Widok

Zdalni testerzy stron internetowych - co to ?

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/zdalni-testerzy-stron-internetowych-ogl5375131.html

ktoś to sprawdzał ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też jestem ciekaw a dodatkowa kasa zawsze się przyda do pensji :) Ja myślę że jeśli ktoś zapisze się na danym portalu to Ty zarabiasz im więcej ludzi zapisze się tym lepiej dla Ciebie ja tak uważam nie wiem jak inni.
www.it-service.aq.pl Serwis Komputerowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi odpisali na maila:

Jesteśmy firmą, która zatrudnia osoby do testowania stron internetowych. Praca nie wymaga dużego zaangażowania czasowego, a daje możliwość dorobienia dodatkowych pieniędzy. Poniżej wkleję pierwsze, testowe zadania, dzięki któremu będą mogli Państwo ocenić, czy chcą rozpocząć z nami współpracę czy też nie. Praca odbywa się w ramach umowy o dzieło, która jest podpisywana na koniec każdego miesiąca rozliczeniowego, czyli do 10 dnia nowego miesiąca. Wypłaty realizowane za pośrednictwem PayPal lub też na wskazane przez Państwa konto bankowe. W tej chwili potrzebujemy do współpracy ok. 30 osób NA STAŁE. Przyznamy, że będzie liczyć się przede wszystkim kolejność zgłoszeń, jak i również poprawne wykonywanie zadań.
Pierwsze zadanie:
Płatność: 2,50 zł
Akcja: Proszę wejść na stronę:
http://pp.funhub.pl/api/click/50/?a=005712 i kliknąć: graj za darmo
Zostaniecie Państwo poproszenie o podanie danych adresu mailowego, nazwy użytkownika oraz hasła. Można również przyspieszyć rejestrację używając do tego celu portali społecznościowych, wskazanych z boku.
Później pozostaje jedynie kliknięcie w mail potwierdzający i na tym kończy się Państwa akcja.
Po zarejestrowaniu mogą Państwo również zarabiać na tej stronie (choć jest to pojedynczy przypadek). W prawym, górnym rogu uruchomiona jest zakładka, w której Państwo mogą zapraszam swoich znajomych do gry i otrzymywać z tego tytułu gratyfikację. Taki bonus za pierwsze zadanie J.
Drugie zadanie:
Płatność: 3 zł (płatność zwykle jest większa, jeśli w skład zadania wchodzi wejście w baner reklamowy na dowolnej stronie)
Akcja: Proszę wejść na stronę:
http://finansei.blogspot.com
Następnie kliknąć na baner umieszczony po prawej stronie. Zarejestrować się i kliknąć w link aktywacyjny w mailu!
Mogą podjąć się państwo wykonania tylko jednego testowego zadania lub też dwóch.

Ilość zadań w miesiącu jest różna. Zwykle około 100-200 akcji na użytkownika płatnych w przedziale 2-12 zł. Tych zadań za 12 zł jest oczywiście relatywnie mniej, jednak raz na jakiś czas będą się trafiać przy bardziej konkretnych działaniach, na przykład korekcie artykułów na stronach.
Jeśli wykonają Państwo zadanie (proszę o podanie ilości czy 1 zadanie czy 2), bardzo proszę o wiadomość do mnie, w której podadzą Państwo swój mail, z którego rejestrowali się Państwo w serwisie. Dzięki temu naliczymy prowizję. W tej wiadomość proszę również o wskazanie, czy są Państwo zainteresowani współpracą na zagranicznych stronach. Tam średnia płatność za zadanie wynosi 2 euro. Ważny jest również sposób rozliczenia, jaki Państwo wybiorą. Czy odpowiada Państwu rozliczenie za pośrednictwem umowy o dzieło?

JAK DLA MNIE TO WYŁUDZANIE DANYCH, NIE WIERZE
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też uważam że chcą nasze dane bo od kiedy jakaś firma prosi o twój e-mail login i hasło więc uważam że to złodzieje szkoda czasu trzeba na forum zostawić jakąś informacje aby inni nie dali się nabić się w butelkę :) a dodatku umowa o dzieło mogą zapłacić albo wcale więc napracujesz i nic nie dostanie się za swoją wykonaną pracę.
www.it-service.aq.pl Serwis Komputerowy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiedz mi kolego, jeżeli czytałeś ze zrozumieniem, gdzie jest napisane, że firma prosi o Twój login i hasło? wg mnie prosi tylko o maila z którego się rejestrowałeś, w celu weryfikacji...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale dla mnie i tak nie podoba się ta firma a po drugie nie jestem dla Ciebie kolego bo nie piliśmy razem piwa ;)
www.it-service.aq.pl Serwis Komputerowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oczywiście, że to wyłudzanie danych - a przy okazji szukanie frajerów na podnoszenie klikalności stron.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Właśnie.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma co się źle od razu nastawiać. Przecież testy stron są przeprowadzane na dużej liczbie osób i jest to normalny element badań typu UX. Za czasów studiów też brałam udział w testach z użytkownikami https://www.janmedia.pl/testyzuzytkownikami.xml
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiadome
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cóż, zrobiłam zadanie testowe. Otrzymałam informację, że w ciągu najbliższego tygodnia odezwie się "ktoś" z działu kadr w celu podpisania umowy. Mija drugi tydzień i nic... Według mnie to sciema.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Temat jeszcze aktualny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli zastanawiacie się nad założeniem własnej strony lub sklepu internetowego, to polecam Wam sprawdzić stronę https://www.generalinformatics.pl , na której znajdziecie ofertę firmy, która się w tym specjalizuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca K2 Dystrybucje (25 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?

Bezrobotna (4 odpowiedzi)

W tym kraju z moim wykształceniem nie ma dla mnie pracy.

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

do góry