Widok

Ziemkiewicz o Wałęsie

Nowa, najbardziej prawdopodobna interpretacja kariery Wałęsy według Ziemkiewicza:

http://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-walesa-wielki-cwaniak,nId,2347444

Ziemkiewicz dawno trafnie zinterpretował zachowania Wałęsy, teraz tylko lekko zmienił akcenty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

A oto inna ciekawa myśl Ziemkiewicza :
"Zaczynam podejrzewać Macierewicza o pederastię bo rozumem tego fatalnego zauroczenia nie idzie wyjaśnić"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie myśl, tylko ironia. Zwrot retoryczny.
Trza sie nauczyć odróżniać myśli od chwytów retorycznych.
Myśl była albo przed zwrotem albo po nim.
A tu przedmiotem analizy jest LW, nie AM.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bęcwałek o Ziemkiewiczu:

22 lipca 2016 o 21:58: "bojówkarz partyjnej propagandy Ziemkiewicz"
20 sierpnia 2016 o 10:57: "Ziemkiewicz dziś znów moze dumnie nosić tytuł głupka dnia"
2 maja 2016 o 23:36: "(..) Ziemkiewicza, którego nazwisko jest uosobieniem stanu umysłu i totalnego odjazdu od rzeczywistości"
21 października 2016 o 19:33:"Ziemkiewicz to ten prostaczek od pożaru w gaciach podczas ostatniego Czarnego Protestu ?"
....

Dlaczego zatem bęcwałek powołuje się na zdanie osoby, którą ocenia jak powyżej? :>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

@ Kretynek Forumowy

Brawo za precyzyjne i jakże trafne moje opinie o Ziemkiewiczu
Jaką mądrą myśl chciałeś przekazać ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

>Nie myśl, tylko ironia. Zwrot retoryczny.

Ratlerek, wiem ze to twój idol, ale przeceniasz Ziemkiewicza.
Aby być zdolnym do ironii należy dysponować inteligencją.
Ziemkiewicz nie jest w nią wyposażony.
Do werbalizacji swoich myśli na tłiterze nie jest ona potrzebna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ziemkiewiczowi, który potrafi napisać nie tylko powieść, ale i artukuł publicystyczny czy książkę publicystyczną, możesz co najwyżej pobsikiwać nogawki i to tylko w przenośni, bo za wysokie progi na komusze nogi. Stąd ta bezsilna, agresywna wulgarność. Bezinteresowna(?) resortowa, komusza zawiść ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Na co stać takich popaprańców ? Na to, o czym pisze s24:

http://newsroom.salon24.pl/753480,walesa-w-wulgarny-sposob-atakuje-cenckiewicza-na-facebooku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Faktycznie, umie napisać felieton, a nawet książkę.
Poza samym faktem napisania ważna jest jeszcze treść. A z tym to już słabiutko.
Tu na przykład kolejna próbka jego umiejętności :

Gotów jestem pocałować go w d*** w samo południe w oknie wystawowym Vitkaza, jeśli znajdzie jakikolwiek mój tekst czy wypowiedź telewizyjną, w której bym cokolwiek podobnego bodaj sugerował pod warunkiem wszelako, że jeśli nie znajdzie, to on pocałuje mnie. Przyjmuje pan zakład, panie pośle? Przepraszam państwa, że proponuję to publicznie, ale skoro pan Macierewicz po wygłoszeniu głodnych kawałków obrócił się dumnie na pięcie udając że nie słyszy, co do niego mówię, nie mam innej możliwości"

Trafił swój na swego.
Ty przecież tez pleciesz bzdury, które podobnie jak twórczość Ziemkiewicza mają wartość psiej kupy.

Jak widać z powyższych wynurzeń Ziemkiewicza, nawet Pan Macierewicz ma go w swojej bolszewickiej dooopie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kim jest Ziemkiewicz wobec Wałęsy? Może mu najwyżej skoczyć tam, gdzie łowca może mnie pocałować.
Czy to przekaz z Nowogrodzkiej każe ci Predatorze atakować Wałęsę?
Zadaj sobie pytanie : jaki to ma sens i co to zmieni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

O Wałęsie wiem więcej niż wy wszyscy razem wzięci i do tego pomnożeni przez 100, no bo skąd wy mielibyście cokolwiek wiedzieć. Z praktyki i z obserwacji bezpośredniej wiem nawet więcej niż Ziemkiewicz, a jego analizy są mimo tego trafne. Tak naprawdę, Wałęsa był tylko szyldem dla całego ogromnego ruchu, który generował poparcie dla dążeń wolnościowych. A po r.1989 Wałęsa to była jedna wielka katastrofa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wszyscy dobrze wiedzą, że faktycznym przywódcą Solidarności był Lech Kaczyński. Wałęsa był tylko zasłoną dymną, na którą mieli się nabrać komuniści. Poza komunistami nabierali się na ten blef Ronald Reagan i George Bush i za każdym razem podczas pobytu w Polsce spotykali się z Wałęsą zamiast z Kaczyńskim.
Lech Kaczyński w Magdalence spotykał się z komunistycznymi władzami I PRL, ale w przeciwieństwie do Wałęsy, Michnika i Kwaśniewskiego, którzy pili wódkę, on blefował od razu wypluwając. W ten sposób oszukał Związek Sowiecki i dzięki niemu Polacy wstali z kolan. To jednak nigdy nie zostało przez Sowietów wybaczone i po nieudanych próbach zgładzenia go w górach Kaukazu i w locie do Gruzji w końcu rozpylili mgłę nakierowując brzozę na samolot którym leciał se na wycieczkę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przypomnę Predatorowi, który dobrze zna historię Wałęsy, że gdyby nie On, to nasz ciemny naród wybrał by na prezydenta, faceta z Peru, Stana Tymińskiego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na półoficjalnych spotkaniach opozycji w miejscach prywatnych, np. w Sopocie w stanie wojennym bywali różni ludzie, w tym oczywiście Lech Kaczyński, ale nigdy Lech Wałęsa, bo on wprawdzie był frontmanem, ale do debat merytorycznych nie za bardzo się nadawał. Pojęcia nie macie w tym temacie, więc sie nie wtrancajta, yntelygenci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

akurat w kwestii Wałesy to predator ma racje a nasze owczesne wybory były ograniczone..
swietne mieso na marionetke i tak miało byc z z Lechem..taki własnie miał stac a nie inny mniej łasy na własne wygody i bez mikołajowego worka swego ego
Tobie mało dowodów? ile jeszcze trzeba udowodnic ,zebys wział do kupy---łapownictwo,głupote,brak wiedzy i wykształcenia ,obycia,
zakłąmanie i odwracanie kota ogonem,chamstwo wobec robotnikow,nieczułosc wobec własnego dziecka i wykorzystywanie smierci syna do obrony
urobiony pomnik ze steropianu
trzymal sie tylko dlatego ,ze podpierali go inni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dalszego macie do Wałęsy pretensje o to kim i jakim był ? To wy i my go postawiliśmy w tych wszystkich rolach. Nie wiem czy tak łatwo komukolwiek było by wypełniać rolę robotniczego przywódcy, negocjatora, noblisty, prezydenta i ojca rodziny. Spadają na niego teraz niesprawiedliwie pretensje że nie spełnił się w tych rolach. Czy bądź co bądź, prosty robotnik mógł to wszystko sprawnie zrobić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kłamstwo sprawia, że człowiek staje się niewiarygodny. Każdy człowiek. Koniec dyskusji.
Ale warto podkreślić, że kłamczuchy wspierają kłamczuchów. Międzynarodówka Kłamczuchów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeden dureń założył wątek o tym, ze inny dureń napisał jakieś brednie o Panu Prezydencie Rzeczypospolitej Lechu Wałęsie.
Obydwa zdarzenia mają doniosłość psiej kupy.
Myślę, że szkoda czasu na dalsze komentowanie wynurzeń sfrustrowanego Ratlerka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

obaj sie wezcie puknijcie w czółko
poprzecie nawet pedofila,zeby dopiec Kaczynskiemu..tak tak --bo wydaje sie wam ze o spor -Kaczynski kontra Wałesa chodzi
biedaczek dostaje baty za PIS,przez Pis i dla po-PIS ..nie ! sorki to nie dla przeciw Po I nie dla PIS..
nie -bo my i oni
tylko to jest

ostateczna demaskacja Szuji,która była na reke i komuszej włądzy i zacodnim zakusom rozwalenia systemu..ale nie dla nas tylko dla nich
taka szuje jak wyłoniono --to klasali w łapki
bo --dla ludu wiarygodna a dla nich łatwa do sterowania
marionetka
która wielue wierzyło..conajmniej paru zgineło..wielu przestało wierzyc we wszystko
sprzedajna kukla ,która sie wyrobiła ,duzo krzyku narobiłą
której nikt znajacy prawde podskoczyc nie mógł

bo powtrzam--przez dlugi czas chroniona
oszukano nas ,oszukano swiat
ciagnał kase polska i dolce--boz obu miejsc miał pensje --za gre aktorska ,w której zdawało mu sie nie jest aktorem
a pawdziwym królem

Nobel???!--ilu powinno dostac nie dostało?siet z Noblem i niech sie udławi ta kasa..tytuł mu wystawi historia
Jakim był mezem--napisała zona
jakim był ojcem --wyniuchał Cenckiewicz i to jest udowodnione i było skrzetnie ukrywane-----

jakim jest ojcem teraz----powiedział zdaje sie ,ze smierc syna --przez nas! bo watpimy w jego prawde
i syn sie załamał--
jak mozna wykorzystywac smierc swojego dziecka dla wyczyszczenia sobie geby???

poszeprajcie sobie i sprawdzcie co powiedział ,zdaje sie około 2 lat temu o robotnikach--chciał ich uciszac--rewolucjonista najwiekszy!

ile jego wypowiedzi to wstyd i niemal zdrada Polski???

zacznijcie oddzielac ludzi i problemy i fakty...zesz k..niezaprzeczalne! od sympatii politycznych

bo to jest u was nagminna tendencja
cokolwiek rzad nie poprze--wy kontra..nawet jesli maja racje
jesli nie poprze--wy -cacy! nawet jesli to ni nie warte

nie ma wyposrodkowania i jakiejs minmalnego obiektywizmu--wszystkim go brak

wszyscy ,którzy jestescie wsciekli na Kaczora szukacie na siłe chwały dla Wałesy---to chore
to jest tez fanatyczne zafiksowanie
identycznie jak z klerem ma Łowca

jest tylko czarne i białe--nic posrodku
daltonizm polityczny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wałesa o Trumpie-wczoraj " drodzy amerykanie gratuluje..dla niego moja historia była inspiracja do działania(jego historia zainspirowała Trumpa!)
Wałesa o Trumpie dzisiaj---obaj politycy -Kaczynski I Trump to demagodzy
-----------------------
"mój syn nie wytrzymał psychicznie przez Cenckiewiczów i skrócił sobie zycie"
-----
"gdybym był Tuskim kazałbym pałowac solidarnosc..sam bym pałował Dude
(a to wleje bo to jest zdanie na zdaniu psychicznego psychicznie chorego)
https://www.wprost.pl/322561/Walesa-gdybym-byl-Tuskiem-kazalbym-palowac-Solidarnosc-Sam-bym-spalowal-Dude

złote mysli :

"moja walka doprowadizła do zjednoczenia Niemiec"

"nie jestem po prawicy ani po lewicy, a posrodku-co przeciez udowodnil!jest tam gdzie cos moze dla siebie wyciagnac"
"aferzystów to ja puszcze w skarpetkach"..puscił stocznie

to lubie najbardziej--"atakowanie mnie ,myslenie zle o mnie jest zbrodnia"

https://pl.wikiquote.org/wiki/Lech_Wa%C5%82%C4%99sa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak przy okazji co sie działo..wtedy

https://wzzw.wordpress.com/2009/08/12/kto-przejal-pieniadze-przeznaczone-dla-solidarnosci-przez-rzad-stanow-zjednoczonych/
---------
juz wracam z dna do dny:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> juz wracam z dna do dny:)

No! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Polityka

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

do góry