Widok

Zawiodłam się

Niestety pan już nie jest taki miły jak poprzednio opisujące komentarze. Sama byłam zadowolona jeszcze w zeszłym roku, przygotowując tam swój rower do sezonu. Obecnie pan w długich włosach chyba ma za dużo klientów patrząc po sposobie traktowania klientów i cen (chociaż bardziej tu by pasowało słowo petentów). Może czas zmienić biznes? Chciałam przygotować rower do sezonu. Pan nie wiedzieć czemu coś warknął, do mnie "per ty" się zwracał - dziwne, razem nie piliśmy napojów wyskokowych. Ceny z kosmosu - centrowanie koła 30 pln (lub jak pan powiedział, może 30 pln, może 70 pln). Regulacja przerzutek 30 pln, regulacja hamulców 30 pln. W zeszłym roku płaciłam połowę mniej. Dziękuję za serwis ale skorzystam z konkurencji. Promocyjne ceny Giant Zaspa nie są zbytnio atrakcyjne, a obsługa żenująca - Rodem z PRL :) Dziękuję.
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 3
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowna Pani Wiolu!
Na początku oczywiście przepraszamy za „foux pas” które popełniliśmy podczas ostatniej Pani wizyty w naszym sklepie. Maj to bardzo intensywny miesiąc pracy, być może w natłoku pracy zabrakło odrobiny wyczucia. Jeszcze raz przepraszamy. Podstawowy przegląd roweru (tzw. przygotowanie do sezonu), w skład którego wchodzi regulacja i konserwacja napędu oraz hamulców, wraz ze sprawdzeniem wszystkich połączeń gwintowych kosztuje 60 zł. Każda dodatkowa praca wykonywana podczas takiego przeglądu jest dodatkowo odpłatna. Centrowanie koła to proces dość złożony i czasochłonny, którego wartość jesteśmy w stanie ocenić w momencie zamontowania koła na centrownicy. Stąd cena w widełkach 20-50 złotych, nigdy 70. Pełny cennik jest do wglądu na http://www.giantzaspa.pl/pl-PL/service/ i zarówno w tym jak i w zeszłym roku był taki sam. Naszym priorytetem są zadowoleni klienci i przykro nam, że nie udało się spełnić Pani oczekiwań. Pozdrawiamy serdecznie. Giant Zaspa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry