Widok

Zero empatii

Personel szpitala jest opieszały, ma pretensje ze ktos zakłóca ich spokój w nocy(bo przeciez jest noc i w nocy sie spi-tylko ze oni sa w pracy),smieją sie za plecami pacjentów, uwazajac ze przyczyna interwencji jest absurdalna. Jezeli ktos nie wykazuje wspolczucia i nie ma za grosz empatii w sobie nie powinien pracować w takim miejscu, zwłaszcza jezeli ma swoje dzieci i doskonale wie jak to jest bać sie o zdrowie własnego dziecka. Przykre jest to ze za moje/nasza pieniadza płacone na opiekę zdrowotna, tacy ludzie dostają pensje, a jak sie oczekuje od nich pomocy to traktują cie jak smiecia(bo przeciez usługa jest za darmo? Czyżby? To ciekawe co ja miesiąc w miesiąc opłacam z pensji?). Zapomieli o tym ze to dzięki podatnikom maja swoje posadki i pensje, z reszta nikt ich nie zmuszał do pracy w takim zawodzie. Widząc takie sytuacje uwazam, ze służba zdrowia powinna byc prywatna, moze wtedy zarozumiałym ratownikom,frywolnym pielegniareczkom i "zapracowanym" lekarzom otworzą sie oczy, ze przez swoje zachowanie beda tracić pacjenta-klienta i nici z pracy.

NIE POLECAM !!!
Moja ocena
Szpitalny Oddział Ratunkowy - Szpital im. M. Kopernika kategoria: Pogotowie ratunkowe
obsługa: 1
 
czas oczekiwania: 2
 
ocena ogólna: 2
 
1.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
chcesz to przyjdz do pracy. Ludzie traktuja nas jak stolec. 90% pacjentow z pitolami. A co do penski to sam place podatki za siebie. Pieniadze placisz nie dla nas ale dla NFZ i ZUS.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry