Widok

Złodziej z Gdyni przyłapany na gorącym uczynku - wideo!

Kryminalne Trójmiasto Temat dostępny też na forum:
Witam wszystkich,

w dniu wczorajszym zawinęli mi kierunkowskazy, na początku myślałem, że ktoś po złości wyrwał przechodząc obok moto (codziennie zostawiam go w tym samym miejscu pod pracą), jednak jak się okazało to inny "motocyklista" je sobie przywłaszczył.

Nie chodzi o odzyskanie straty (bo to śmieszne pieniądze) ale o sam fakt, że takie buractwo trzeba tępić, dlatego chociaż gościowi wstydu narobie, tym bardziej, że jeszcze je sobie przymierza do swojego motocykla! Szok!

Moto to chyba Kawasaki Ninja, nie wiem który rok, rejestracja GWE, cyfry nieczytelne.

Link do filmu:

http://www.youtube.com/watch?v=-SQ8tSu1mVc


Pozdrawiam!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jakiś dzieciak... widać po posturze. Motorek to chyba jakaś 250 albo mniejszy (sądząc po kole i wydechu).

Gnoja za szmaty złapać i do rodziców... spiorą d*pkę na kwaśne jabłko to się odechce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Motocykl to Kawasaki zx9r czarne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie spiorą bo daleko nie pada jabłko od jabłoni
syn złodziej to ojciec?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
he he he jaki sprytny małolat!!! to jakaś 125 nawet bym powiedział! od razu w zęby walić i tyle! bo rodzice to palcem pogrożą i powiedzą-synku tak niewolno robić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
walic i patrzyc ino czy rowno puchnie...
http://www.youtube.com/watch?v=-SQ8tSu1mVc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakie 125?! 900cc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dlaczego na yt jest gdyński jak to motor wejherowski?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zarząd Portu Gdynia SA monitoruje swój teren. Zgłoś sprawę na policję i do Działu Ochrony Portu. Powinieneś dostać dobre nagrania z okolic a na nich numery rejestracyjne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
fakt jest dość kamer, to kwestia czasu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze to jakis support helsów ?? zaczyna od kierunkow a skonczy na sprzecie i prochach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra, będziemy mieć oczy otwarte, kwestia czasu aż go ktoś utrafi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Mój pierwszy samochód (200 odpowiedzi)

Jestem przed zakupem swojego pierwszego auta. Jaki samochód polecacie? Musi być 5-cio drzwiowy...

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

do góry