Widok

Zespol Silverton ze Starogardu- opinie

Wesele Temat dostępny też na forum:
Proszę o opinie o zespole Silverton ze Starogardu;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11
i ja też prosze o opinie na temat Silverton....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
nikt nic?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
mieliśmy wesele w zeszłym roku i zarówno my jak i Goście byliśmy bardzo zadowoleni:) cudowne brzmienie, bez fałszu, a muzyka w której każdy znajdzie coś dla siebie :) polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13
a ma ktos moze numer do nich albo jakas strone bo nigdzie nie moge ich znalezc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
mam tylko maila silverton@onet.eu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Tu jest link do ich strony: http://www.zespolsilverton.pl/. Coś słyszeliście już? Też mi zależy na opiniach o nich...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
tel. 506 302 368
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
odswiezam watek;) ktos cos wie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
hoooop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Powaznie nikt nic nie wie o nich?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
muzyka bardzo fajna, duzo piosenek po angielsku, malo polskich. Jeśli chodzi o polskie dobre disco polo to troche mi tego brakowało, ale głos Daniela jest baaaaaaaardzo fajny, az momentami mialam ciarry :) a raczej bardzo często
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7
24 maja 2014r grali u nas na weselu w lokalu pod Starogardem Gdańskim
Dobra współpraca z prowadzącym, zrozumienie potrzeb klienta, zabawy weselne prowadzone ze smakiem, kreatywność i elastycznosc, umiejętność dostosowania się do zmiany planow to pewne atuty zespołu.
Pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o śpiew.
Duża kultura osobista prowadzącego na czym nam bardzo zależało.
Dziękujemy
Gosia i Krzysiek
PS. 25 lipca 2015 będą grali u mojego brata na weselu (Piotra i Kasi)
Już nie możemy się doczekać :-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9
niestety, ale nie mogę napisać za wiele pozytywnego o tym zespole, co prawda głos wokalistów bardzo przyjemne, ale na tym kończą się pozytywy. Zespół dosłownie co 3 zagrane piosenki, robi przerwę na przysłowiowego "małego", bardzo mało konkursów, właściwie tylko jeden przy okazji oczepin no i cena...ale to już może kwestia indywidualna...ogólnie to nie polecam!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
Konkursy- kwestia dogadania się z zespołem, my poprosiliśmy żeby zrobić wiecej jak goście nie będa się rwali do tańca ale parkiet był pełny i konkursy nie były potrzebne. Był jeden i wystarczył- jeśli komuś zależy na konkursach to wystarczy powiedzieć P. Danielowi. Jak często była przerwa... hmmm nie pamiętam ale na pewno nie co trzy piosenki. Cena również nie była zbyt wygórowana. My ze swojej strony bardzo polecamy Zespół Silverton!! I bardzo serdecznie ich pozdrawiamy i dziękujęmy za udane wesele;)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 10
Jednym słowem-zawodowcy. To muzycy, nie muzykanty!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7
08.08.2015 grali w Sali Bankietowej POD ZŁOTYM KASZTANEM W RUKOSINIE, zarówno zespół, jak i miejsce serdecznie polecamy.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zespól gra długie sety, więc chyba pisze Pan o innym zespole, a brak zabaw i konkursów to podejrzewam wymysł Państwa Młodych, sama nie lubie zabaw i na moim weselu również zażyczyłam sobie aby takowych nie było :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
to co mogę o nich powiedziec super śpiew.. niestety tylko to! to co mieliśmy dogadane odnośnie zabaw, podziękowań dla rodziców wszystko było NIE tak! Ludzie jeśli proszę nie puszczajmy cudownych rodziców, to puszczają po złości? jesli bylo dogadane o zabawy i ich ilość była jedna długa monotonna, bez sensu i bez zartu, podczas oczepin nie dali nagród o które sami prosili i stały im przy nogach jak można tego nie zauważyc. Jeśli prosicie o biesiadę na której mi tak zależało dogadajcie jak długo zaspiewają to przy jednej piosence z takim wysokim kosztem to dziekuje serdecznie. Kazda usługa kosztuje zdaje sobie sprawe, ale... jedna piosenka przy akordeonie w dodatku nie na weselu tylko się przypomniało na poprawinach! Musicie wszystko dogadac. Pomimo iż mieliśmy zopisane to w umowie, czasu nie cofniesz i tego nie zmienisz.. Poleciało..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
wlasnie tego sie martwie, ze cena jest ogroooomna a bedzie kicha...
mam wplacona zaliczke ale szukam innego zespołu.... bo to kolejna opinia negatywna
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11
Nie polecamy !!! Grali u nas na weselu i niestety to był wielki błąd. Grali zupełnie inne utwory niż były umówione. Przerwy robili co 3-4 utwory ( przerwy trwały 40-50 min). Nie zważali uwagi na prośby pary młodej a przy tym wszystkim cena ogromna. Naprawdę nie polecam. Dla nas niestety już za późno ale jeśli ktoś zastanawia się nad zespołem na własne wesele to proszę szukać innego zespołu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
"Alicja" - a ile Was skasowali?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy ze znajomymi na weselu w Iwocznie. Świetnie bawiliśmy. Grali rytmicznie, nie tylko znane kawałki. Dawno nie bawiłam się tak dobrze na weselu. Nawet starsi ludzie nie narzekali, że za głośno, bo zespół grał kilka starych szlagierów.
Chętnie poszłabym znowu na jakieś wesele, na którym będą grali!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jakich kosztow mniej wiecej trzeba sie spodziewac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alternatywą dla tego zespołu może być dobry zespół jakim jest Arti-Go z Starogardu. Powiem krótko jest to zespół niezastąpiony, jedyny w swoim rodzaju, przy nich nikt nigdy nie będzie się nudził.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również polecam Arti-Go. Świetny zespół, wszyscy goście na weselu dobrze się bawili. Bardzo dobry kontakt z zespołem, wszystkie nasze sugestie zostały wzięte pod uwagę. Serdecznie polecam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zespół "Arti-go" to jakaś podrzędna kapela. Nawet na stronie nie mają dema.
Zespół SiLVERTON z kolei ma profesjonalne nagrania ze srudia, plus nagrania video.
Chyba nie trzeba więcej pisac a ten temat.
SILVERTON to profesjonalna firma.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Również nie polecam. Zadufani w sobie, mają o sobie bardzo wysokie mniemanie, cena też odstrasza, o braku jakichkolwiek piosenek disco polo już nie wspomne
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bez disco polo też można się bawić.
Zaproś sobie Zenka Martyniuka ( skasuje cię 4 razy tyle ) i będziesz miał disco polo.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat brak disco polo to wielki atut:) Może dlatego tego rodzaju muzyki nie wykonują bo nie chcą się zniżać do tak niskiego poziomu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bardzo fajna profesjonalna kapela. Świetnie bawiłam się przy ich graniu i zabawach weselnych. Poza muzyką niepowtarzalna oprawa artystyczna światłem wszystko ze sobą świetnie komponuje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jestem zachwycona tym zespołem. Bawiłam się świetnie przy ich muzyce i zabawach. Jeszcze nigdy nie słyszałam tak profesjonalnie granej muzyki na weselach a mam wykształcenie muzyczne. Serdecznie polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Bylam na weselu w lipcu 2017 jesli chcesz spiep**yc sobie impreze to polecam. Zespol arogancki, zadufany w sobie, podczas zwracania uwagi o zmiane gatunku muzyki, wiekszej roznorodnosci w bardzo przykry sposob goscia osmieszaja. Odczepiny, zabawa z maszkami spartolona. Ich muzyka nadaje sie do klimatycznych pubów, fanow muzyki soul, jazz. Muzyka ogolnie nie do tanczenia. Zero disco Polo. Zero. Nie zwazaja na prosby gosci, pary mlodej. Przerwa co 3 piosenki, z zegarkiem w reku 25 minut. To byla ta krociotka Przerwa zazanaczam. Zadnych zabaw, zero. Zdecydowanie NIE POLECAM, to nie jest Zespol dla prostych ludzi lubiacyh sie dobrze bawic. To jest moja subiektywna ocena jako goscia.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Moje zdanie na temat tego zespołu jest identyczne, zgadzam się z nim w 100%. Byłem weselu, na którym grali w 2016r, także widzę, że od tamtego razu nic się nie zmienili..
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem szczęśliwym młodo upieczonym małżonkiem na ślubie na którym grał zespół Silverton. Nie rozumne skąd takie negatywne opinie na temat tego bandu. Świetna muzyka i aranżacja. Przerwy standardowe jak u innych a co do Disco Polo to faktycznie nie grają ale podczesz spotkania z nami było to wszystko uzgadniane jaki i inne kwestie np; co do konkursów i zabaw. gorąco polecam szukającym zespołu na poziomie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7
Nie polecam ..zespol pomimo pięknego głosu ( bo to trzeba przyznac) bardzo słabo bawi gości..bardzo długie przerwy ..siedza z nosami w telefonach....uwazam że jak za te pieniądze to powinni bardziej się postarać..malo tego odniosłam wrażenie że są zadumani w sobie i wyśmiewaja innych ..przykre to
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja również nie polecam. Może i mają renomę ale kultury zero. Disco polo puścili nam po wielkich próbach, a później robili sobie jaja. Głos faktycznie pana Daniela zarąbisty ale na koncerty bo tu marnuje się. Nie polecę go na wesele nikomu jest arogancki. Przerwy długie aż szkoda pisać bo było kiepsko
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie zgadzam się z ani jedną negatywną opinią na temat silvertona. Mam wrażenie, że to konkurencja wypisuje takie bzdury albo zespół ma jakiegoś wroga który chce im zaszkodzić. Grali na naszym weselu 7.10.2017 w Zbychowie. Pan Daniel zadbał o każdy detal już od momentu przyjazdu Pary młodej na salę weselną. Zanim przyjechaliśmy przygotował gości, wszyscy na nas czekali, nie było chaosu. Pan Daniel podszedł do limuzyny, otworzyl mi drzwi jako panu młodemu abym nastepnie ja mógł wypuścić z samochodu Żonę. Przeprowadził całe przywitanie chlebem i solą przez rodziców. Tak więc od pierwszej minuty pełne zaangażowanie i klasa. Nasza rodzina to przedział wiekowy od 20 do 75 lat i wszyscy podkreślam wszyscy bawili się od pierwszej minuty wesela czyli od godz. 17 aż do 4 rano. Goście w trakcie wesela podchodzili do nas żeby spytać skąd wzięliśmy tak doskonały zespół, po niektórych piosenkach bili brawo dla zespołu bo tak im się podobało wykonanie! Szok!! Dwójka naszych znajomych chce aby zagrali na ich weselu a są bardzo wymagający. Właściciel sali na której odbywało się wesele chce ich u siebie na sylwestra. Fotograf, kamerzysta, barman i barista wynajęci przez nas którzy pracują co tydzień na weselach byli pod dużym wrażeniem zespołu. Co do disco polo to grali u nas dwa długie bloki muzyczne disco polo tak jak byliśmy umówieni. Co do konkursu i oczepin to również przeprowadzili je zgodnie z planem. Na 3 tygodnie przed weselem spotkaliśmy się z Panem Danielem u niego w biurze i stworzyliśmy cały harmonogram wesela. Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami.
Dodam jeszcze, że skorzystaliśmy z trzech dodatkowych opcji co było strzałem w dziesiątkę.
- dodatkowy muzyk (skrzypek) kto by pomyślał, że skrzypek na weselu zda egzamin. Okazuje się, że w prawie każdej piosence skrzypce brały udział w drugim tle i było to genialne
- dodatkowe oswietlenie sali (nasza sala miała już swoje piękne oświetlenie ale to co zrobił zespół dodatkowo swoim oświetleniem przerosło nasze oczekiwania. Oświetlenie współgrało z muzyką. Szok!)
- kwartet smyczkowy w Kościele jako oprawa Mszy św. Kwartet nadał niesamowitą atmosferę podczas mszy i zadbał o całą oprawę współpracując z organistą.
Mamy mnóstwo filmów i zdjęć z tego dnia na których widać jak goście się bawią i nie chcą zejść z parkietu. Na koniec dodam, że w trakcie wesela na 120 osób zeszło tylko ok. 100 butelek wódki bo goście tak genialnie się bawili na parkiecie. Ważne jest to, że te pozytywne opinie na temat zespołu padaly ze strony naszych dziadków, cioć ale i kuzynów czy znajomych. Rozbawić towarzystwo w takim rozstrzale wiekowym to dopiero sztuka. Wraz z Żoną chcieli byśmy jeszcze pobawić się na jakimś weselu na których zagrał by SilverTon.
Jezeli ktoś ma wątpliwości to może pisać do mnie na maila.
banas.prv@gmail.com
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

"Nie zgadzam się z ani jedną negatywną opinią na temat silvertona" - rozumiem, że był Pan na wszystkich ww. weselach i było na nich zupełnie odwrotnie niż opisują to osoby, które faktycznie na nich były?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Uważam, że jeżeli zespół był tak doskonały na naszym Weselu to nie ma możliwości aby na innych uroczystościach dawali ciała. Kilka par na naszym weselu chciało zarezerwować termin na swoje wesela
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Faktycznie, jak na jednym weselu był 'tak doskonały" to wszędzie indziej też musi taki być, nie wpadłem na to ;) szkoda tylko, że rzeczywistość bywa różna i nie zawsze tak jest...przynajmniej nie było tak na weselu, na którym ja byłem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Konkretny zespól na konkretnym poziomie. Polecam wszystkim którzy cenią sobie jakość obsługi oraz dobre brzmienie i oprawę.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jedna gwiazdka tylko dlatego że nie ma niższej oceny. Negatywne komentarze w internecie niestety są prawdziwe, Państwo Młodzi wybierali piosenki i ustalali z liderem zespołu które mają zagrać, ale to było niepotrzebne bo i tak grali to co im się podobało. Przerwy były półgodzinne a jedna trwała nawet godzinę, w pewnym momencie zespół "zniknął" tylko jeden pan puszczał muzykę z laptopa. Żenujące zachowanie, brak profesjonalizmu i pan Daniel do którego nie docierają żadne argumenty. Zmarnowali Młodym ich dzień. A na sam koniec nawet nie było przeprosin. Wstyd! Nie polecam tego zespołu nikomu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Bawiliśmy się w tym roku na weselu przy tym zespole. Byliśmy pod wielkim wrażeniem śpiewania Pana Daniela oraz wokalistki. Muzycy i cała oprawa wesela była bardzo fajna. Muzyka faktycznie na poziomie i wreszcie zespół nie grający tylko disco polo. polecamy i pozdrawiamy Młodą Parę
Marzena i Wojciech z Sopotu
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7
Byłam w zeszłym tygodniu na weselu na którym grali rewelacja !!! Świetni, profesjonalni. Polecam serdecznie !!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Byłem na weselu, które obsługiwali . Świetny wokal, wysoki poziom i profesjonalizm. Polecam z całą pewnością.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
Bardzo serdecznie polecam !!! Byłam na weselu w tamtym tygodniu rewelacja, profesjonalni zabawni !!!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5
Profesjonaliści :) z czystym sumieniem mogę polecić ten zespół oraz DJ. Grają i śpiewają tak, że wszyscy goście weselni byli zachwyceni. Potrafili dostosować repertuar pod bawiące się towarzystwo. Warci swojej ceny. To jakie i ile zabaw można było bez problemu z nimi ustalić.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zespół godny polecenia. Bardzo dobrze dobrany repertuar i świetna zabawa
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Świetny zespół, prowadzący bardzo energiczni, ładny wokal i przede wszystkim świetne zabawy! :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

do góry