Widok

Zaspa młodzi ginekolodzy Gdańsk

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Witam, niedawno wyszłam ze szpitala na Zaspie i jestem zadowolona z usług z jednego z lekarzy, niestety nie pamiętam jego nazwiska... ;/
Czy któraś z Was kojarzy może takiego młodego chłopaka ok. trzydziestki, brunet, krótko ścięty z delikatnymi zakolami, nie za wysoki, dobrze zbudowany. Ma świetne poczucie humoru. O ile dobrze kojarzę, ma na imię Patryk? Zna któraś z Was jego nazwisko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jaki oddział? ginekologiczny, patologia ciąży, położniczy...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
oddział ginekologiczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty jak zwykle wszystko wiesz i u wszystkich bylas ,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
~ ZZ - z jakiej racji podnosisz na mnie głos?

Kto powiedział, że wiem? Nie miałam (wątpliwej) przyjemności leżenia w szpitalu na Zaspie ;)

Jeśli chce się dostać konkretną odpowiedź - to należy zadać dokładne, szczegółowe pytanie :] Oddziałów jest kilka i wszędzie pracują lekarze, jak to w szpitalach bywa ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
dlaczego jesteście dla siebie takie uszczypliwe?
Czyż nie można normalnie zapytać i normalnie odpowiedzieć? Żenada...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podaruj sobie tą nędzną reklamę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ale że niby do czego ci ta informacja, jest od tego jak d... od sr*nia żeby stworzyć w szpitalu dobrą atmosfere oraz oczywiście dobrze wykonywać zawód, jako wolontariusz to on tam nie pracuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bo chcę się umówić do niego na wizytę, a nie mam jak go namierzyć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zaspa

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry