Widok

Zespół Wenus z Lubichowa - proszę o opinie.

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam. Czy ktoś był na weselu bądź innej zabawie, gdzie grał zespół Wenus z Lubichowa? Będę wdzięczna za wszelkie komentarze o tym zespole.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
super zespół grał u mnie na weselu w ubiegłym roku i będzie grał za rok u mojej siostry;p
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuję za odp. A czy mogłabyś coś więcej napisać o zespole? Czy potrafili ludzi zachęcić do zabawy, konkursów? Jak długie przerwy robili między kolejnymi występami?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
czasami grali nawet 45 minut,goście sami śpiewali na jednego;p, konkursy super,oczepiny fajne, czas bardzo szybko minął, goście byli zachwyceni, zespół godny polecenia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zespół wspaniale gra i ,wokalistka super śpiewa ,potrafią gości zabawiać nikt się nie nudzi .Muzyka super ,wogóle caly zespół godny polecenia grali u mojego syna na weselu i będą grać napewno u córki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Byłam gościem na weselu, na którym grał w/w zespół. Ogólna ocena negatywna. Słabo zachęcają gości do zabawy. Repertuar mało zróżnicowany. Do tego głos wokalistki i mało inteligentne żarty przez mikrofon... tragedia. Byc może to skutek wypijanego przez nich alkoholu .Szczerze nie polecam tego zespołu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zespół naprawdę godny polecenia . :) bardzo dobry gitarzysta,zagrają ci wszystko co chcesz .. byłam rok temu na weselu u mojej kuzynki gdzie oni grali naprawdę zaj*biscie umia zabawić czlowieka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Byłam na weselu mojej przyjaciólki gdzie grali i naprawde godny polecenia zespół. Sami chcemy ich na swoim weselu :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szału nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Z całym szacunkiem dla zespołu, ale technicznie pomimo drogiego sprzętu nie ogarniają tego do końca. Organizacja na poziomie "parter". Nie mówię, że dno, ale ogólnie niestety w moim odczuciu słabo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
super zespół grali u nas na weselu wszyscy goście zadowoleni;p pani śpiewa super, chłopacy również !!! Pan na saksofonie wymiata rewelacja, goście byli w szoku skąd taki dobry zespół mamy mówi, że nie widzieli jeszcze tak dobrego zespołu !!!! jeszcze raz polecam !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zespol super gral u mojego syna na weselu i w zeszlym roku u corki naprawde polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy macie jakieś namiary na ten zespół? Telefon, strona na Facebooku, adres www
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogolnie byłam na weselu i sztywno,smutno i nie polecam :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

508508150 zespół super ;-) polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.facebook.com/Zespol-Wenus-101464323548662/?ref=aymt_homepage_panel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tutaj trochę prawdziwych opinii ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

są super;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłem i słyszałem jak grali
tragedja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry