Widok

Zgubiono kartę miejską

Zgubiono 2-3 dni temu kartę miejską. Jeśli ktoś znalazł proszę o kontakt .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jaki kontakt? Nie ma podanego ani nr telefonu, ani maila ani nawet nie można wysłać wiadomości na priv, bo wiadomość napisana jako "gość". Więc komu oddać kartę? Jakoś nie ma na niej napisanych danych kontaktowych, czy adresu, gdzie w przypadku zgubienia można oddać. Poza tym często ludzie gubią kartę, może by tak napisać gdzie, kto szuka? Może ktoś znalazł takową kartę, będzie chciał oddać, a się okaże, że to nie ta osoba. I co wtedy? Stracony czas. Nie można od razu w jednym poście zawrzeć wszystkich informacji? Czy tak ciężko napisać parę literek więcej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na karcie jest imię i nazwisko.Jeśli ktoś znalazł to wystarczy ze napisze tutaj a ja potwierdzę.Kontakt do mnie na maila: alone2014@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam znalazlam karte miejska czyli bilet miesieczny przy bankomacie kolo domu sztuki twarz znajoma ale zanioslam na poczte do naczelniczki dalam i poprosilam aby dala listonoszowi aby dal do skrzynki na listy bo znaja swoich w rejonie czarne wlosy dalej nie pamietam prosze isc zobaczyc powinna byc na poczcie jesli nikt nie przekazal z listonoszy pozdrawiam Katarzyna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak dotarła -Poczta przekazała do skrzynki:) dziękuję bardzo !!! Z tym ,że w międzyczasie wyrobiłam nową kartę:) Ale dziękuję za uczciwość!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Stogi

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

do góry