Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Poród Wejherowo czy Gdynia ??? Witam, Zaczynam 3 trymestr ciaży i tak sie już zastanawiam gdzie lepiej...
sheilla
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 września 2012

Zmiana tabletek antykoncepcyjnych Dzień dobry, Mam 20 lat. Przez rok brałam tabletki antykoncepcyjne o nazwie...
~Pola
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 września 2012

~ząbki ;)
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 września 2012

bolący nadgarstek Boli mnie nadgarstek po wewnętrznej stronie ręki, ból nasila się po każdej...
~mala
18

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 września 2012

dr Marek Chrznowski - ortopeda Czy zna ktoś tego pana doktora, był u niego? Zależy mi na opinii, ponieważ...
~Kostka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 września 2012

TSH PROLAKTYNA i dodatkowe badania pomóżcie... Byłam dziś u endokr.z wynikami i okazało się że mam niedoczynność tarczycy...
domi25
12

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2012

Badania na HIV Gdzie zrobię w Gdańsku bezpłatne badania na hiv ? Niby Punkt...
~Onaa
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 września 2012

Cwiczenia Ewy Chodakowskiej - Ktos chetny do wspolnych treningow? :) Hej dziewczyny! Jakis czas temu znalazlam na internecie zestaw cwiczen...
~Qlka :)
22

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 czerwca 2012

Ginekolog Gdańsk Kobietki polećcie mi jakiegoś dobrego ginekologa, czekam na wasze opinie i...
~Anowa26
43

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 września 2010

Dr Adamski- kogo przyjmuje? mam nadzieję, że nie tylko młode dziewczyny? co o nim sądzicie, macie jakiś...
~ja
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

Endokrynolog NFZ Witam Bardzo proszę o namiary na dobrego endokrynologa z nfz, jak długo się...
~ire
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 czerwca 2012

ortopeda Jakich znacie ortopedów ze szpitala na zaspie? czy ich polecacie?
~wylma
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 września 2012

laparoskopowe usuwanie kamieni czy ktos miał? jak to wyglada :)
stokrota15
17

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 września 2012

Ginekolog na Stogach? Witam wszystkie dziewczyny jakiego ginekologa polecacie w naszej przychodni...
~mysza99
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

avon konsultantki gdynia Witam . Poszukuje konsultantki avon w Gdyni centrum . proszę o kontakt...
~Karola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 września 2012

Gdzie Rezonans Magnetyczny+Angio na NFZ GDAŃSK Witam, Potrzebuje pilnie wykonań rezonans magnetyczny głowy + Angio Głowy...
~Wiola
16

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 marca 2012

Poradnia Zdrowia Psychicznego w Gdyni na Traugutta 9 pomocy! szukałam, chodziłam i nie znalazłam ... Traugutta taka krótka, ale...
~zoiuta
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 września 2012

Miesięczna przerwa - tabletki antykoncepcyjne. Pomóżcie Tabletki biore 2.5 lata ostatnio nie mogłam się dodzwonić do mojego lekarza,...
~...
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

INDEKS GLIKEMICZNY. INDEKS ŻYWIENIOWY. Jaki osąd ?! MOTTO: DIETA RACJONALNA, badania; KREW, Wydzieliny, WYDALINY, Pierwiastki...
TamaraQuinn
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 maja 2010

dziwna dolegliwość hej,mam mały problem,dwa lata temu urodziłam pierwsze dziecko, od tamtej pory...
~ania
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46343

postów

6319

wątków

do góry