Widok

Złodziej bandyta napada na ludzi na Zaspie w okolicach parku.

Kryminalne Trójmiasto Temat dostępny też na forum:
Jedna z metod działania. Typ zapytał o godzinę. Dzieciak wyjął telefon by zobaczyć czas. Gość wyrywa telefon i daje dyla.
Dobrze biega. Nie udało się gnoja dogonić.
Bandyta okradł dzieciaka dzisiaj 2015-11-06 około 18 tej.

Rysopis: wysoki ze 180 cm wzrostu, wiek około 20 lat, ubrany w czarną kurtkę z kapturem, jeansy.

Telefon to ,,marketowa,, manta ,,ala,, smartfon. Ale to żal i stres dla dziecka którego okradł taki bandzior.

Gdyby ktoś coś miał podobnie piszcie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapisz dzieciaka do szkoły sportowej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie wiem czy to ta sama osoba, ale szłam dziś z przychodni ok. 18.00 rozmawiałam przez telefon i szedł za mną podejrzany chłopak bez czapki nie kojarzę, żeby miał kaptur ale na oewno miał spodnie dresowe. Zaczęłam oglądać się za siebie i chyba się przestraszył, bo stanął przy klatce. Następnie zaczął znowu za mną iść miał bardzo nerwowe zachowania. Potem śledził mnie dość spory kawałek i ze strachu zaczepiłam kobietę idącą, powiedziałam że śledzi mnie chłopak który bardzo podejrzanie się zachowuje. Nagle zatrzymałśmy się na rogu Burzyńskiego 6 na wprost sklepu warzywnego, natomiast ten chłopak stanął przy latarni i zaczął patrzeć się na nią i na nas. Następnie poszedł wzdłuż bloku a my za nim zaczął się zatrzymywać zachowywał się jakby był naćpany. Minelysmy go i poszedł w przeciwnym kierunku. Szybko pobieglam do klatki Pani do swojej i tyle go widziałam. Myślę, że gdyby nie pomoc tej kobiety zaatakował by mnie. Mam nadzieję, że nikomu po mnie nic się nie stało.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
"-chłopak bez czapki nie kojarzę, żeby miał kaptur ale na oewno miał spodnie dresowe.
-, natomiast ten chłopak stanął przy latarni i zaczął patrzeć się na nią i na nas.
Minelysmy go i poszedł w przeciwnym kierunku.
Szybko pobieglam do klatki Pani do swojej i tyle go widziałam. Myślę, że gdyby nie pomoc tej kobiety zaatakował by mnie. Mam nadzieję, że nikomu po mnie nic się nie stało."
Kobieto, kto był naćpany?!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
hahahahhahaha
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zaspa

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry