Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pediatra/parażytolog/lekarz leczący lamblie,pasożyty Dziewczyny poszukuję lekarza z 3-miasta, który zna się na leczeniu...
arisa6
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

mononukleoza Mam w zwiazku z tym pytanie. Troche czytalam o tym i niby to sie leczy...
~ewela
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2012

Poszukiwana ginekolog Beata Brzóska Hey. Poszukuję dr Beaty Brzóski. Czy ktoś wie gdzie ona przyjmuje poza...
rodzyneczki
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2012

czy znacie jakiegoś pana, który chciałby zostać dawca nasienia? Pytam na serio. Niestety dawców ciągle mało, a przyszli rodzice maja spore...
mamagigi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2012

Lek ---- odchudzanie Witam szukam kataktu w sprawie WWEIGHT-b-gone,moze ktos stosowal .
rysio99
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2012

Brodawki przypaznokciowe Postanowiłam dodać ten wątek, ponieważ walczyłam z tym cholerstwem przez rok...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2012

Przeziębiony pęcherz, krew... pomocy ! od 5 dni mam przeziębiony pęcherz, w tym czasie miałam miesiączkę. Mimo tego...
~:(
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2012

ginekolog -potwierdzenie ciąży gdańsk Szukam ginekologa do którego mogłabym sie szybko dostać jutro, ewentualnie w...
~gość
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

RTG panoramiczny zebów gdzie w Gdańsku? Czy możecie polecić mi gdzie w Gdańsku wykonam taki rentgen od ręki? bez...
~aga76
15

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 stycznia 2012

l poszukuję specjalisty logopedy szukam logopedy dla osoby dorosłej może ktoś wie gdzie szukać najlepiej w Gdyni
~Anna
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 maja 2012

Potrzebny stomatolog - Gdynia Witam serdecznie, mam prośbę, czy ktoś z Was mógłby polecić jakiegoś dobrego...
~Wojtek
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 czerwca 2012

NFZ stomatolog Szukam dobrego stomatologa w Gdańsku (obojętnie, jaka dzielnica). Tylko na NFZ.
~eska
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2012

Psycholog - przejadanie emocji Witam, poszukuje psychologa z Gdyni/Sopotu, który ma doświadczenie w pracy z...
~Nati
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2012

Gdzie się odbiera wynik cytologii? Szpital kolejowy!! Niedlugo się wybieram na wizytę, będę miec robioną cytologię. Czy żeby...
~ania
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2012

BEPARENT Czy może któraś z Was to stosuje/stosowała? A może któraś rozmawiała o tym...
~Jola
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2012

zwyrodnienie stawu biodrowego i wiskosuplementacja Czy ktos sie juz poddawal temu zabiegowi? ja bede sie na niego decydowac ,...
~ewka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 grudnia 2009

~azzzzzzzzzzzzzz
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2012

prof. Sworczak - gdzie obecnie przyjmuje prywatnie? dzien dobry, pytanie jak w tytule. Bardzo pilnie potrzebuje konsultacji,...
~micrococcus
9

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2012

Ropień gruczołu Bartholina Witam Kurcze pojawił mi się 3 raz (: zawsze w zastraszającym tempie ta gulka...
~Załamana
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 lipca 2012

Recepta? Czy recepte na tabletki anty może wypisać mi lekarz ogólny? Mój gin jest na...
sandrulka25
13

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46333

postów

6319

wątków

do góry