Widok

Zarząd Dróg i Zieleni, widział ktoś na Stogach???

Witam, czy ktoś widział aby na Stogach jeździł samochód ZDiZ i sprzątał ulice??? Od dwóch tygodni na Tamka przy krawężniku leży zdechły kot, dzwoniłam wczoraj do Bomu na Siennej zapytać się czy ktoś łaskawie może uprzątnąć tego kota, Pani powiedziała że zarząd dróg i zieleni się tym zajmuje ale obiecała że załatwi sprawę, niestety kot a raczej to co z niego zostało dalej leży. Ogólnie syf jest wszędzie, na Rybnej leży telewizor na trawniku, przy Stryjewskiego obok chodnika leży jakaś zabłocona kołdra i tak można wymieniać w nieskończoność. Czy mieszkańcom Stogów to nie przeszkadza?? Ja tu mieszkam od 5 lat i nie mogę się do tego przyzwyczaić, będę nękać gminę i inne instytucje telefonami w nieskończoność :-)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krótko tu mieszkasz i mało widziałaś. A widziałaś roztartą psią kupkę na płycie chodnika/parterze klatki schodowej albo kałuże ulaną z uplutej śliny towarzystwa przed wejściem do sklepu/przychodni/szkoly?
A widziałaś towarzystwo stojące za budynkiem, w którym jest apteka, biblioteka, stomatolog prywatnie albo człowieka grzebiącego w śmietniku, mały buja się i siatkę nosi?
Ten gościu wyciąga ze śmieci butelki i jeszcze z nich pije co zostało...
Dziwna dzielnica Stogi prawda, tak podobna do Łąkowej? Podobne widoki w niejednej dzielnicy ale Stogi są czymś szczególnym pod tym kątem, tutaj tramwaj jedzie na zakręcie z ludźmi jak traktor z burakami cukrowni a kierowca autobusu jak rolnik z kartoflami. I ta poczta... Try okienka jedno wystawka z pocztówek drugie puste i jedno na try obsługuje. A przychodnia? Przypomina mięsny za komuny.
Tam do urzędu miasta możesz dzwonić pisać oni gruboskórni i twardogłowi :) robią wszystko aby "sytuacja obecna uległa poprawie". Stogi były odkąd tu mieszkam (24lata) dla urzędu na marginesie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pisałam do ZDiZ, do Urzędu Miasta i cisza. Pełna olewka :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prosiłam portal "Trójmiasto" żeby coś napisali na ten temat, dodałam zdjęcie ale stwierdzili że nie jest zbyt interesujący. Śmieci na Zaspie były interesujące :-(.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po telefonie do straży miejskiej i dyżurnego oficera miasta kot został wczoraj sprzątnięty :-), ponad miesiąc to trwało, śmiać się czy płakać....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy Pani widziała jaki brud panuje wzdłuż Wisły i w lesie?Myśle,że Rada Dzielnicy powinna się tym zająć!W innych miastach potrafią wiele wywalczyć!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
rudera na ul. Zimnej raczej też nie zniknie. wkoło śmietnisko, zaraz wiosna...lato i znowu będzie smród.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałam :-(, załamka. Jakby więcej osób się zaczęło burzyć to może coś by to dało.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zróbmy coś! Mamy Radę Osiedla Stogi!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od kiedy ta rada funkcjonuje???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Apeluje do wszystkich mieszkańców naszej dzielnicy. Nie bądźmy obojętni na takie sytuacja. Piszmy pisma do urzędników, zanośmy je osobiście i prośmy o potwierdzenie lub zgłaszajmy to w inny sposób. Nie może być tak że Stogi, piękna zielona dzielnica będzie całkowicie marginalizowana. Jeśli raz się odpuści urzędnikom i przymknie się oko, będą robić tan nieustanie. Piszmy także do Radnych Miejskich, którzy powinni również pracować na rzecz naszej dzielnicy. Nie może być tak że pojawiają się tylko oni podczas wyborów, chcąc naszych głosów.
Jednoczmy się i wspólnie walczmy o nasze Stogi!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Stogi

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

do góry