Widok

Zasięg w tel Lumia 535

Od czego zależy zasięg-tylko od Operatora (u mnie t-mobile), czy też od jakości sprzętu (u mnie Lumia 535). I czy to znaczy że jak przez znacznie większą część dnia jest zasięg H, H+, E (wtedy zupełnie nie otwierają się strony internetowe) a 3G (tylko wtedy mogę korzystać z Internetu) jest sporadycznie , znaczy to że coś z Tel jest nie tak i muszę oddać go do serwisu? Czy może ten zasięg nie zależy od jakości tel? Dodam, że tel jest na abonament. Wczoraj kupiłam dla sprawdzenia kartę za 5 zł. Załadowałam ją do Samsunga Galaxy Young. Zarejestrowałam ale zasięg tak niemożliwie skacze, że otworzenie jakiejkolwiek strony graniczy z cudem. Mieszkam w centrum Przymorza. W serwisie t-mobile coś poradzą czy jeszcze pogłębią problem, bo to różnie bywa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak to udowodnić w tym serwisie, że zasięg faktycznie skacze a nie że to mój wymysł?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Technologie

Marketing, reklama (58 odpowiedzi)

Witam, ostatnio zastanawiałam się nad metodami reklamy w internecie. Szukałam trochę i strasznie...

Jak reklamowac firmę (20 odpowiedzi)

Witajcie , w czerwcu tego roku ( Covid -19) otworzyłam własne studio projektowania wnętrz .Jestem...

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

do góry