Widok

Żegnaj Simba

Zamówiłem pizze o 18:32 z informacją że dostawa będzie za ok. 1h do 1:15 ale jak zadzwoniłem o 20:22 to usłyszałem że wyjechała 10 min.temu a mieszkam 300 m od pizzeri. Dzieci głodne czekają na pizze a o 21:02 już nie odbierają tel. a dzwoniąc z innego tel. i odmawiając zamówienie po chwili oddzwaniają i mówią że już jest kierowca pod domem i faktycznie przychodzi po 10 min.
Żenada - dostawa pizzy 300m przez ponad 2,5 h to chyba ich norma bo kolejny raz to mnie spotkało ale już ostatni.
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 2
 
jakość potraw: 3
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: -
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trzeba było samemu podejść po pizze. Zbyt logiczne to nie było.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadza się, czekał pan znacznie ponad przewidywany czas... za co szczerze przeprosiłem pana telefonicznie. Kierowca omyłkowo zrozumiał kolejność wyjazdów za co również przepraszam.. tego dnia były bardzo duże korki (nie z naszej winy). Czasami wiem że pan jako klient nie jest w stanie wyobrazić sobie że nasza praca to, wyścig z czasem...zapewniam że zarówno kierowcy jak i pozostały skład pizzerii dawali tego dnia z siebie maxa... za sytuacje przepraszam... i mam nadzieje że nie musiał pan tego dnia przemieszczać się samochodem...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry