Widok

Źenada!

Pizza z sosem duńskim paskudna. To.kwestia gustu , ale fakt ze wyproszono mnie z lokalu w trakcie meczu Polska -Armenia w wl. MŚ w pilce noznej bo zamykaja o 22 to jakas porazka. Dodam ze dzwonilem w ciagu dnia pytajac czy mozna u nich mecz obejrzec. Odradzam kazdemu!!!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 4
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
Szanowny Panie Piotrze. Jak już wyjaśnialiśmy na FB (ale postanowł Pan również wypowiedzieć się tutaj), wszelkie transmisje sportowe puszczamy jedynie w godzinach otwarcia, chyba, że oficjalnie informujemy o danej transmisji na naszym FB. NIE został Pan wyproszony w trakcie meczu, a w jego przerwie został Pan poinformowany o zamknięciu lokalu o 22, zgodnie z godzinami otwarcia. Nie jesteśmy lokalem sportowym, a pizzerią, gdzie wszelkie transmisje sportowe są jedynie dodatkiem i w godzinach otwarcia. Czy jeśli gala boksu zaczyna się o 21 i kończy o 3 nad ranem, mamy obowiązek siedzieć z Panem do końca, bo Pan chce obejrzeć? Przykre jest to również, że deklaruje się Pan być naszym stałym klientem, czyli dotychczas smakowało i wszystko pasowało, a raptem, jeśli nie jest tak jak Pan chce, wszystko się nie podoba, za całokształt dostajemy 1, pizza jest "paskudna" (a zjadł Pan CAŁĄ), klimat na 1, obsługa 1 i "odradza Pan każdemu"... Słabe zachowanie. Załoga!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Swieta racja ale nic nie poradzicie zawsze beda takie losie jak /piotrek/ i szkoda pisac i sie tlumaczyc mi tam smakuje a jak nie to nie odwiedzam i nie pisze bzdur ale zawsze burak sie jakis trafi pozdrawiam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry