Widok

Żłobek

Drodzy rodzice.
Czy jesteście zainteresowani powstaniem żłobka w Przetoczynie?
Poproszę o odpowiedź.
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Up up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najpierw nie poleca Pani Przedszkola Promyczek, a później zakłada Pani wątek o założeniu żłobka w Gminie Szemud. Podaje się Pani najpierw za Martę, później za Ewę. Dla jasności, zdradza Panią numer przy imieniu. Myślę, że lepszym sposobem na to, żeby założyć przedszkole bądź żłobek, będzie Pani uczciwa i dobra praca. Lepiej byłoby dojść do sukcesu ciężką pracą, a nie antyreklamą dla konkurencji. Moje dziecko chodziło najpierw do żłobka w Promyczku, a później do przedszkola. Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moim dzieckiem, jak i podejściem dydaktycznym względem mojego dziecka. Panie są bardzo miłe i uprzejme. Zawsze przekazują mi informację o moim dziecku, nawet gdy pojawia się jakiś problem. Dlatego też ja osobiście bardzo polecam to Przedszkole. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Szemud

Łebno Radny (7 odpowiedzi)

Jaki radnym według was jest Ireneusz Czarnowski? Z tego co widzę to na wszystko głosuje jak chce...

Szambo betonowe (11 odpowiedzi)

Witajcie. Gdzie możemy zamówić szambo betonowe 10m3 Jaką firmę polecacie z okolic Szemuda.

Studia wójta (6 odpowiedzi)

Szanowni mieszkańcy Szemuda, Czy wiecie że z naszych podatków pokrywacie koszty studiów wójta...

do góry