Widok

ZapisaniSobie pl - dla chrześcijan szukających miłości

Jeśli dla kogoś z was ważne czy przyszły mąż/żona będzie chrześcijaninem/ką to naprawdę polecam :)
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 7
To serwis katolicki. Katolik a chrześcijanin to nie to samo.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 12
szczegół
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5
Piękne świadectwo pary małżeńskiej która poznała się w ZapisaniSobie.pl
(program w TVP2)

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/19198833/jak-znalezc-mezazone-w-sieci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam.
Żadnych ciekawych mężczyzn tam nie znajdziecie. Masa nieudaczników, zakompleksionych mężczyzn, którzy bujają w obłokach.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 34
zetjot-a spotkałaś?
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie spotkałam zetjota, czy jak mu tam. Ale tam naprawdę wybór ofert mało ciekawy. Bardzo dużo zakompleksionych mężczyzn, częśc z nich niedojrzałych, którzy nagle przebudzili się i doszli do wniosku, ze trzeba załozyć rodzinę. Tyle że to nie dzieje się za pomocą czarodziejskiej różczki, na zasadzie "mówisz, masz".
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 23
Zetjot, wg własnych zeznań, jest żonaty i dorosłodzieciaty.
Zresztą.. szkołę średnią kończył za Gomułki.. zatem do młodzieży (nawet starszej) się juz raczej nie zalicza :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
opis się zgadzał stąd to pytanie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Odezwała się atrakcyjna. Typowe myślenie piczką, wy durne baby tylko udajecie atrakcyjne, później wychodzi prawda na jaw jakie jesteście durne i puste. Tępe miłośniczki Szymborskiej.
Bardzo wiele tam przeterminowanych panien, które siedzą na tym portalu żeby tylko oceniać i krytykować innych.
Same tępe prukwy doprowadzacie do tego zakompleksienia innych a więc spitalajcie najlepiej do klasztoru.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 15
zabawne - to samo mozna powiedzic o panienkach: zawodowe stare panny.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 8
ech chrześcijanie .... dajcie sobie na luz ,bo zaraz znów będziecie do spowiedzi biegać
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9
I tak to nie przebije ilości zakompleksionych podstarzały panien, które tam siedzą jak stare baby w oknach i chcą mieć nad wszystkim kontrolę.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja się dobrze poszuka, to się jakiś znajdzie ;)
ja dzięki temu portalowi poznałam mojego Narzeczonego
bardzo się z tego cieszę !!

a tu: http://marplezet.blogspot.com/2015/02/pierwsza-wiadomosc.html

piszę, jak do tego doszło
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ty nie masz kompleksów i jesteś idealna to dziwne że na portalu jesteś bo powinna być kilkuset kilometrowa kolejka facetów do ciebie ustawiona
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram. Do tego moderatorzy nie reagują na zgłoszenia o zboczeńcach bo i tacy się tam zdarzają
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Olu bardzo dziękuję - takiego miejsca od dawna szukałem!

pozdrawiam serdecznie,
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jakie zasady trzeba spełniać w tym serwisie ?
Ech jakie czasy że katolicy czy chrześcianie zakładają portal szok i hańba w kościele też można kogoś poznać :D
No chyba że datki spływają do ojca Rydzyka to ok spoko :))))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
Jest jeszcze portal dla-samotnych.pl - to serwis "randkowy" dla katolików, całkowicie darmowy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13
Też takiego miejsca szukam .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piękne świadectwo pary małżeńskiej która poznała się w ZapisaniSobie.pl
(program w TVP2)

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/19198833/jak-znalezc-mezazone-w-sieci
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
http://ZapisaniSobie.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie kumam trzeba się zalogować żeby przeglądać czy co ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pamiętajcie, żadnego ślubu przed seksem.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 11
kota w worku nie powinien brac nawet chrzescijanin/nka:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7
jako przyszły poligamista jestem wdzięczny za wszystkie dobre rady.
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Piękne świadectwo pary małżeńskiej która poznała się w ZapisaniSobie.pl
(program w TVP2)

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/19198833/jak-znalezc-mezazone-w-sieci
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Piękne świadectwo pary małżeńskiej która poznała się w zapisanisobie(w TVP2) - ten link działa :)
https://www.youtube.com/watch?v=zYYW44kIGUg
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
http://www.youtube.com/watch?v=zYYW44kIGUg
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
chrzescijanstwo przeczy zdrowo pojetemu szczesciu
bo zabrania cudzołozyc!
człowiek doby 21 wieku nie bedzie sie uwsteczniał
iu załował tego co mu najbardziej potrzebne oprócz jedzenia picia
i dachu nad głowa!
to wrecz nieludzkie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
posyp sobie głowę popiołem 10 lutego Isztar .Grzeszysz.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
ksiadz nie bedzie mnie brudził!:):)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
piep******* głupoty
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
czasem trzeba wyluzowac:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Przykład zadufanej w sobie tępej kurky z zapisanych sobie:
"A właśnie, że sobie poszukam obcokrajowca! Przystojnego, dobrze ubranego, inteligentnego, na poziomie... nie to co ci okropni Polscy faceci, fuuuj smutas.gif same oblechy smutas.gif Nie to co Hiszpanie czy Włosi..a my Polki jesteśmy marzeniem wszystkich mężczyzn na świecie!!! Dzisiaj znowu na zapisanych sobie napisała do mnie jakaś niedojda, nawet nie obejrzałam jego profilu, wystarczyło, że zobaczyłam, że ma jakis brzydki sweter na sobie smutas.gif Gdzie ja z kimś takim mogłabym się pokazać??? Jeszcze mi napisał, że ma skonczone technikum, tak się z tego śmiałam smiech.gif Jak może taki chłopak, pisać do takiej dziewczyny jak ja?? Panowie realistyczne oceniajcie swoje szanse! Każda dziewczyna powinna się cenić i duuuuuuużo wymagać od mężczyzny!!!!! Ma mnie traktować jak Księżniczke!!! Rozumiesz człowieku??? Jak KSIĘŻNICZKE!! Zabiegać i walczyć o mnie cały czas!! Musi wiedzieć, że jest niegodny mnie jeśli zarabia 1500 złotych na rękę! Jak ja póżniej taką ofermę życiową bym pokazała koleżankom?? Mężczyzna, który nie ma mieszkania w wieku 30 lat to po prostu oferma!! Faceci na zapisanych sobie, mogą tylko pomarzyć o fantastycznych kobietach! Szkoda czasu na mężczyzn z tego kraju, brzydale i ofermy!!! "
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ona przesadziła ..

jednak ziarnko prawdy w tym jest
a i obraz braku wnerwa ..niebezpiecznego dla samej wnerwionej tez

Polacy nie sa gorsi--sa zaradni i ci ,co dbaja o siebie--widac wielu przystojnych lub powiedzmy ciekawych
no sorki ale za karnacje nie mozemy oboje
przecietny Polak ma mozliwosc wyjazdu--normlne ze bedziemy zachwyceni egzotyka,czyms innym oboje---kobiety bo ciemne,faceci wiecej na wschod--Rosjankami i Ukrainkami

to ma dwie strony medalu--taki zwiazek moze byc super albo wielkie rozczarowanie
zalezy tez od wielu rzeczy-nawet tego ,gdzie beda mieszkac

wydaje mi sie--ze obie plcie przestały sie szanowac
ten rozpiernicz kulturowo-panstwowy dotyczy tez tej sfery
a cechy mamy do tego podatne
nawet pod tym wzgledem powinnismy trzymac sie razem
i nie wypisywac ogolników---bo Polki to i tamto

przestanmy patrzec na siebie jak na towar
obracany zagranica,dajacy sie obracac...mimo tego,ze jestesmy beduinami Europy miejmy swój honor
o Polkach mówi sie ,ze sa łatwe----wszystkie-brzydkie ładne młodsze starsze----wstyd
dlaczego?--wrodzone łajdactwo?
nie sadze

ciekawa jestem co panowie nt sadza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
@ ciekawa jestem co panowie nt sadza

na który konkretnie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a teraz na portalach randkowych to same kurky
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli szuka ta dziewczyna faceta nie dla siebie, a żeby pokazać się, i kasa się liczy, jeżeli 1500 zł oboje zarabia się w dwójkę to można żyć. Nie można nazywać kogoś niedojda kto nie ma mieszkania w wieku 30 lat bo mieszkania nie są w cenie bułek. Nie chciałbym nawet zabiegać o taką dziewczynę sekundy, a do księżniczki to ci daleko, twarz może masz księżniczki a wnętrze czarownicy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0


Masz rację wiele ludzi żyje z normalnych pensji .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Będzie chrześcijaninem czy będzie się definiował jako chrześcijanin?
Powiedzmy sobie prawdę, ilu chrześcijan przeczytało Biblię?
A ilu myśli, że ewangeliści byli apostołami?

Ludzie chodzą do kościoła, bo to rytuał.
Zasady, którymi się kierują, to zwykle te same zasady, którymi kierują się ateiści. Swoją wiarę sprowadzają do dwóch przykazań:
1. Wszyscy jesteśmy grzeszni (więc mogę ulegać wszelkim pokusom i instynktom)
2. Bóg wszystkim wybacza (więc jak już ulegnę, to wyspowiadam się i znów będę czysty).

I nawet wyznawanie tych dwóch zasad kiepsko im wychodzi (np nie wiedzą, że spowiedź jest ważna tylko po spełnieniu wszystkich warunków, czyli - między innymi - zadośćuczynieniu za grzechy).

Kogo zatem można znaleźć na takim portalu?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czemu : antyspoleczny? Tresc wpisu zaprzecza tytulowi, ktory powinien chyba cos o wolaniu na pustyni...
Czytanie Biblii to jedno, regularne praktykowanie to jeszcze inne "jedno" a praktyczne stosowanie 10 przykazan to calkiem inne "jedno" dla zbyt wielu, ale nie dla wszystkich. Nie trac nadziei!! Jest tak zle ze moze byc tylko lepiej...chichichi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na tym portalu ani na żadnym innym nie znajdziecie nikogo, nie znajdziecie drugiej połówki piszę to szczerze, a nie jestem jedyną osobą, która ma taką opinie, byłam na tym portalu próbowałam i się rozczarowałam.Z początku myślałam, że jest jakiś cień nadziei, ale nie ma, nie wiem po co osoby tam są tyle lat. Jak się nawiąże z kimś kontakt, rozmawia się dłuższy czas, wymienia wiadomości, ale potem kontakt się nagle urywa, ta osoba przestaje się odzywać nie wiadomo dlaczego i tak jest z każdą poznaną osobą.Nie wiem, jakich osób te osoby szukają, to jest dołujące, czy są tam tylko dla zabawy, żeby się kimś pobawić, zakpić sobie z kogoś, pogadać, bo nie ma co robić.Pełno tam dziwnych ludzi.Odradzam szkoda czasu na ten portal i inne.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tam są relacje wieloosobowe, a na takie mi szkoda czasu...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeżeli się w coś naprawdę wierzy, to się zmanifestuje. Jak założyłas sobie ze nie znajdziesz to nie znajdziesz uwierz mi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Założyłam że znajdę i nie znalazłam, nawet nikogo nie udało mi się dobrze poznać, urywają szybko kontakt i nawiązują jak ktokolwiek nowy się pojawi i tak w nieskończoność, wystarczy dwa konta założyć żeby się o tym przekonać
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Popieram, szkoda czasu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zdecydowanie mogę polecić https://www.poradnikrandkowy.pl/porady/friendzona/

Jeden z niewielu miejsc gdzie można poznać ludzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Znajomy, ze dwa dni temu polecał i wspominał, a że zawsze ma rację to warto skorzystać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Poznajmy się

Znajomi (10 odpowiedzi)

Cześć, zastanawiam się dlaczego ludzie zamieszczają tutaj ogłoszenia o tym że chcą kogoś poznać....

Gdzie spotkać faceta (50 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym poznać kogoś na żywo, nie przez forum. Tylko gdzie ? Często spaceruję sama po...

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

do góry