Widok

Złodziej na tablicy.pl i nie tylko, Bartłomiej M.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Nie dajmy się więcej oszykać, zbierzmy się wszyscy i zróbmy mu samo sąd, ten wybryk natury musi zginąć zapłacić za swoje czyny, które zrobił uczciwym ludzią naciągną mnie na 400 zl obiecał wysłanie paczki i ślad za nim zaginą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
znowu? jakiś czas temu był podobny wątek. http://forum.trojmiasto.pl/UWAGA-OSZUST-NA-TABLICA-PL-t418067,1,16.html

IwonaMarcysia napisała: "W ramach ostrzezenia podaje dane Pana ktory juz nie raz oszukał ludzi i co jakis czas pojawiaja sie jego kolejne ogloszenia


kilka Dziewczyn zostało oszukanych, nawoływały do zgłoszenia na policję - ile to faktycznie zrobiło?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wystarczy czasem wpisac dane osoby ktorej chcemy zrobic przelew w google i pojawiaja sie inf ....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki ustawie o ochronie danych osobowych, pan Bartłomiej może Cię pozwać i wygra sprawę. Radzę usunąć dane tego pana, dla własnego dobra.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
A gdzie tu kolego narusza ktoś ustawę o ochronie danych osobowych???Takie głupoty piszesz ,poczytaj np.książkę telefoniczną,dane sprzedających na Allegro wszędzie takie informacje są dostępne,poczytaj prawo a potem mądruj.Pokrzywdzonym radzę na policję sprawę zgłosić jak najszybciej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
też zostałem oszukany przez tego ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
..jakoś nigdy nie lubiłem Łodzi i ludzi tam mieszkających.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

do góry