Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
szukam stomatologa szukam stomatologa który rozumie, że można bać się wizyty u dentysty a przy...
~amelia
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 października 2012

Gdzie dziś do lekarza z niemowlakiem po urazie? Córka ma 8 m-cy i wczoraj wieczorem spada z łóżka na 'łyse' panele. Bardzo...
~Mama
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 października 2012

do dziewczyn z Lęborka- szukam opinii o ginekologu-Mirosław Niewolin w internecie pusto, lekarz nazywa się Mirosław Niewolin. Teraz pracuje w...
demolka
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 października 2012

dr Tomaszek - Sopot - czy jest szansa ? Witam, szukam rodziców którzy wiedzą czy jest jakaś szansa żeby zapisać...
~SandraS
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 października 2012

Dr Mazurek(ortopeda) gdzie przyjemuje na NFZ ? Bardzo proszę o info , pilnie bym chciała umówić córkę. Jak nie na NFZ to...
Mamuśka1
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 października 2012

Szukam diobrego chirurga do usunięcia guzó jelita grubego Jak w tytule....może ktoś miał doczynienia z tym tematem, może ktoś ma do...
Pyzucha
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 października 2012

ginekolog wejherowo Namiary na dobrego ginekologa z Wejherowa, najlepiej babki (jaka cena za...
mala1987
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 października 2012

ginekolog gdańsk prywatnie, jakie są aktualnie ceny??? dziewczyny muszę pójść do ginekologa, w zasadzie potrzebuję tylko...
demolka
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 października 2012

Atoperal dla dzieci? Dostałam próbki produktów Atoperal. Są niby dla atopowej skóry, ale...
~Radosna
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 października 2009

dr Bałanda - ktoś rejestrował się ostatnio? Witam, czy któraś mama w ostatnich dniach zapisywała się do dr bałandy? od...
~kasia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 października 2012

W której przychodni są w miarę krótkie terminy do laryngologa ? W Gdańsku, czy to marzenie ściętej głowy? Z dzieckiem oczywiście:)
kkasia1
12

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 października 2012

dobry ginekolog - szukam hej szukam dobrego ginekologa ( z NFZ ale moze byc rowniez prywatny) z...
Agata85
11

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lipca 2012

lekarz urolog proszę podajcie namiar na dobrego urologa który pracuje w szpitalu, z NFZ...
~misia
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 października 2012

Jaki balsam dla skóry atopowej? wątek zamknięty Moja córeczka ma atopowa skore, bardzo sucha. Emolium, oilatum odpadają bo...
mymble
41

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 maja 2010

Gdzie najszybciej zrobić rezonans magnetyczny? na NFZ, ze skierowaniem. Orientuje się może ktoś? Z góry dziękuję
~Asia
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 października 2012

Kolonoskopia u dr Ireneusza Marciniak, proszę o opinie... Mój trzy i pół letni brat musi mieć kolonoskopię. Mieszka w Wejherowie ale...
juliacom
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 października 2012

brak zaświadczenia o ubezpieczeniu Witam, czy ktoś wie może jakie konsekwencje grożą pracodawcy który na wyraźną...
~Kaja
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 października 2012

Gdzie wyrobić książeczkę zdrowia sanitarno-epidemiologiczną? Witam! Jak w temacie - gdzie można wyrobić książeczkę zdrowia...
Kociakiewicz
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 października 2012

Pilnie, doktor Chojnicki NFZ Wiem że przyjmuję ( chyba wiem) w Kolejowym na NFZ, ale czy macie jakiś...
nitusia25
10

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 października 2012

dr Nina Dziarmaga-Piasecka - neurolog Witam, czy ktoś z Was jest/ był pacjentem tej pani dr? Jakim jest lekarzem?...
~lila
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46333

postów

6319

wątków

do góry