Widok

Zerówka w szkole na Hoene - proszę o opinie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Moje dziecko w tym roku zacznie uczęszczać do zerówki. Czy znacie tam uczące Panie, która jest OK , a która nie bardzo . Dzięki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zerówek nie znam lecz mój syn podjął tam naukę w tym roku w gimnazjum.Jest nowym uczniem,który dojeżdża do szkoły,bo nie mieszkamy na tym osiedlu,a wcześniej uczęszczał do zupełnie innej podstawówki.Muszę powiedzieć,że też się obawiałam jak to będzie,bo słyszałam różne opinie.Teraz mogę stwierdzić,że szkoła jest fantastyczna.Świetna kadra nauczycielska,świetna dyrekcja,wszechstronna pomoc w razie potrzeby itp..I ja i syn jesteśmy bardzo zadowoleni i słysząc opinie innych rodziców to też są pod wrażeniem profesjonalistów.Polecam tę szkołę jak najbardziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój szkrab też będzie tam chodził od września do zerówki, a starszy syn właśnie kończy 3 klasę podstawówki. Co do Pań uczących to na dniach otwartych usłyszałem, ze chyba nie będzie możliwości wyboru do której nauczycielki trafi. Spowodowane jest to tym, że podział na dzieciaki będzie według dat urodzenia. Tak żeby w każdej grupie zerówkowej dzieci były jak najbardziej zbliżone wiekiem. Do zerówek w tym roku będą trafiać dzieci urodzone w 2 połowie 2008 i w 2009 więc rozbieżność wiekowa jest dość duża.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Orunia Górna

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

do góry