Widok

Zarażony HPV :( ktoś z was to miał?

Wyskoczyly mi kurzajki wokol penisa i przy odbycie . Maie jakies rady itp ? Z gory dzieki za pomysl . Slawek 31 .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny - pamiętajcie. Żadnych Sławków. Ten tu ma kurzajki, wyleczy się, ale dalej będzie roznosił HPV. A co dla nas znaczy HPV? Dużo więcej niż HPV.

Poinformowałeś chociaż dziewczynę/żonę?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ona, nie wiesz, jak jest, a już oceniłaś. A może to dziewczyna sprzedała Sławkowi HPV?

" Ponieważ HPV rzadko wywołuje objawy kliniczne, większość zakażonych kobiet nawet nie wie, że ma tego wirusa i może go w każdej chwili przenieśc na swojego partnera seksualnego. Męzczyźni także bardzo często podlegają infekcjom HPV i mogą przenosić je na swoje partnerki."
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moge polecic .Clinica Dermatologica - dr n. med. Igor Michajłowski Adres: Marii Skłodowskiej-Curie 3, 80-210 Gdańsk
Telefon:513 350 082. Dermatolog - Wenerolog. nie mialem nigdy kurzajek, ale robilem badania jak sie zwiazalem ze swoja dziewczyna, bo jednak warto sie przebadac, bo nawet prezerwatywa nie chroni 100 %.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
chłopak dał mi prezent: brodawki wokół pochwy. ;((

Krioterapia = wyleczyć!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciezko to wyleczyc ?:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlugo trwalo zanim sie tego pozbylas ? I czy to juz na zawsze zniknie ? :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lekarz wykorzystuje ciekły azot. Tylko łagodne pieczenie. może być potrzebne dwa zabiegi.
;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecę doktora Michajłowskiego, genialny gość - poprawił mi kurzjkki (fachowo to się nazywa kłykciny) po innych fachowcach z Trojmiasta. Ma w swojej klinice tez taką młodszą lekarkę, która u mojej (wtedy:)) ) partnerki leczyła te kłykciny.

Pozdro!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dziekuje za informacje :) pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mam HPV i jest to wielką bzdurą, że można zarazić się tylko podczas stosunku, bo tak na prawdę można zarazić się na basenie, w publicznej toalecie etc. Miałam to 4-5 lat temu i wspominam to traumatycznie. Sławku, niestety, ale musisz być już teraz bardzo ostrożny, bo dla kobiet jest to bardziej tragiczne w skutkach.

Bardzo dużo z Was nie wie o tym - ja też nie wiedziałam, bo żaden lekarz mi o tym nie powiedział w trakcie leczenia, aby zrobić sobie wymaz na sprawdzenie genotypu HPV jaki posiadacie. HPV dzieli się na grupę wysokiego ryzyka rakotwórczego oraz niskiego ryzyka. Jest to bardzo ważne, ponieważ kobiety, u których zostanie wykryty wysokiego ryzyka, muszą często poddawać się badaniu cytologicznemu oraz kolposkopii. Brzmi strasznie, ale jest to czysta profilaktyka, bo przez zaniedbanie możemy przeoczyć rozwój raka szyjki macicy. Dowiedziałam się o tym dopiero jak zaszłam w ciążę i mam akurat wirus wysokiego ryzyka, ale pod kontrolą ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też właśnie się dowiedziałam, że mam hpv. Robiłam od razu z typowaniem i wiem, że niestety mam z tej grupy najwyższego ryzyka :( Teraz muszę pomyśleć co dalej. Moja gin powiedziała mi co i jak, musze to przemyśleć i podjąć jakąś decyzję. Na nfz nie ma co liczyć, więc pewnie zainwestuję troche w siebie. W końcu mam dopiero trzydziestkę, fajne życie, dwoje maluchów, więc warto jeszcze troche pożyć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robiłam już kolposkopię i pobierano mi wycinki do badania. Wszystko wyszło ok :) Moja gin twierdzi, że i wirus wysokiego ryzyka z czasem może zniknąć. Zobaczymy.... Mam powtórzyć cytologię i badanie na hpv za rok. Poleciła mi też zaszczepić sie na hpv żeby nie złapać innych genotypów. Zasięgnęłam opinii innych lekarzy - wszyscy zalecają szczepienia mimo, że jestem już zarażona. Więc odkładam kasę (ok. 1400zł) i będę się nie długo szczepić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie przeczytałam, ze na to się można zaszczepić: http://wylecz.to/pl/choroby/ginekologia/szczepionka-na-brodawczaka.html Zdaje się, ze wprowadzili to jako szczepienie obowiązkowe w szkołach. Dobrze, że ruszyła się profilaktyka raka szyjki macicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia (130 odpowiedzi)

będąc nba konferencji we Wrocławiu postanowiłam poświęcić chwilkę i spróbować masażu leczniczego...

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!! (27 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie...

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

do góry