Widok

Zielona Brama/Przywidz - proszę o opinie.

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Ktoś zna może to miejsce, przetestował na własnej skórze i może wyrazić swoją opinię? Przeszukałam już chyba całe forum i cisza :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
To nowy obiekt dlatego nie znajdziesz opinii
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam tam na weselu we wrześniu tego roku. Właściciele przemili, szef kuchni genialny. Poza tym jadłam tam kilka razy w restauracji i zawsze czułam się jak w wykwintnej restauracji. Sala spora, jedynym minusem dla mnie były okrągłe stoliki, choć wiem że jest opcja 4 rzędów ław. Duży, drewniany parkiet i naprawdę wielkie łazienki. Jak dla mnie ekstra!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Korkowe ok ale talerzykowe troche przesada
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nasze wesele odbędzie sie w czerwcu tego roku właśnie w Zielonej Bramie :) Wlascicielka oraz Szef Kuchni przemili, widać ze bardzo zależy im na zadowoleniu klienta. Mieliśmy przyjemność gościć w restauracji gdzie dania komponowane są przez tych samych kucharzy, co te weselne i nie ma sie do czego przyczepić. Jest przepysznie !
Warto wiedzieć, że w tym miejscu ustalone są pewne standardy od których nie ma odstępstw np. na poprawinach jest nowe menu, nie podaje się potraw z wesela, obowiązuje korkowe i talerzykowe, wiec tort i wódkę bardziej opłaca sie zamówić w sali weselnej.
Sala jest przepiękna, bardzo przestronna. My zdecydowaliśmy sie na okrągłe stoły, ale jest możliwość wyboru tradycyjnych. W ofercie są także przepyszne nalewki i szeroka gama kulinarnych atrakcji dodatkowych np. Stół wiejski, stół z lemoniada, nalewkami, słodyczami etc.
Nie starają sie naciągnąć klienta- planowaliśmy dokupić danie dodatkowe, a zapewniano nas, ze to co jest w menu na pewno wystarczy. Dania przypadają po 1 sztuce dla każdego, a menu jest naprawdę bogate.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witam, my również zastanawiamy się nad organizacją wesela w Zielonej Bramie. Mam pytanie czy latem zapachy w związku z pobliską stadniną konną nie są nieco nieprzyjemne? Dzięki z góry za odpowiedź :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam tam wesele w 2015 i radze bardzo uważać
Mimo ,że z początku wszyscy są przemili, uprzejmi i da się z nimi ustalić wszystko, to niestety samo wesele nie wypada już tak rózowo. radzę bardzo zwracac uwagę na kosztorys i finalną cenę ( doliczane są rózne dodatkowe koszty). Sporo niedociągnięć w trakcie wesela niestety.
Jednak miejsce jest piękne i jest wspaniale jedzenie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
do tego można praktycznie wszytko samemu załatwić typu muzyka , nagłosnienie, dekoracja itp co jest dużym plusem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie obawiam się kosztów (ukrytych) np. napoje okażą się drogie.Czy jedzenia jest wystarczająco?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Możesz napisać o jakie niedociągnięcia w trakcie wesela chodzi?
Sama mam tam niedługo wesele, chciałabym wiedzieć na co uważać ;)

Ciekawa właśnie jestem o jakie ukryte koszty chodzi - korkowe, talerzykowe, opłata za pokrowce i napoje - to wiadomo. Coś jeszcze okazało się 'już po fakcie' że tak powiem?

Cena za napoje jaką nam podano nie jest jakaś rażąco wygórowana.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
proszę o podanie maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
surfis@wp.pl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy ja tez moge porposic o to info, mozesz mi tylko podeslac email co poprzdnio wysllales, dziekuje agatyszk@yahoo.co.uk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anka282t@wp.pl
ja tez proszę o info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam tam wesele w lipcu tego roku. Do tej pory słyszałam i dalej słyszę bardzo pozytywne opinie o Zielonej Bramie Przed podjęciem decyzji obdzwoniłam wszystkie Młode Pary mające tam wesele w 2015 roku ( telefony udostępnili mi właściciele) . Czy coś mnie ominęło :(
Proszę także o info sopot142@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostałyście odpowiedź, bo do mnie nic nie przyszło :( ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepraszam, nie przesłałam maila. Nie chce nikogo denerwować skoro i tak wesele macie już zaplanowane, a miejsce jest fajne.
Radzę dokładnie przeanalizowac umowę i uzgodnić wszyskie szczegóły i dodatkowe opłaty. poza korkowym, talerzykowe, opłata za pokrowce należy sobei dodać np opłatę za zabrudzenie sali . Maria na pewno nie dodzoniłas się do wszytkich.

Ogólnie Zielona Brama jest pieknym miejscem ze świetną kuchnia, ale warto się przygotowac ,że mogą wystąpić niedociągnięcia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to zabrudzenie sali?tzn sprzątanie po weselu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem przerazona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam szczegółową umowę, nic nie ma tam o sprzątaniu. Może wyrządzone szkody przez gości???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieliśmy ponad miesiąc temu wesele w Zielonej Bramie.

Zarówno my, jak i goście jesteśmy zachwyceni, a wspomnienie Zielonej Bramy na zawsze pozostanie wszystkim w pamięci :)

Miejsce jest przepiękne, sala wygląda zachwycająco zarówno za dnia (zewsząd wpadająca do środka zieleń i promienie słońca wyglądają naprawdę nieziemsko :)), jak i wieczorem kiedy zapalone są światła :)

Jedzenie przepyszne, jest go zdecydowanie wystarczająco. Szef Kuchni obecny na Sali i podchodzący do gości robił furorę.

W naszym przypadku nie było żadnego problemu z rozliczeniami. Zapłaciliśmy dokładnie tyle, ile było ustalone, oprócz umowy wszystkie pozostałe uzgodnienia były mailowe. Cena za napoje okazała się niewielka, jest korkowe, ale wódkę i tak opłaca się kupić samemu.

Z właścicielami w wielu kwestiach można się dogadać, chętnie idą na rękę.

Jeżeli ktoś szuka niebanalnego miejsca na wesele i ma dość sztampy, to na pewno będzie zadowolony z Zielonej Bramy :)
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
A na ile osób mieliście wesele?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na weselu w tym roku i mam mieszane odczucia.

Samo przyjęcie weselne - rewelacja. Jedzenia dużo, bardzo smaczne, pięknie podane, obsługa miła, itp. Niestety cały urok wesela popsuły poprawiny. Na poprawinach podano jedno nowe (oczywiście dodatkowo płatne) oraz stół "kaszubski" (tez dodatkowo płatny). Oprócz tego kuchnia nie podała nic z tego co zostało z wesela. Podano jedynie resztkę tortu weselnego i nic więcej z ciast, a około 100 gości obsługiwał jeden kelner.
Radzę bardzo dokładnie spisywać umowę co do kropki, albo robić w tym miejscu tylko wesele bez poprawin.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przyjęcie weselne - OK,
poprawiny PORAŻKA !!!!
na sali 100 głodnych osób, nerwowy, bucowaty kucharz najpierw twierdził że żadne jedzenie z wesela nie zostało, gdy "ktoś" podpowiedział że w kuchni na dole jest - to podał wszystko w jednej skrzyni, w plastikowych pudełkach , zimne !!! :-(
żadnego ciasta, jedyna nowa potrawa na ciepło to zupa do której zabrakło chleba i nie miał kto po chleb do sklepu iść .....
poprawiny były uwzględnione w umowie .........
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sama mam tam wesele w przyszłym roku i nie wiem skąd to oburzenie bo Młoda Para podpisując umowę wiedziała, że kuchnia nie wystawia na stół potraw z dnia poprzedniego
Taka jest polityka firmy i juz, decydując się na wesele w Zielonej Bramie musisz to przyjąć do świadomości. Młoda Para sama wybrała menu na poprawiny, wiec to oni zdecydowali się na tylko jedno ciepłe danie. Menu na poprawiny do wyboru są różne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Co do kosztów to się zgadzam. Też sumę miałem ustaloną za trochę większą imprezę urodzinowe . Na drugi dzień jak się pokazalem żeby odebrać resztę sprzętu to szefowa wyjechała mi ze musze dopłacić 1500 zł za to ze niby kelnerki musiały o godzinę dłużej siedzieć. Po długich rozmowach oczywiście nie zapłaciłem. Jak jest umowa to trzeba jej przestrzegać. Namawiali mnie na swój alkohol i tak zostało. A on się skończył o 23. Żart. No i ten ich samolocik zapomnijcie o zjedzeniu o obiadu na świeżym powietrzu w ciszy. Całymi dniami daje po uszach. Gratuluję pomysłu właścicielom. Na obiad juz się wybiorę w inne miejsce.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj, czy posiadasz może menu które mieliście w 2015? Pilnie potrzebuje. Będe zobowiazana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy na weselu 25062022,bardzo mało jedzenia, sala bex klimatyzacij, goście głodni bo nawet nie było dla każdego po sztuce mięsa, obsługa nie znająca się na swojej pracy, prawdziwa porażka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

WItaj. Czy macie może menu z tamtego roku do wglądu? Pilnie potrzebuje. proszę o wysłanie na e-maila : prosiaczek7@interia.pl Będe zobowiązana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
3 pozycje na danie główne za 200 zl za osobe to troche pezesada... Bylismy tam i w wielu innych miejscach i za 200 zl mamy 11 pozycji na danie glowne... Radze sprobowac jedzenia w restauracji- ja dostalam stare ciagnace sie buraczki i zdechle mieso, a wiedzieli, ze wydaja obiad potencjalnym klientom.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na minus jest też to,że jest korkowe i talerzykowe np. za wlasny tort 5 zl od osoby. No i napoje trzeba kupic u nich :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam
Czy mamy nowe informacje na temat wesel w zielonej bramie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy osoby, które miały wesele w Przywidzu mogą podzielić się opinią? Jak rzeczywiście wygląda współpraca? Z góry dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sama prawie się skusiłam bo miejsce ładne i naprawdę wszystko wydawało się być idealne, gdyby nie koszta.. Dodatkowe opłaty za alkohol, tort, 0,5 l soków na osobę (2 szklanki na całe wesele ;/ ) Na kaszubach raczej rzadko jest to spotykane żeby płacić za te wszystkie usługi.. chyba że kogoś stać to i owszem. No i poprawiny, menu osobne, bardzo drogie...
Szkoda bo gdyby nie taka polityka właścicieli, zapewne miejsca byłyby rezerwowane na 4 lata do przodu :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli rozumiem, że jak oczywiście teoretycznie, ustalimy wszystko na piśmie w umowie, to raczej nie było innych problemów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie - przed samym weselem, kiedy jesteś już pod ścianą powstają nowe nieprzewidziane w umowie koszty.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

mógłbyś podać przykład takich kosztów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakie koszta ??? jak masz już ustalone menu , alkohol swój czy napoje to cos jeszcze? a same śniadanie bez poprawin? proszę napisz bo wesele coraz bliżej i się boje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na przyklad oplata za czyszczenie szkla kiedy napoje kupujesz poza Zielona Brama
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Probuja tez kasowac za lampki led wiszace na sali 2 zl za sztuke, z tego co pamietam lacznie 600 zl, ale nie jestem pewien
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzięki - a "próbują" oznacza, że nie płaciliście, czy że jednak zmienili zdanie? rozumiem że takie ich wymyślone koszty są podawane przez Nich jeszcze przed takimi ustaleniami? czy już po fakcie życzą sobie po prostu więcej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

lampki nie pojawiły się w rozliczeniu - powiedzieliśmy, że jest to niezgodne z prawem, lampki wisiały na sali kiedy ją oglądaliśmy i rezerwowaliśmy, w umowie nie było mowy o dodatkowych opłatach z tego tytułu, ponadto znaliśmy parę, która miała wcześniej wesele i wiedzieliśmy, że u nich takie opłaty nie były stosowane; wiem, że innych też informują o konieczności uiszczenia dodatkowych opłat z tego tytułu. u nas ten temat pojawił się chyba na miesiąc przed weselem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

O jakie lampki chodzi?/ Swiece na stołach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam wesele w tym roku.
Naprawdę piękne miejsce i przepyszne jedzenie, ale obsługa tragedia. Totalnie nieprofesjonalna. Szef kuchni i właściciele próbują na każdym kroku wygenerować nowe koszta. Za duża ilość nerwów, nie tak powinno wyglądać wesele.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

prosze napisz do mnie na anka282t@wp.pl będę miała am wesele tego lata. chcialabym się przygotowac na co zwracac uwagę? Alkohol mieliście własny??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja właśnie planuje wesele w przyszłym roku i od 6 miesięcy Zielona Brama była "pewniakiem" na jego organizacje, ale obsługa, właścicielka, managerka, recepcjonistka i wszystkie inne świętości mnie zniechęcają. Dobrze, że sala jeszcze nie gotowa, bo jakbym ją zaklepała w październiku, to teraz miałabym niezły dylemat. Szkoda, że pisząc maila otrzymuję za każdym razem odpowiedź od innej osoby. Każdy mówi coś innego, każdy ma inną wizję. Mam nadzieję, że wygląd nowej sali mnie rozczaruje i nie będę musiała robić tam wesela.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani A.O to porażka! zero profesjonalizmu! Tylko kasa kasa... wiadomo, że nikt nie robi wesel za darmo, ale podejście do klienta trzeba mieć takie żeby tego nie odczuł. Bardzo nie polecam!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam.zero elastycznosci.za wszystko kasa.drogie napoje.ustalenia jak nie sa w umowie to ich nie ma.ciekawe jak sobie radza z dwoma weselami na raz?..
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy mógłbyś nieco rozwinąć swoją wypowiedź? co takiego się stało i dlaczego uważasz że tylko kasa i kasa? chętnie się dowiem bo sam jestem zainteresowany wesele w tym miejscu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie polecam organizacji wesela w Zielonej Bramie, kasują za wszystko, a organizacja to dramat - sprzeczne informacje, o których piszesz otrzymuje się aż do samego dnia wesela, przy czym im bliżej wesela tym gorzej, uważam, że nie ma sensu fundować sobie takiego niepotrzebnego stresu przed tym najważniejszym dniem. Oczywiście im bliżej wesela tym więcej ukrytych kosztów, nieujętych w umowie. Obsługa kelnerska na samym weselu jest dramatycznie nieprofesjonalna, kelnerzy z łapanki, co zostało zauważone przez gości. Nie polecam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisz na anka282t@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Karolina proszę napisz do mnie: madziaaa_22@wp.pl
Mam parę pytań odnośnie organizacji wesela a przede wszystkim tych nieprzewidzianych kosztów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowni przyszli Państwo Młodzi,
Serdecznie zapraszam do bezpośredniego kontaktu z nami mailowego przywidz@zielonabrama.com.pl lub osobistego po uprzednim telefonicznym umówieniu się - numer telefonu 58 300 13 36. Odpowiadamy na wszystkie Państwa wątpliwości i pytania !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tez nas zapewniano że negatywne opinie nie są prawdziwe, okazało się inaczej
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

anonim ? prosze o konkurencje na wysilek. My tam sie bawilismy i My wiemy . pedarda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Z mojego doświadczenia- na pytanie wysłane maila a dotyczące organizacji mojego wesela, nie otrzymałam odpowiedzi .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam serdecznie, jesteśmy świeżo po weselu w Zielonej Bramie na sali Sopockiej (tej przeszklonej 27.05.2017). Wesele na około 135 osób razem z poprawinami. Wiadomo nigdzie nie jest idealnie, aczkolwiek czytając wszystkie te opinie jestem odrobinę zdziwiony. Wszystkie te koszta o których Państwo piszą dotyczą tematów, które rzeczywiście może nie są nigdzie spisane ale Pani menadżer o wszystkim informowała. Proszę też zwrócić uwagę na to, że jest to dość duże przedsięwzięcie, które odbywa się co tydzień. Jest bardzo dobry kontakt, Pani menadżer odbiera telefon o każdej porze i nie ma problemu żeby coś zmienić czy się najnormalniej dogadać.
Co do naszego wesela, jedzenie jest obłędne... Szef kuchni jest mistrzem świata, polecam sprawdzić i pojechać do restauracji na obiad. Jakość jedzenia jest taka sama jak w restauracji i powiem szczerze, że przejechaliśmy wszystkie te sale w promieniu 30 km od Gdańska (1,5 roku temu) i ceny były zdecydowanie najniższe właśnie w Przywidzu.
Reasumując...
PLUSY - Kontakt bardzo dobry, jedzenie najlepsze jakie jadłem na weselu, przepiękne miejsce, parkiet wbrew pozorom BARDZO duży (5 os orkiestry plus 115 osób dorosłych totalnie bez problemu)
MINUSY - Na poprawinach za mało obsługi, wysokie korkowe
My osobiście serdecznie polecamy Zieloną Bramę Salę Sopocką !!!
Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć czegoś więcej to możemy pomóc :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

To samo usłyszałam od pani P. w odpowiedzi na moje uwagi - przypadek? ☺ Uprzedzenie o dodatkowych opłatach na miesiąc przed weselem nie czyni ich zasadnymi. Skala "niedociągnięć" na naszym weselu była miażdżąca. Nie polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam przepraszam bardzo ale czy moze Pani mi napisac na lew37@wp.pl mam pytanie pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mogłaby Pani napisać na: madziaaa_22@wp.pl Mam parę pytań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękujemy!! :) Życzymy szczęścia i sukcesów w życiu :) :D Uwagi bierzemy do serca. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja wszystko rozumiem, każdy chce zarobić, ale róbcie to w sposób mniej odczuwalny dla potencjalnego klienta. Gdyby nowa sala nie była tak piękna to bym nigdy nie zastanawiała sie nad weselem w tym miejscu, bo po kontakcie z wszystkimi paniami z obsługi (nie ma jednej osoby odpowiedzialnej za klienta) jestem strasznie zniechęcona. A pani manager to na każde pytanie odpowiada "znajdzie sobie pani na stronie". To po co ja mam sie umawiać spotykać jak wszystko przeczytam online, umowę tez spieszmy online wesele tez zróbmy na wideokonferencji!! A tłumaczenie korkowego "bo kieliszek sie zbije to kto za to zapłaci , No fakt bo kieliszki takie drogie. A znajoma która robiła wesele w kwietniu, dzień przed weselem była dekorować to zwróciła uwagę, ze obrus brudny, panie zdziwione"No widocznie w praniu nie wyszło, chyba zaczniemy doliczać za pranie bo jak sie wino rozleje to co wtedy" żenada.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak cie nie stec to zrob sobie impreze z barze a jak chcesz byc w tym miejscu to placz i plac bo tam jest fajnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

ksiezniczka z krainy Oz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O czym ty mowisz ? obudz sie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy wiesz co to IP?? :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Agato ... Można mieć wrażenie , że ktoś Panią wyrażnie namówił o może i nawet zmusił do organizacji tam Swojej najważniejszej w Pani życiu uroczystości , może zabrakło środków po prostu , przecież nic na siłę na litość Boską ... sala się podoba ? przczytaliśmy , że tak ...ok.
to już mamy , czy jest tam dobra kuchnia ? sprawdzone ? jeśli nie , to należy to zrobić niezwłocznie ... a ceny za usługi ? no cóż , każdy ma swoje możliwości , dla kogoś może być za drogo , to niech nie organizuje . Proste
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Zielona Brama chyba też nie wie co to IP...coraz bardziej agresywne odpowiedzi na komentarze
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowny Panie Doświadczony,
a wie Pan co to jest umowa? Zielona Brama może sobie nawet doliczać za papier toaletowy i podlewanie trawy w ogródku, o ile druga strona umowy, przy jej podpisywaniu się na to zgodzi! Jeżeli natomiast nie informują o tym przy podpisywaniu umowy, to jest to nieuczciwe i Pary Młode mają prawo mieć o to pretensje. Tymczasem już kilka par pisało o opłatach za szkło, za światełka itp..

Nie chodzi o to ile, tylko o zasadę. O lojalność wobec swojego kontrahenta. Bo to nie chodzi o to, że Pary Młode i tak wydają na wesele gigantyczne pieniądze, to jeszcze dopłacą Zielonej Bramie kilka stówek więcej i im nie zrobi różnicy. Nie - tu chodzi o to, że to są koszty nieprzewidziane, których nie było w umowie. Ot, co..

A najgorsze jest to, że miejsce jest przepiękne i jedzenie wyśmienite! I to sama restauracja robi ten zły PR.
A szkoda, bo gdyby była osoba, która by to ogarniała to wszystkich tych opinii można by uniknąć :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co wiem nikt nie placil dodatkowo za szklo ani tez rzekome swiatelka , fakt nie ma takich tresci w umowach ale i tez na logike w umowie nie moze byc wszystkiego jest oplata za tzw korkowe inaczej mozna to nazwac serwisowe taka oplate naliczaja inne restauracje w momencie kiedy goscie wprowadzaja swoj alkohol I to jest oplata , ktora pokrywa koszt obslugi z tym alkoholem a tutaj schlodzenie , magazynowanie , mycie szkla , straty w szkle , to firma ponosi odpowiedzialnosc za podawanie tego alkoholu gosciom . Ponosi koszty zwiazane z koncesja na sprzedaz alkoholu , w koncu rekompensata za brak mozliwosci zarabiania z tytulu sprzedazy alkoholu na swoim terenie a zawsze proponuje rozwiazanie inne poniewaz posiada swoj alkohol w dobrych I atrakcyjnych cenach . Koszty dodatkowe moga wynikac z rozych powodow , czasem mloda pora coos dodatkowo zamowi ale nigdy nie sa naliczane bez uprzedzenia , uslugodawca zawsze o tym informuje . Para mloda zapoznaje sie z tym dokladnie , tresc umowy czy tez wzor umowy dostaje do domu , ma tam duzo czasu zeby sie z tym zapoznac I przemyslec tym samym zanim cos podpisze , zna tak samo ceny , jak I tez moze sobie wyliczyc ile ja bedzie kosztowala ta uroczystosc , dalej jest informowana o tym , ze kazda dodatkowa usluga moze byc naliczona tutaj zawsze sa uprzedzani . No niestety wesele to Duza Impreza I tez wielkie przedsiewziecie czesto , duze pieniadze fakt , ale nikt nie mowil ze to sa tanie rzeczy ... a restauracja zarabia bo ma do tego prawo . Moze trzeba wiecej rozwagi ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Nikt nie zapłacił za światełka LED, które znajdują się w standardowym wyposażeniu sali, ani za szkło, ponieważ są to opłaty oczywiście bezzasadne i niewynikające z umowy.
Podejście Zielonej Bramy do klientów doskonale obrazuje określenie "Płacz i płać" znajdujące się w ich komentarzu powyżej... Jest to dla mnie zupełnie niezrozumiałe, bo pary, które organizują wesela w tym miejscu mają na to środki, a wesele za 220 zł za talerzyk można zrobić w pięciogwiazdkowym hotelu w Sopocie... Faktycznie po podpisaniu umowy pary są skazane na "łaskę" Zielonej Bramy, bez względu na skalę nieprawidłowości po ich stronie odwołanie wesela raczej nie wchodzi w grę, na zmianę sali przy terminach dwa lata do przodu też niewielkie szanse.
Sugestie Zielonej Bramy, że pary młode, które mają uwagi do organizacji i nie zgadzają się na ponoszenie dodatkowych kosztów nie mają pieniędzy są bardzo przykre i nieprofesjonalne. Chodzi o uczciwość i lojalność wobec klienta. Tymczasem klient Zielonej Bramy, który zostawia tam kilkadziesiąt tysięcy złotych jest traktowany bardzo przedmiotowo.
Podsumowując - miejsce piękne, jedzenie dobre ale organizacja i podejście do klienta fatalne. Niestety to wpływa na wspomnienia o weselu i odbiór wesela przez gości, więc nie warto.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

popieram opinię Agaty, mam podobne odczucia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowni Państwo Anonimowi.
Uprzejmie informuję, że "Zielona Brama" pisze pod własną nazwą i pod własnym numerem IP komputera - to jest tak niemodna dzisiaj sprawa honoru i szeroko pojętej kultury osobistej. Podejmujemy chętnie dyskusję ale tylko z konkretną Osobą, a nie z Anonimem - to jest z kolei sprawa godności i odwagi cywilnej drodzy Anonimowi
podpisała : Joanna Krzyżanowska "Zielona Brama" - właściciel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

W sobotę 9.9.2017 bawiliśmy się na naszym weselu w Sali Spichlerzowej. Było BAJECZNIE. Począwszy od negocjacji z Panią Asią Właścicielką, poprzez rozmowy z Panią Manager Anią i Szefem Kuchni Tomaszem, aż po samą uroczystość - wszystko przebiegało bez jakichkolwiek problemów. Wesele było wspaniałe - sala cudownie wyglądała, obsługa w żaden sposób nie zawiodła, goście byli wniebowzięci, a my najszczęśliwsi. Jedzenie jakie nam zaserwowano na weselu i poprawinach w formie śniadania - przerosło oczekiwania WSZYSTKICH - Panie Tomku - KLASA ŚWIATOWA! Przepyszne, świeże, doprawione, pachnące i w odpowiednich ilościach. Od zupy, poprzez mięsa i przekąski, aż po ciasta i wspaniały tort. Pokoje czyste i zadbane, warunki na wesele wprost wymarzone. 90 gości przeżyło jedno z najwspanialszych wesel, a my uczestniczyliśmy w uroczystości jakiej na pewno już nigdy więcej nie zaznamy - i właśnie o to chodziło. DZIĘKUJEMY!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Proponuję, żeby Zielona Brama się podpisała pod wszystkimi komentarzami pisanymi na tym forum anonimowo.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

no to zacznij od siebie - też jesteś anonimem...
akurat komentarz powyżej (jeżeli o nim myślisz) napisałem sam osobiście - Michał Okuniewski.
Na weselu było Rewelacyjnie !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

MIalam wesele w Zielonej Bramie w czerwcu polecam.Nie wiem czemu tyle negatywnych komentarzy .Miejsce ma klimat jest nowe,zadbane.Smaczne jedzenie.Jedyne czego mozna sie czepic to kontakt z pania menadzer, ktory podnosil cisnienie. Ostatecznie wszystko bylo zalatwione pozytywnie.Wlascicielka ko taktowna i uprzejma..Polscam .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Warto przeczytać, polecam !!!- niektórzy się uśmiechną , a inni może zastanowią :) https://krytykakulinarna.com/gosc-w-restauracji/ A wszystkim życzę dużo uśmiechu bo promienny uśmiech od ucha do ucha, uczucie przyjemności i zrelaksowania – to efekt działania endorfin, popularnego hormonu szczęścia, Joanna Krzyżanowska Zielona Brama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Myślę, że ten post doskonale oddaje podejście Zielonej Bramy do klienta (bo raczej nikt nie poczuje się tam Gościem), próbowałam organizować tam wesele, sala bardzo ładna, natomiast po kontakcie z Panią menager... brak słów, czułam się jak petent an nie potencjalny Gość chcący zorganizować dużą imprezę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy są jakieś świeże opinie?
SA nowe 2 szefowie w kuchni. Ktoś ma jakieś opinie?
Ja do dzisiaj nie doczekała się odpowiedzi na swoje pytania do Zielonej Bramy (po spotkaniu)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak bardzo nowi szefowie kuchni? Ja byłam na weselu pod koniec wakacji ostatnich i było pysznie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Latem na pewno był pan szef, choc i wtedy dostaliśmy zimne jedzenie.
Teraz są dwie panie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę nie w temacie ale ja mogę pochwalić podejście Dworku Gościnnego w Lipcach.
Przy kontakcie okazało się, że można się dogadać w taki wielu sprawach i że w samym dniu wesela można zmienić program uroczystości (bez większego kłopotu udało się zdobyć transport dla gości z drugiego końca Polski). Chyba nie warto więc męczyć się z ludźmi, którzy nie potrafią się sensownie porozumieć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A przepraszam, w dzisiejszych czasach to jakies osiagniecie zeby na cito zalatwic transport?:)
Wbrew pozorom ze wszystkimi da sie porozumiec a Dworek w Lipcach to jednak nie Sala Sopocka w Zielonej Bramie :) Wszystko zalezy co komu się podoba i jak sobie wyobraza ten najwazniejszy dzień w swoim życiu.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem świeżo po weselu. Fakt, miejsce prześliczne, ale te*** to przesada. Bierzcie ręczniki. Brudne pokoje, nie działające telewizory,
To miejsce wymaga bardzo dużego remontu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam i to nie raz! :) Piękne miejsce, bardzo sympatyczna obsługa kelnerska - profesjonalni i kompetentni pracownicy. Co do jedzenia - świeże i pyszne, dobrze przyrządzone, jak dla mnie to miejsce to strzał w dziesiątkę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja znam. Restauracja godna polecenia. Oprocz tego jest tu caly kompleks weselny i przepiekna okolica. Jesli ktos lubi gesine, to bedzie to swietny wybor. Bylismy tu wczoraj. Pani Dorocie podziekowania za swietna obsluge.

A przy okazji mozna obejsc jezioro Przywidz - ok. 10 km. Przyroda wynagrodzi trud.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Krótko : Jedzenie ok bez zadnej rewelacji ale bylo smaczne, jednak ilość to juz przesada bo było bardzo mało: jak 'weszly' pierogi postawione obok stolu z kawą (dodajmy rozwalonym ekspresie do kawy) to goscie rzucili sie jakby obiadu wczesniej nie dostali- zecydowanie brakowalo jedzenia. Pokoje zaniedbane, z reszta caly budynek wymaga solidnego remontu, nie tak jak na zdjeciach w interencie. Ceny bardzo wysokie. nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mało powiedziane, brakuje słów aby wyrazić niezadowolenie, wszystkiego za mało, ... szczególnie obiad ... !!!
Bardzo mi było żal pary młodej, tak pięknie wszystko przygotowali.
nie polecam tego lokalu !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A zaglądałaś na https://www.gdziewesele.pl/gdansk Sama znalazłam swoją salę właśnie tam :D Myślę, że na pewno coś wybierzesz tam jest dużo ofert i co najważniejsze są aktualne!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

do góry