Widok

Zielone Patio?

Łostowice Zakątek Łostowice Temat dostępny też na forum:
Poważnie rozważam zakup w inwestycji Zielone Patio dewelopera Mach. Bardzo wiele negatywnych komentarzy znalazłem na forach, na temat dewelopera, jednak teraz, gdy weszła ustawa deweloperska, wiele z tych zarzutow wydaje się nie możliwych do powtórzenia. Cy jest ktoś, kto tez rozważa zakup mieszkania w tej inwestycji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ponawiam pytanie, czy ktoś może coś podpowiedzieć?? Także zastanawiam się nad zakupem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podłaczam sie pod przedmowców :)??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z czego znany jest Mach ?
- ze stawiania budynków na źle przygotowanym gruncie - czyli budynki "wędrują"
- ze zmian cen pod groźbą nie przystąpienia do umowy końcowej
- z nieterminowości
- z wątpliwej jakości wykończenia
etc etc

Ta firma jest chyba rekordzistą w 3city i okolicach jeżeli chodzi o liczbę "potknięć"
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy jest tu ktos kto kupil mieszkanie na osiedlu zielone patio?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak czytam takie komentarze to nie moge uwierzyć ze komuś sie chce pisać takie bzdury. W Pruszczu i w Gdańsku stoją piękne budynki, nowoczesne osiedla, aż chce sie patrzeć, mieszkańcy żyją w nich zadowoleni i tylko denerwuje ich ze ktoś kto nic na ten temat nie wie, wypisuje takie głupoty, tylko dlatego ze nie lubi właściciela firmy. Jestem mieszkanka Osiedla Bursztynowego i nie żałuje ani przez chwile wyboru. Moi znajomi kupili w Cambel Town i maja piękne mieszkanie i sie cieszą, więc jestem pewna, ze mieszkańcy Zielonego Patio tez bedą szczęśliwi w nowym mieszkaniu. Pozdrawiam niezdecydowanych.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ciekawe kto Ci zapłacił za tą opinie ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, może warto rozważyć alternatywne lokalizacje w pobliżu ?
Proszę o kontakt: biuro@f-invest.pl

pozdrawiam z homehaus.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja kupiłam mieszkanie na tym osiedlu i czekam na odbiór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również czekam na odbiór i nie wiadomo czy w tym roku będzie ponieważ prace idą bardzo mozolnie a Panie z biura chyba nie widzą w tym żadnego problemu. Czy otrzymała Pani jakieś konkretne informację kiedy odbiór nastąpi???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My również z mężem kupiliśmy i czekamy, a w którym budynku Państwo macie mieszkania ? Również kontaktujemy się z biurem, ale zero konkretów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W budynku nr 5 a Państwo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na razie to macie RÓWNO a nie budynek nr 5. Tak to jest jak sie kupuje od firmy KRZAK :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
My również mamy w budynku nr.5 na 1 piętrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem to zdanie mieszkań ma nastąpić w listopadzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na fb otworzyłam grupę Zielone Patio, zapraszam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
współczuje ludziom którzy kupują mieszkania w tych budynkach...
MACH was machnął na kasę haha
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12

no jest tam coś nie tak z tymi spółkami, ale jak mieszkanie jest gotowe to nie ma żadnych problemów, kupujesz płacisz i tyle :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzięki, idę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jaka to grupa? nie znalazłem.
kupiłem mieszkanie i Jestem już mocno poirytowany ciągłym przekładaniem terminów, całe mieszkanie opłacone, w banku większe odsetki z powodu braku aktu własności i wpisu do księgi a pani z biura obsługi nie widzi żadnego problemu - 5 miesięcy po terminie z umowy ale wszystko jest OK, wręcz poinformowała mnie że dalsze telefony mogą tylko moją sytuację pogorszyć!!!! Ręce opadają, może wizyta dziennikarza Faktu w jakiś sposób ich zmobilizuje, ja w pojedynkę nie dam rady.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

I znowu trzeba poczekać do końca miesiąca. Również szukałam grupy na fb i nie ma :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Patrząc na umowę to tak, ale mamy kwiecień a mach nie ma nawet kompletu dokumentów potrzebnych do odbioru budynku przez główny inspektorat budowlany.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam przedmówców. Czy wiadomo coś na temat oddania tych mieszkań ? Rozważałem zakupmieszkania tam ale teraz mam obawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raczej nie polecam, przynajmniej do czasu oddania budynków do użytku - puki co wciąż czekamy - dziś usłyszałem o kolejnym przełożeniu terminu, ale panie z biura zadowolone, przecież nic się nie stało, to tylko 5 miesięcy... i lepiej ich nie męczyć co chwile, jak będzie gotowe to dadzą znać :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

niestety czekamy dalej na jakieś wieści odnośnie oddania do użytkowania... przeciąga się bardzo!
grupa istnieje, ale jest ukryta .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to dajcie jakiś namiar na tę grupę :) chociaż narazie tu sąsiedzi się poznają :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

napisz do mnie na fb- to dodam , Wojtek Nowy, - dodajemy tylko osoby które zakupiły tam nieruchomość, a nie które chcą kupić.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

otrzymał ktoś już klucze od mieszkania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

wlasnie kupiłam jestem zadowolona wszystkie dokumenty prawne sazalatwione ,, Pan Mach bardzo sympatyczny i gotowy do nregocjacji i pomocy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15

To chyba od innego macha Pani kupowała bo ten którego ja znam to gbur i prostak
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłam u Macha w Pruszczu i na odbiór czekam już 1,5 roku.. I nadal przekładnie odbiory na niewiadomo kiedy.. To prawda, gbur, ham
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ustawa deweloperska nie dotyczy tej inwwstycji to taka informacja dla potencjalnych kupujacych.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zielone Patio to teraz zakateklostowice.pl. Właściciel p. Mach poraz kolejny zmienia nazwę i zakłada nową spółkę. Sposób budowania pozostawia wiele do życzenia...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy wszyscy z Panstwa juz mieszkaja w budynkach? Buduja nowe 2 - numer 1 i 2, jestesmy chetni na kupno, jednak troche strach po tych wiadomosciach...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tez kupuje ,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego ustawa nie dotyczy dewelopera Mach?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo mach nie jest wpisany jako deweloper tylko spółka i w cześci stawia za własne lub kredyt
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

Deweloperzy w Pucku (3 odpowiedzi)

Chciałbym się zorientować, czy w Pucku powstają jakieś ciekawe inwestycje? Chcę kupić mieszkanie...

do góry