Widok

Zero wiedzy i profesjonalizmu !

Witam . Chcialem skorzystać pierwszy raz z mobilnej myjni parowej ale po tym co zobaczyłem nigdy wiecej nie skorzystam . W środku na plastikach smugi na lakierze tłuste ślady po wosku , na tapicerkę po wyschnięciu wyszły plamy . Widac ze panowie dopiero zaczynają . WIECEJ nie skorzystam . Zdecydowanie nie polecam strata pomiędzy!!
Moja ocena
Damika kategoria: Myjnie ręczne i ekologiczne
obsługa: 1
 
oferta: 2
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam serdecznie Panie Romku. Jeżeli taka sytuacja miała miejsce dlaczego Pan nie skorzystał z Reklamacji? Wystarczy do Nas zadzwonić, a my poprawimy to co zostało zchrzanione, a w gratisie możemy także coś dodatkowego do auta dodać ;). Dbamy o swoich klientów także czekamy na telefon. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bzdura i jeszcze raz bzdura ,chyba pan pomylił nazwe myjni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Panie Romku.
Jeśli posiada Pan "plastiki" w samochodzie, to wątpię czy posiada Pan lakier na samochodzie! Korzystałam już z usług tej nowej myjni parowej kilkakrotnie (prowadzę firmę transportową, więc aut mam kilka) i nigdy nie było problemów! Po Pańskiej opinii można wywnioskować, iż albo jeździ Pan jakimś autem nadającym się na złom, albo ma Pan jakiś układ z konkurencją, a zdrowe "współzawodnictwo" nie polega na bezpodstawnym szkalowaniu innych firm! Tak więc proszę o zweryfikowanie albo skasowanie Pańskiej opinii, gdyż jest całkowicie bezpodstawna!
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, iż zastanowi się Pan nad tym, co Pan pisze na forum, gdyż "hejtu" jest i tak wystarczająco dużo na świecie!

PS. Z uwagi na Pańskie szkalowanie został przekazany właścicielom firmy Damika kontakt do naszej kancelarii adwokackiej, która to z powodzeniem zajmuje się tego typu sprawami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już wiemy, że opinię wystawiła nam nasza konkurencja - Fabryka Pary ;) "Fachowcy" :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry