskrętarzowego złamania kości udowej. Niestety o tym fakcie my jako rodzina dowiedzieliśmy się w trakcie wizyty w dniu 15 sierpnia i wymogliśmy na pielęgniarkach wezwanie lekarza, który zlecił RTG i wyszło jak wyżej. Zoperowano ją dopiero 17 sierpnia i 21 sierpnia odebraliśmy ze szpitala roślinkę. Ze strony ZOL nie ma nawet słowa przepraszam ponieważ uważają, że nic się nie stało.
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 2
 
wyposażenie: 3
 
czas oczekiwania: 4
 
ocena ogólna: 2
 
2.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Moja mama także leży na tym oddziale,ja w przeciwieństwie do przedstawionej sytuacji,jestem bardzo zadowolona z opieki,Osoby tam pracujące są zawsze pomocne i jak najbardziej kompetentne.Rozumiem Pani rozczarowanie,ale każdy jest tylko człowiekiem,a opieka nad starszymi osobami jest bardzo trudna i odpowiedzialna,nie jest łatwo.Trzeba także zrozumieć osoby tam pracujące,i starać się pomagać,a nie utrudniać .Ja z opieki w tym ZOL-u jestem bardzo zadowolona i moja mama także.
Irena Korzeniowska
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
"przewijają ich, karmią i podaję leki", proszę jeszcze dodać, że myją :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Pacyna jest Pani łowcą odszkodowań, a wszyscy wiemy, że połowę Pani zmyśliła i ubarwiła
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry