Widok

Zielona Laguna

Dąbrowa Temat dostępny też na forum:
Zielona Laguna, zgodnie ze swoją nazwą, z dwóch stron graniczy z lasem i otoczona jest naturalnymi terenami. Łatwy dojazd do obwodnicy i dostępność komunikacji miejskiej (pętla trolejbusowa w pobliżu) pozwalają dotrzeć stąd do centrum i bezproblemowo poruszać się po Trójmieście. Zielona Laguna została ogrodzona, a wewnętrzna droga osiedlowa niedostępna jest dla pojazdów spoza osiedla. W przyziemiu każdego budynku znajdują się indywidualne garaże, parkowanie samochodów możliwe jest również ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

jak tam dotrzec

byłam oglądać tę inwestycję -żeby tam zamieszkać trzeba poruszać się czołgiem lub kłądem ,od strony ul kielnienskiej dojazdu praktycznie nie ma.Owszem jest cisza i spokój ale jak wrócić zimą lub jesienią do domu????
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 36

tez byłem

wysiadłem przy zajezdni i w 5 minut byłem na miejscu,
podoba mi się, ale się jeszcze zastanawiam.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Mieszkam

Mieszkam w pobliżu i nie zamieniłbym tego miejsca,
Zimą nie mam problemów, a spokój po pracy .......
Od jakiegoś czasu obserwuje tą inwestycje
Inwestora nie mogę ocenić, ale lokalizacja trafiona w 10
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6
e tam, quada nie trzeba, zwykłe auto wystarczy, trzeba tylko umieć po śniegu jeździć. A dojazd jest od zajezdni Kacze Buki.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

Co to

A co to jest kłąd?
Myślę, że kłądem zawsze wrócisz do domu
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy znacie developera

Byłam,
Z pierwszą opinią nie mogę się zgodzić co do dojazdu, lecz pozostawia on wiele do życzenia. Dojazd jest od strony zajezdni, asfalt, płyty i kawałek droga z piasku.Podobno ma być dokończona droga do budynków.
Gdzie to można sprawdzić?
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 6

drogowiec

droga już jest
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zad*pie

Dojazd taki sobie: latem ok, zimą masakra. Położenie ma swoje plusy (zieleń, bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego) i minusy (brak infrastruktury, kiepski dojazd zimą od pętli w Kaczych Bukach). Plusem niewątpliwie jest cena i opinie o solidności wykonania z poprzednich inwestycji. Jestem tam dość często (jeżdżę na rowerze) i wiem co tam się dzieje i jak wygląda postęp prac.
Oferta do rozważenia.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 11

Kacze Buki

witam
przyznaję, że kupiliśmy w sierpniu 2012 mieszkanie w Osowej, dzisiaj mogę powiedzieć, że bardzo żałujemy, że nie kupiliśmy w kaczych Bukach, obejrzeliśmy te mieszkania i standard daleko wyższy nisz naszego mieszkania, a cena 20% niższa.
Było trzeba poczekać rok, ale cóż stało się, jak nam się uda sprzedać kupimy na tym osiedlu. Dla nas lokalizacja wymarzona, polecam do obejrzenia.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 6

standard daleko wyzszy??
sciany zewnetrzne z silki 18! to masakra jakas
okna dwuszbowe- teraz standard to trzyszybowe
blachodachowka na dachu- nawet dachowka cementowa jest lepsza od blachy... ale drozsza

co wy macie na tej osowie, karton?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

jaki deweloper daje w standardzie trzyszybowe?

Dla przykładu Hossa - współczynnik Uw dla okien 1,5W/m2*K, dwie szyby, żadne tam profile wielokomorowe. Styropian 12 cm, ściany zewnętrzne z siliki drążonej 15 cm i zwykły tynk mineralny na elewacji. Żeby zobaczyć jak to wygląda po kilku latach, wystarczy z daleka rzucić okiem na starsze bloki na Sokółce. Rachunki za ogrzewanie na Chwarznie są słynne na całą Gdynie. Gorzej niż tam, raczej nie będzie...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kiepsko to wygląda

Dojazd jest tragiczny bynajmniej w okresie jesienno zimowym i wiosennym czyli przez 3/4 roku.Wykonanie niezaciekawe mieszkania zacieknięte ,widac że coś żle zaizolwane ponieważ ściany mają ślady tzw. Zacieki.Co do ceny nie jest to żadna rewelacja wystarczy wejść na hossę na chwarznie sobie porównać a tam to przynajmniej jeszcze porządne rabaty dają.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 34

niezła reklama hossy

Niezła reklama hossy, niestety nietrafna. Od kilku miesięcy szukaliśmy, widzieliśmy również hossy inwestycje. Nie będę pisać źle o hossie, ale kupiliśmy w Invest sarko.
Ponieważ nie znaliśmy się na budowlance, zatrudniliśmy profesjonalną osobę do odbioru - opinia nie nasza- jeszcze nie widział tak dobrze zrealizowanej inwestycji - jedna uwaga - regulacja jednego okna. Zacieków nie mamy;))).
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5

Trzeba tu pomieszkać żeby narzekać na dojazd

Mieszkam w okolicy. Może obwodnica nie ma tu zjazdu ale drogi nawet zimą zawsze dobrze utrzymane. Świetna lokalizacja no i cena
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hossa czy Bessa ?

Hossa ?? Buhahaha - była może kiedyś na giełdzie ale teraz to już jest raczej Bessa - lokalizacja tzw. Gdyni Zachód to totalna porażka - mogli od razu w innym mieście budować a nie udawać że coś w Gdyni inwestują.. Dalej centrum już chyba nie można mieszkać. Nie polecam. Nabity w butelkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zmiany

Kupiliśmy właśnie tam mieszkanie, bajecznie....
I dojechaliśmy ;))
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
kacze Buki.. to raczej Dąbrowa ;)
(kolo stajni Magra)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam zapoznać się z administracyjną mapą Gdyni. Administracyjnie osiedle należy do dzielnicy Wielki Kack. A jak sobie to będziemy nazywać zwyczajowo, to już tylko kwestia wyobraźni. Może być nawet po angielsku jak ktoś lubi - Ducks' Beeches.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trasa Kaszubska

Słyszałem, że w pobliżu osiedla ma przebiegać Trasa Kaszubska. Zatem przed zakupem warto zapoznać się z planami zagospodarowania przestrzennego bo może się okazać, że zamiast ciszy i spokoju będzie tam smród i hałas.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy to prawda?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak to prawda, duzy wezel do Chwaszczyna...ktory ma laczyc trase kaszubska z obwodnica metropolitalna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale czy będzie blisko Osiedla Zielona Laguna? Widziałam artykuły na ten temat ale z map ciężko mi odczytać odległość tej trasy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta sama osoba siała ferment odnośnie osiedla łanowa....nie martwcie się :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wtajemniczony

wezel bedzie bardzo blisko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

farmazoniasz jeden

Widać że chłopie ciebie tam niebyło bo węzeł będzie daleko, gdzie masz zieloną lagune a gdzie węzeł. Trzeba było w szkole na geografii nie spać tylko uczyć się odczytać plan zagospodarowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo blisko dużego węzła to będzie Viridis

tutaj - jeśli w ogóle wybudują kiedyś ten węzeł - nie będzie go nawet widać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo blisko

wg mnie w takiej samej odległości jak obwodnica,
można sprawdzić na :
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Znowu-odwleka-sie-budowa-Trasy-Kaszubskiej-n106083.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę że węzeł niepowstanie przez najbliższe 10 lat, a więc spokojnie. Jednak bliski wyjazd na obwodnicę ma swoje plusy, ale przy opieszałości włodarzy miasta .. mnie to martwi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

daleko

daleko. Bo trzeba tam pojechać i postać. Od razu wiesz że jest cicho i spokojnie, obwodnica niby blisko ale las tłumi, poza tym węzeł będzie w takiej samej odległości więc niema co się obawiać hałasu bo nie będzie docierał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy może mi ktoś powiedzieć coś o zapachu ze stajni Magra, słyszałam również, że niedaleko jest jakaś ferma norek?
Ktoś z mieszkających tam osób fajnie gdyby się wypowiedział :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

z fermy co jakiś czas strasznie smierdzi,jezdze tam rowerem i ostrzegam smród nie do wytrzymania zalezy jak wiatr wieje ferma jest na ul starochwaszczynskiej moze przy tych blokach nie czuć? ...nie wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pachnie pięknie, czystym powietrzem bez spalin. Przechodząc tuż obok stajni czuć "stajenne aromaty" zwłaszcza latem. Ja tam lubię :) Jednak kilkanaście m od stajni już nic nie czuć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

opuźnienia

Znajomy ma odebrać mieszkanie, lecz po terminie wyznaczonym w umowie. Z tego co wiadomo to ponoć semeko nie chce zapłacić za opóźnienia. Firmy takie jak Hossa jak i Panorama Invest Komfort płacą za owe opóźnienia więc chyba potencjalny nabywca musi się zastanowić. W deweloperce rzadko się zdarza aby budowa była oddana w terminie ...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Także czekamy na odbiór pierwszego budynku z II etapu. Termin miał być do końca stycznia 2017, ale został przełożyli na luty (pierwsza połowa). Teraz najlepsze- absolutnie nikt z biura nie raczył nas powiadomić o tym. Dowiedzieliśmy się tego od kierownik budowy, jak zapytaliśmy go o coś przy okazji. Jesteśmy totalnie zniesmaczeni obsługą posprzedażową. Na drugi raz ominęlibyśmy szerokim łukiem firmę Invest sarko i Semeko. Jednak największym plusem jest lokalizacja osiedla- bajka :-)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuje dokladnie sprawdzic piwnice. Pamietnej ulewy woda siegala Wam do parteru.

Ze stajni zapachow brak, norek tez nie widzielim. Za to sasiad kopci smieciami. Lada moment zjawi sie u niego straz miejska
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

niestety Twoje informacje potwierdzają się również u mnie, przez podpisaniem umowy kontakt poprawny ale jak już podpisaliśmy umowę nikt nas o niczym nie informuje... dział techniczny praktycznie nie istnieje :) na wszystko każą pisać mejle ale na te mejle nikt nie odpowiada... kierownik budowy umywa ręce :) traktowanie swoich klientów w ten sposób to dla mnie skandal... widzę, że jest to normalna praktyka Invest Sarko.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

I kolejny hit z ostatniego tygodnia. Jak stwierdził kierownik budowy "ktoś z biura nie załatwił w czasie odpowiednich zezwoleń i odbiór techniczny budynku odbędzie się .... prawdopodobnie pod koniec marca! miał być styczeń 2017, a będzie marzec albo kwiecień. Umowa oczywiście tak skonstruowana, że za opóźnienie developer nie zapłaci ani grosza kary. Przestrzegam wszystkich przed współpracą zarówno z firmą Invest Sarko, jak i Semeko. Gdybyśmy wcześniej wiedzieli, że tak będziemy olewani, nie informowani o wszelkich opóźnieniach i przede wszystkim takich nie dopilnowaniach nie kupilibyśmy mieszkania od tego developera
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie wszystko musi być zapisane umową deweloperską. Jeśli strona umowy nie wywiązuje się ze zobowiązań, to należy się odszkodowanie zgodnie z ogólnymi zapisami prawa cywilnego.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co masz na myśli, że umowa tak skonstruowana, że deweloper nie zapłaci ani grosza?? My mieliśmy odebrać mieszkanie 31.08 ale dostaliśmy pismo, że mimo zachowania harmonogramu (?!) PEWIK nie wybudował kanalizacji i nie wiadomo kiedy to zrobi więc odbioru nie ma i póki co nie będzie... :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zielona Laguna

Mieszkamy na Zielonej Lagunie ale etap pierwszy czyli wybudowany wyłącznie przez Invest Sarko i tutaj problemów nie było. Mieszkanie było gotowe dużo szybciej niż zakładał plan. Co więcej mogę powiedzieć to kultura osobista pracowników budowy na pierwszym osiedlu jest o niebo wyższa niż na etapie drugim tego nie mogę zrozumieć. Śmiecą strasznie i pozwalają sobie na niewybredne komentarze. Mieszka się dobrze nie ma większego problemu z dojazdem. Generalnie jestesmy zadowoleni.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Media

Witam odbieramy mieszkanie w przyszłym roku ale mam pytanie jakie media (telewizja i internet) są dostępne na etapie I osiedla?? Któryś z dostawców trafił już na zieloną lagunę?? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Vectra
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie zdanie masz o vektrze? Lece aktualnie na lte i zastanawiam sie czy zmiana ma sens.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

??

dobre pytanie. Jak działa tam VECTRA? A tak z ciekawości LTE z jakiej sieci tam działa?? Mam nadzieję, że niebawem pojawi się tam więcej opcji... tam gdzie aktualnie mieszkam mam UPC - trochę drogo ale niezawodnie i zawsze dobra jakość sygnałów (TV i internet).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poważnie mając maszt DVBT i stację przekaźnikową GSM/LTE w promieniu kilkuset metrów plus kawałek dachu pod talerz TV-SAT Wy się jeszcze zastanawiacie się nad uwiązaniem do jakiegoś pośrednika? Chyba, że lubicie dożywotnio płacić abonamen RTV, to wtedy nie mam więcej pytań...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak się mieszka? Na co zwracać uwagę ? Macie jakieś zastrzeżenia? Przymierzam się do kupna jednego z mieszkań jeszcze dostępnych . Ogólnie wszystko super, ale może ktoś z lokatorów się wypowie? I jak z tą drogą? Idzie dojechać czy odkładać na traktor?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Lokalizacja super znajomy ma tam mieszkanie może nie do końca wymarzone ale za ta cenę nie narzeka choiaż opóźnienia straszne no i trzeba o wszystko walczyć, jeżeli masz cierpliwość i nie spieszy ci sie z odbiorem to polecam jezeli masz nóz na gardle stanowczo odradza pozdrawiam jak cos moge dać namiar na kolege ....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

kontakt

Kupiłem mieszkanie, które teraz jest w budowie. Mam odebrać w tym roku jeszcze i niestety muszę stwierdzić, że o ile przed kupnem kontakt z deweloperem był poprawny to teraz wszystko się zmieniło, o cokolwiek proszę to słyszę tylko NIE. Co więcej, umówiliśmy się na pewną rzecz jeszcze przed podpisaniem aktu notarialnego i nie miło być z tym problemu, a po kupnie jakby kontakt się urwał i nie mogę wyegzekwować danego mi słowa. Dział techniczny nie odpowiada na mejle przez parę miesięcy!!, później okazuje się że w zasadzie Dział Techniczny nie istnieje, podobno zatrudniono nową panią która jest tylko 2 dni w tygodniu... doszło do tego, że jak już się dodzwonię to wszyscy mi mówią abym pisał na mejla ale na mejle nikt nie odpowiada  jak już rozmawiam z działem sprzedaży aby wyegzekwować dane mi słowo to sprzedawca mówi abym nie łapał go za słowa :) czy to tylko moje odczucia są? czy tak traktują każdego klienta? Jakie są Wasze doświadczenia? Bo u mnie chwilowo wygląda to naprawdę fatalnie… Z chęcią zasięgnę opinii kogoś kto tam już mieszka - jeżeli ktoś mógłby mi pomóc proszę o odpowiedź na niniejszego posta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

PR

Kupiłem mieszkanie, które teraz jest w budowie. Mam odebrać w tym roku jeszcze i niestety muszę stwierdzić, że o ile przed kupnem kontakt z deweloperem był poprawny to teraz wszystko się zmieniło, o cokolwiek proszę to słyszę tylko NIE. Co więcej, umówiliśmy się na pewną rzecz jeszcze przed podpisaniem aktu notarialnego i nie miło być z tym problemu, a po kupnie jakby kontakt się urwał i nie mogę wyegzekwować danego mi słowa. Dział techniczny nie odpowiada na mejle przez parę miesięcy!!, później okazuje się że w zasadzie Dział Techniczny nie istnieje, podobno zatrudniono nową panią która jest tylko 2 dni w tygodniu... doszło do tego, że jak już się dodzwonię to wszyscy mi mówią abym pisał na mejla ale na mejle nikt nie odpowiada  jak już rozmawiam z działem sprzedaży aby wyegzekwować dane mi słowo to sprzedawca mówi abym nie łapał go za słowa :) czy to tylko moje odczucia są? czy tak traktują każdego klienta? Jakie są Wasze doświadczenia? Bo u mnie chwilowo wygląda to naprawdę fatalnie… Z chęcią zasięgnę opinii kogoś kto tam już mieszka - jeżeli ktoś mógłby mi pomóc proszę o odpowiedź na niniejszego posta.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Walcz

Każdego tak traktują, jak już umowa podpisana. Deweloper jest strasznie nie lojalny, a obsługa Klienta pozostawia lata świetlne do życzenia.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mieszkaniec

Jak jest jeszcze w budowie, to rozumiem, że jeszcze nie kupiłeś. Możesz zawsze odstąpić od umowy deweloperskiej jak jesteś taki nieszczęśliwy. Mieszkam obok i mam zupełnie odwrotne doświadczenia, widocznie nie umiesz z Paniami rozmawiać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Ciekawski

A na co się umówiłeś? Rozważam kupno mieszkania na tym osiedlu i nie wiem czy wato rozmawiać z deweloperem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam dokładnie takie same odczucia. Jak rozmawiałem z niektórymi mieszkańcami to mówili, że podobnie ich deweloper traktował. Sam czekam na odbiór mieszkania ale nie tracę czasu na rozmowy z biurem bo biuro ma mnie w nosie, a niekompetencja i arogancja pracowników biura to jakiś kosmos :) wymagałbym raczej znajomości przepisów i podstawowych dokumentów na bazie, których deweloper realizuje inwestycję. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potwierdzam, obsługa klienta to jakaś farsa... deweloper buduje jak chce nie informując klientów o zmianach w projekcie... a na wszystko każe pisać do działu technicznego, który jest jakimś żartem. Totalna zlewka klientów...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja natomiast nie zgadzam się z opinią. Jestem bardzo zadowolony z mieszkania. Wykonane w bardzo dobrym standardzie. Natomiast rozmowa z działem sprzedaży zawsze przebiegała w miły sposób. Dział techniczny odpowiadał na wszystkie maile i doradzał w sprawie aranżacji. Polecam wszystkim mieszkania od Invest Sarko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chyba żyjemy w równoległej rzeczywistości. Wszystkiego trzeba pilnować. Jak vectra montowała swoje sieci w mieszkaniu to nic nie działało prawidłowo - wymenili mi wszystkie złączki i pół skrzynki. Jak brygada stawiała ścianki działowe pod nasze wytyczne to dostała z Działu Technicznego złe rysunki - na każdym kroku było coś nie tak. Co dwa dni jeździłem na budowę pilnować aby było tak jak się umawialiśmy. Dział techniczny tworzyła studentka bodajże 2 roku architektury, która tak przygotowała rysunki do odbioru, że wszystko trzeba było przerysowywać proszę nie zakłamywać rzeczywistości - sposób w jaki ten deweloper traktuje swoich klientów to jakiś skandal.

Po odbiorze mieszkania mieliśmy się spotkać u dewelopera w celu założenia małej wspólnoty i ustalenia dalszych czynności aby gładko przejąć obowiązki zarządcy budynku - ale deweloper w związku z licznymi problemami i naszymi oczywistymi pretensjami przysłał jedynie lakoniczną informację co mamy zrobić i olał nas całkowicie. Do dzisiaj nie poprawili zgłaszanych usterek i błędnie niezgodnie z przepisami wykonanych np miejsc postojowych. Do dzisiaj nikt nie potrafi nam wytłumaczyć dlaczego nie ma placu zabaw tylko wybudowano siłownie zewnętrzną i to jeszcze zamknęli ją na klucz i w zasadzie nie wiadomo co z nią dalej. A jak kupowaliśmy mieszkanie Pani zachwalała, że będzie super plac zabaw dla dzieci... Mieszkanie oddali nam z 8 miesięcznym opóźnieniem bo zapomnieli, że PEWIK nie ma obowiązku ustawowego wybudować kanalizacji sanitarnej na życzenie dewelopera - a jak się do pewiku zgłosili na miesiąc (!!) przed planowanym oddaniem naszych mieszkań to zrobili wielkie oczy. Można by wymieniać dużo dużo więcej ale szkoda czasu. Ale fajnie, że Pan jest zadowolony pozazdrościć. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

piec gazowy w każdym budynku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

VECTRA

Pytanko: nie liczę na cud ale może jednak - Czy Vectra na osiedlu ma pociągnięty światłowód?? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Vectra jest w bloku osiedla Zielona Laguna II. Natomiast w budynkach Zielona Laguna I Vectra dopiero ma być. Mieli zacząć w końcu maja 2018, ale nadal ich nie ma.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli w Zielonej Lagunie I (budynki czteromieszkaniowe) w zasadzie nie ma żadnego operatora? uzbroimy się w cierpliwość :) Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pytanie

Pytanie do mieszkańców osiedla Zielona Laguna I (budynki czteromieszkaniowe) Czy studnie szczelne (a tak naprawdę wykonane jako chłonne), zlokalizowane w ogródkach, które zbierają wodę z rynien sprawiają jakiś problem podczas ulewnych deszczów? Czy komuś przytrafiła się sytuacja, że musiał wołać służby aby wypompowały z nich wodę?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

na facebooku powstała grupa Zielona Laguna Gdynia, można się dodawać, ułatwi to kontakt i dyskusje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ma...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę wpisać hasło;

Zielona Laguna Gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapomnieli przypilnować budowy sanitarki

Proszę sobie darować tego dewelopera. Hitem ostatnich miesięcy jest fakt, że nie podłączyli swoich budynków do kanalizacji sanitarnej bo byli na tyle nieprofesjonalni, że nie potrafili tego przypilnować. Skandal i wszechobecna arogancja, a zamiast przeprosić i stanąć na głowie aby sprawę załatwić zrzucają winę na innych - totalna zlewka klientów. Nie wiem kto odpowiada za przygotowanie tej inwestycji ale z tego co pisze i mówi IS wynika, że PEWIK :) Proszę sobie wyobrazić jak w dzisiejszych czasach chcący liczyć się na rynku deweloper może zrzucać winę za opóźnienia w odbiorze budynków na inną spółkę, tym bardziej, że pozwolenie na budowę posiada od... 2012 roku :) a najlepsze jest to, że ani PEWIK ani IS nie wiedzą kiedy wybudują kanalizację daaa bum tssss! :) taki oto los klientów tego dewelopera.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hahaha dobrze wiedzieć bo byłem negocjować kupno mieszkania i mało profesjonalnie mnie przyjęto, na odległość czuć skok na kasę i oszczędność na budowie, wybieram mieszkanie u innego dewelopera. Powodzena.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

hahaha brawo deweloper :) prawie jak w filmie :) współczuję!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

z przerażeniem czytam te opinie, bo na moje mieszkanie w kolejnym etapie osiedla wzgórze już mają opóźnienie z uzyskanie pozwolenia i nikt nie wie dlaczego to opóźnienie wystąpiło, a deweloper nie potrafi tego wyjaśnić tylko mówi, że są pewne problemy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pewnie czeka na nowy plan aby zwiększyć wysokość budynków, zrobić 2 piętra więcej i wcisnąć następnych 50-100 mieszkańców.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak święta w nowych mieszkaniach?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

dobre :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry