Widok

Zimowy ubiór - ślub w grudniu

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny może mi poradzicie.
Mój ślub już niedługo :) w grudniu 2005. Mam straszne obiekcje do futerka, ale pogoda nie daje mi wyboru. Dodatkowo muszę mieć rękawiczki :(
Wszystko nie tak jak bym chciała. Nie pytajcie dlaczego taki termin. Tak wybraliśmy.
Chciałam się Was poradzić czy do futerka i rękawiczek pasowałyby kwiaty we włosach ? Ja zawsze marzyłam o takiej ozdobie, chciałam zrezygnowac przy okazji z welonu. Obawiam się jednak, że nie będzie to najlepiej wyglądało o tej porze roku.
Chciałabym poznać Waszą opinię. Może macie jakiś fajny pomysł na zimowy ubiór :)

[url]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w zeszlym roku slub w grudniu miala moja kuzynka. i wlasnie zamiast welonu miala kwiaty we wlosach. wcale glupio to nie wygladalo do futerka i rekawiczek. pozniej i tak bawila sie bez tych ciezkich uzupelnien calego stroju. pozdrawiam i glowa do gorynina_k napisał(a):
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez mam slub w grudniu tego roku, i z kolei obawiam sie ze zmarzne w bucikach slubnych i slubnym ubranku( ślub cywilny),ubiore do tego jakis korzuszek albo plaszczyk ale i tak bedzie smiesznie,plaszczyk ciemny buty biale:-) No coz,licze ze kierowca podrzuci nas pod samo wejscie do usc:-) Jeszcze sie jednego obawiam... czy ja sie gdzuies nie wyrzne jak bedzie lod w butach na obcasie o sliskiej podeszwie:-D bo traperow raczej na slub nie przewidzialam... hehe A Ty masz ten slub w swieta?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam na zimowym ślubie w tym roku (styczeń ;p), kumpela dała sobie uszyć z materiału na podszewce polarowej płaszczyk taki za kolana ze stójką, miała rękawiczki ślubne za łokieć i jakoś przetrwała kościół a w sali bawiła się już porozbierana.. jedno co zrobili z powodu mrozu, to goście weselni składali życzenia dopiero na sali, a pozostałe osoby w przedsionku kościoła.. ale było ok..

Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kwiaty - jestem q 100% za
A co do płaszczyka to takowe wklejam propozycje
image
image
image
image
image

POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dori ale ladne te zimowe plaszczyki-super! Jakbym miala slub w zime to wlasnie cos takiego bym chciala miec!!

Pozdrowionka for You!!!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten się chyba nie wkleił

image

POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzicie te 2 piersze zdjęcia?? bo ja niee

POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sliczny jest 2 plaszczyk


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten drugi płaszczyk był do sprzedania na allegro za jakieś 500 złotych.. może jeszcze na niego trafisz.. ;)

Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tzn. ten mi sie podoba.

image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie musisz mieć futerka przez cały czas na sobie - w kościele jak będzie ogrzewany możesz zdjąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi się bardzo podoba etola odkrywająca ramiona, ale to raczej tylko dla efektu wizualnego taka sukienka.
Monisia85 dzięki za Twoją wypowiedź...ciągle jeszcze nie zdecydowałam jak będzie z tym moim welonem. Bardzo go nie chcę...może fryzjer coś mi doradzi.
Dziewczyny a czy macie jakieś ciekawe propozycje kwiatowych ozdób do włosów ?

[url]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć!
Ja mam ślub w grudniu 25 ale w 2006 roku wiec jeszcze jest troszkę czasu. Zdjęcia są extra ale nie mam jeszcze koncepcji na swój ubiór. Boję się tylko o buty bo suknia i futerko będą napewno wystarczająco ciepłe no ale gorzej z butami bo ja mam zawsze zimne nogi i ręcę. Cóż napiszcie mi jak wy Grudniowe Panny Młode to wykąbinujecie bo ja narazie pomysłu nie mam żadnego:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moze do kościoła założysz jakieś super eleganckie białe kozaczki ?? Z doświadczeia wiem że butów zbyt wiele z pod sukni nie widać ( wystajątylko czuby) więc może to byc dobrym rozwiazaniem A na sali weselnej zamienisz kozaczki na pantofelki ....
Gdzies tez widziałm takie zimowe suknie.... tylko gdzie ????? jak znajdę to wkleję

Chyba mozna w tym temacie co ?????

POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazłam jeszcze kilka propozycji kreacji na zimowy slub

image
image
image

image
image

POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry