Widok

Zdanie prawa jazdy na kat. B.

Znajoma zdawała chyba z sześć razy. Inny znajomy 3 razy. W sumie nie znam nikogo kto zdałby za 1 razem. Nawet z teorią są spore problemy żeby zdać jak się człowiek pyta po znajomych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zdelem za 1 razem ale w 2005r
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za 2 w 2008 roku. Z tego co wiem, to dużo się zmieniło od tego okresu. Szczególnie w przypadku teorii. Kiedyś zdać, to była pestka. 99% zdawało. Teraz to na 15 osób 3-4 średnio nie zdają. To dużo.
Uczyć się, na pamięć - ale ze zrozumieniem. Pytań na kat B jest coś koło 1,5 tys. Dostępne są na stronie ministerstwa infrastruktury: http://mib.gov.pl/2-Prawojazdy.htm - ale tam to bez odpowiedzi. To kiepsko. Ewentualnie tutaj http://www.ltesty.pl/testy/
Można wykupić za kilkanaście zł dostęp miesięczny i jechać z tematem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ogarniam jak można tyle razy podchdozić do egzaminu, dużo szkół dodaje płyte z testami - nie ma może wszystkich ale jest większość, robiłem oddatkową kategorię niedawno i testy mógłbym z 2 /3 razy zrobić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Teoria za pierwszym razem, praktyka za 2. Zdane 2 tygodnie temu. Polecam szkołę AS, bo tam z pewnością świetnie cię przygotują!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

no za 2 razem to rzeczywiście świetnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak takiś "mondy" to spróbuj zdać w Gdańsku w tej zimowej aurze za 1 razem. Z tego co wiem to obecnie wiele zależy od dobrej woli egzaminatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie twierdzę że łatwo jest zdać egzamin ale nie ma co się szczycić zdaniem za drugim podejściem, często ci którzy zdają od razu nie mają zielonego pojęcia jak zachować się na drodze, co do egzaminatorów ostatni raz miałem z nimi styczność 3 lata temu i nie mogę złego słowa o nich powiedzieć a mnie oblali - miałem jedynie pretensję do siebie jaką g.wnianą szkołę wybrałem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja zdałem testy i praktyczny za pierwszym razem miesiąc temu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teoria za pierwszym, praktyka za 7.... Dużo zależy na kogo trafisz, ale też od tego jak radzisz sobie np. ze stresem na egz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

do góry