Widok

Zespół Darius Group ze Starogardu - proszę o opinie.

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam. Zastanawiam się nad zespołem na wesele i bardzo proszę o opinie o zespole Darius Group. Czy potrafią zachęcić ludzi do zabawy? Jak prowadzą konkursy i oczepiny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Darius Group zna się na rzemiośle weselnym. Co prawda konkursy mają w okrojonej wersji (w głównej mierze stawiają na taniec i na zabawianie gości przy stolikach) ale oczepiny mają kulturalne i z humorem. Mieliśmy wesele w tym roku we wrześniu i dali czadu. Wokalistka nawet będąc w ciąży dała z siebie wszystko, nie ujmując reszcie zespołu. Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do kunsztu wykonawczego, może je mieć, ja zaś nie mam żadnych. Ewa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


stosunkowo niedawno bo niespełna 2 tygodnie temu, 19 maja zespół był obecny na moim weselu i musze przyznać że wraz z moją żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z dokonanego wyboru. zespół jest bardzo poukłądany, a muzyka jaką raczył nas i naszych gości podczas wesela była bardzo fajna, ogromny wybór piosenek. Jesteśmy zadowoleni pod każdym względem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

baaardzo godni polecenia. Rozkrywkowi, z ogromnym talentem muzycznym. Ponad to przeróżna muzyka od lat 70 po dzisiejsze nowe hity lecące w radio.byłam jako gość, to nie ja wynajęłam zespół, ale jako gość byłam na super imprezie i bawiliśmy się z mężem bardzo fajnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry