Widok

Zgubiony czujnik kadencji

Hej, w punkcie 54.430054, 18.023482 mam ostatni zapis, jeśli by ktoś jechał na trasie Mirachowo-Miłoszewo i zechciało mu się spojrzeć na pobocze (albo na drogę) to może znajdzie. Chociaż albo został rozjechany przez samochody, albo się sturlał w trawę i będzie leżał tak już na zawsze. Czujnik kadencji Sigma ANT+. Za znalezienie nagroda. W ostateczności nagrodą może być on sam. Ja myślałem, że jakiś kamień mi spod opony wyskoczył, jakiś czas później zobaczyłem brak wskazania kadencji, a w domu okazało się, że się cofnąłem za mało i może leży tam całkiem widoczny. Prawdopodobieństwo znalezienia małe, ale jakby komuś się chciało...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to nie ma jazdy. Ale spróbuj poszukać u Beethovena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jeszcze lepiej zostań Beethovenem roweru. On pisał kadencje bez czujnika, bo był głuchy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rowery

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

do góry