Widok

Zmarnowana szansa na bezpieczną przewagę

Selgros rozbił Vistal w końcówce meczu Temat dostępny też na forum:
Opinie do artykułu: Zmarnowana szansa na bezpieczną przewagę.

Piłkarki ręczne Vistalu mogły mieć już 5 punktów przewagi nad wiceliderem Superligi Kobiet. Niestety nie wykorzystały na to szansy i uległy w Gdynia Arenie Selgrosowi Lublin 23:28 (14:14). Wszystko przez zbyt wiele przestojów w drugiej połowie. Dzięki temu pozwoliły także tym rywalkom wrócić do gry o mistrzostwo Polski.

VISTAL: Gapska, Kordowiecka 1 - Janiszewska 8, Kobylińska 4, Szarawaga 3, Borysławska 3, Kozłowska 3, Stanulewicz 2, Matieli, Zych, Urbaniak, Kulwińska, Lalewicz, ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Congrats

Gratuluję MKS-owi wywalczonego zwycięstwa.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nieprzewidywalny zespół

Kompletnie. No cóż, może jednak będą walczyć o mistrza...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

A mogło dzisiaj być tak pięknie .

+ 5 nad Metraco Zagłębiem Lubin i pozostało tylko rozczarowanie !!!! WWWWWWWielka szkoda !!!!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zespół jest przewidywalny ale dzisiaj grał w osłabieniu i zabrakło dyspozycji kilku zawodniczek. Szkoda przegranej ale za to rywalizacja o mistrza staje się jeszcze bardziej emocjonująca.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie żartuj

Przewidywalny zespół a "zabrakło dyspozycji kilku zawodniczek" :)

Kompletnie?

Kompletnie nieprzewidywalny? To przecież zespół ze szczytu tabeli z największą ilością wygranych spotkań w tym sezonie. Trochę wiary :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Druga połowa zdecydowanie na niekorzyść :(

Ale już o tym zapominamy i skupiamy się na meczu z Lubinem! Ps. Co z Olą Zych?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

jak nie u siebie,to gdzie chcą wygrywać?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wszystkie kolejne u siebie i na wyjazdach będą wygrane. Bo Vistal jest najlepszy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kolejny słaby mecz w wykonaniu Vistalu

Po żenującej porażce z Elblągiem i dobrym meczu z Koszalinem wróciły koszmary.
Niestety tak słaba postawa całej drużyny wróży 4 miejsce i obejście się smakiem z medalami.
Mam wrażenie, że trener nie wnosi nic pozytywnego do postawy drużyny.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

no tu się nie zgodzę

jaki dobry mecz z Koszalinem? Dzisiaj walczyły, to że Janiszewska była w końcówce wyraźnie zmęczona i nie miała szczęścia (słupki i poprzeczki) to nie znaczy że źle grały.

Mecz

Cały mecz ma być oparty na jednej zawodniczce? Gdyby nie Janiszewska to byłby totalny pogrom
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo pozytywne wrażenie na mnie dzisiaj zrobiła Stanulewicz .

Bardzo szybka agresywna w obronie i chyba za szybko zmieniona .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Magda Stanulewicz the best ever

Magda zawsze gra ostro i na wysokich obrotach. Jest jednym z filarów drużyny. I tak pięknie lata z piłką ze skrzydeł.

Żenująca porażka z Elblągiem? Przecież Vistal wygrał wtedy z Elblągiem 38:29 :-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fakt, niejasno się wyraziłem.

Chodziło mi o wcześniejszy mecz z Elblągiem i do niego się odnosiłem co do koszmarów. Ostatnia wygrana to efekt bardzo słabej gry elblążanek a nie jakiś super wyczynów naszych dziewczyn.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie tragizuj. Trochę wiary. Zobaczysz, że Vistal zdobędzie mistrzostwo.

Trener aut!

Cały czas twiedzę, że trener nie ma zielonego pojęcia jak prowadzić drużynę w sytuacjach gdy prowadzimy 5cioma pktami, a przede wszystkim gdy mamy w plecy 3,5 pktów !na 7.8 minut do końca meczu!Zero kreatywności w trakcie meczu dostosowując taktykę do sytuacji aktualnej na boisku.Cały czas twierdzę,że powinien podać się do dymisji dla dobra drużyny bo mogą zająć nawet 6mce!Kończ WAŚĆ, wstydu oszczędź!!!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

znafco idź na kurs trenerski i pokaż co potrafisz
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
W trakcie sezonu? Przy tylu kontuzjach? Treneiro do wymiany? Człowieku zastanów się...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Kontuzje

A czyja to wina kontuzji tylu!Chyba nie pani Basi od szaletzw! (Wielki szacunek dla p.Basi za rzetelną pracę!).Tylko i wyłącznie od trenera!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Całe szczęście , że rywalki nam pomagają !

Bo trener niestety wali gafy . Jak można prowadzić pięcioma bramkami i zacząć samemu demolować drużynę wprowadzając drugoplanowe zawodniczki w pierwszej połowie od około 15-tej minuty . Zamiast dojechać przeciwnika w pierwszej połowie na co najmniej +10 a w drugiej połowie, dopiero jak już nic nie grozi ze strony rozbitego psychicznie przeciwnika , wprowadzać drugi garnitur do gry on sam rozbija psychicznie swój zespół głupimi zmianami !!! I drobna uwaga do bębniarza z KK - jak drużyna prowadzi atak pozycyjny to Ty kolego swoimi uderzeniami w bęben powinieneś podkręcać tempo tego ataku i motywować resztę kibiców do wzmożonego dopingu . To co robiłeś dzisiaj to był sabotaż i przeszkadzanie własnemu zespołowi w rozprowadzaniu ataku pozycyjnego przez to że intensywność uderzeń w bęben malała wraz z upływającym czasem jak drużyna konstruowała atak . Ty kolego nasze dziewczyny po prostu uśpiłeś !!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3

Miejsca przy KK nie brakuje więc albo

przestań głupio komentować albo wstąp w ich szeregi i pokaż jak to się robi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

a może ty wstąp
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potrafisz czytac ze zrozumieniem?

To przeczytaj jeszcze raz i zastanow sie nad sensem mojego komentarza ! Jak bebniarz targa beben na mecz to chyba w jakims celu ? Domyslam sie , ze celem jest doping druzyny i porwanie tzw piknikow do wzmorzonego dopingu a nie przeszkadzanie tak piknikom jak i zawodniczkom . Usilowalem oklaskami dopingowac zawodniczki ale oklaski zanikaly przez gubienie rytmu . Czy to co teraz napisalem jest dla Ciebie zrozumiale ? Co dziwic sie piknikom ze nie potrafia dopingowac jak KK czyli fachowcy odwalaja kiche i kompletnie swoim niezrozumialym postempowaniem bembniarza rozwalaja doping i usypiaja zawodniczki !!!

Bęben

Proponuje przyjść i pokazać o co chodzi z tym gubieniem rytmu i zaprezentować jak to ma wyglądać . Każda cenna rada jest ważna

Szanowni członkowie KK .

Nie bywam na wszystkich meczach Vistalu bo mi czas na to nie pozwala . Czego bardzo żałuję .Ale pierwszy raz była tak słaba praca bębniarza od początku istnienia Vistalu . Stąd moja uwaga . Czy w niedzielę mieliście kogoś kto zastępował poprzedniego , czy ten był krótko mówiąc niedysponowany ? Prawidłowy doping z udziałem bębniarza lub bębniarzy polega na tym , że w momencie rozpoczęcia rozprowadzania ataku pozycyjnego drużyny dopingowanej uderzenia bębniarzy są miarowo powolne i wraz z upływem czasu są coraz szybsze i w ten sposób zachęcają zawodniczki do szybszej gry a pozostałych kibiców do angażowania się w coraz głośniejszym dopingu . Takie właśnie zachowanie bębniarzy na meczach nie tylko Vistalu były dotychczas a w niedzielę była prawdziwa kicha i to był powód mojej uwagi . Żadna złośliwość nie była zawarta w moim komentarzu i życzę całemu KK Vistal aby dorobili się takiego sposobu dopingowania i pobudzania innych mniej zaangażowanych kibiców Vistalu jaki mają KK Lublina czy też Startu Elbląg . To że w Gdyni KK może nie jest najliczniejszy w E-klasie nie stanowi o tym że nie może poprawić swojej jakości dopingu i swoim przykładem powinien podrywać do wzmożonego dopingu tzw pikniki .

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Będzie mistrzostwo, Vistal nasz najlepszy jest i basta!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Bramka

W bramce trenerka kadry

A co to ma za znaczenie ?

Obydwie dzisiaj robiły co mogły a drużyna się posypała psychicznie po pierwszej połowie .

Zych

Co się dzieje z Zych? Jak cała drużyna podczas wzietego czasu słuchała "rad" trenera tak owa zawodniczka jako jedyna siedziala na ławce z zarzucona nozka. Pozostawie to bez komentarza i do refleksji. Filar drużyny jak nic.

No właśnie!

Z pożytkiem dla wszystkich będzie, jeśli zostawisz to bez komentarza! I być może zreflektujesz się, jeśli się okaże, że Ola doznała urazu!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odnowił się Oli uraz barku. I nie komentuj więcej bezwiednie "Kibicko", please!

To oznacza, że nie może nawet podnieść się z ławki? no sorry...

A Ty byś nie był/a sfrustrowany/a?

"Och podejdę i posłucham sobie jakie Tetel pitolety sadzi"... Bez przesady!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czyja to wina!?

Trenerze,ty wszystkie wykończysz nasze dziewczyny!A w radiu Gdańsk to porażkę zawaliła na dziewczyny! Czy sobie nie masz nic do zarzucenia!!! Totalna kompromitacja pseudo trenera!!!

Zwalił na dziewczyny!Kompromitacja!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wspieram Aleksandrę Zych

Szczególnie żal mi Aleksandry Zych. Jest bardzo potrzebna zespołowi w obronie i w ataku. Życzę aby leczenie kontuzji nie trwało długo. Czekamy
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ola Zych

Ola Trzymaj się mocno !!!! Szybko zdrowiej.

Kibic
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Okręgowy poziom sędziowania.

Beznadziejny to był poziom sędziowania meczu!!! Wiele epitetów po adresem arbitrów ciśnie się na usta ale się powstrzymam i powiem tylko DZIADY.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fakt - sędziowie dzisiaj trochę zawalali .

Najlepszy numer jak Gawlik wyrzuca piłkę w aut i sędziowie pozwolili jej wznowić grę a przecież to powinien być aut dla Vistalu .Ale w sumie walili błędy w obydwie strony i nie wypaczyli wyniku .

mistrz musi być tylko jeden kiedyś nawet bez licencji a go puścili tak ze w tym sezonie pewnie tez mu pomga

Kasia super,b.dobra Magda.Reszta.....Martwi uraz Oli Zych.Miejmy nadzieję że to nic
poważnego.Dopóki grała Ola wynik był korzystny dla Vistal.

Klub kibica Vistal Gdynia

Dzisaj był mocny doping , zachęta do wyjazdu do Elbląg i jak wyszło
? Kilka osób z poza Klub kibica Vistal Gdynia się tylko zapisało. Komentującego jednego z drugim pytam co wy dajecie od Siebie na meczu ? Nas pouczacie a sami nic od siebie. Najlepiej pojechać anonimowo na necie bo tak bezpiecznie a pomoc to już gorzej .
Do Elbląga pojedzie tylko Klub kibica Vistal Gdynia bo Inni tylko narzekają pierdza w stołki. Powiem tak Nie pomagasz to nie komentuj nie przeszkadzaj.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Fan

Panie Forek, zacznę od pełnego szacunku do Was bo jesteście z dziewczynami zawsze. Ale jest jedno ale, jest Was około 10 osób zawsze ale nikt prawie nie śpiewa itp, zero jakiegoś mocnego uderzenia jak np w Zaglebiu czy Koszalinie, też mało osób ale śpiewają z całych gardeł. A u nas sielanka. Pozdrowienia

Balon pękł!

Aż w Elblągu było słychać...

Start Elblag

To balonik w Elblągu pękł nie w Gdyni dla tego było go słychać w tym mieście .
Przegrać z Mistrzem Polski to nie grzech .
Gorzej przegrać z 6 zespołem z ligi to już klęska .
Nie patrzymy na nikogo gramy swoje jeszcze dużo meczy przed nami wiec wszystko może się zdarzyć .

Vistal też przegrał z Koszalinem u siebie :) A Balon pompowały gdyńskie media dla ścisłości "Złoto coraz bliżej" ,

przegrany mecz nie jest wynikiem kiepskiej gry w drugiej połowie ale braki w zgraniu zespołu co było widoczne w tylu niecelnych podaniach nawet z ręki do ręki to prowadziło do przechwytów kontr i bramek dla Lublina gra z klapkami na oczach i walenie w blok gdy obok wolna Szarawaga czy Stanulewicz brak zdecydowanej reakcji na przeciwniczkę z piłką,obrona na kole nie dawała efektów a całość spinała powolne rozgrywanie Matei gdy weszła Gutkowska to gra była szybsza

Problem polega Bramkarze

Zasadnicze znaczenie dla gry

???

Bylem pierwszy raz od kilku lat zobaczyc reczna

Druga połowa słabiutko, mało agresji, sporo niedokladnosci a klub kibica to żart taki rozumiem, tych 10chłopaków z Lublina było glosniejszych

Było ich 16-stu .

Osobiście liczyłem .

Pani Aleksandro, mam szczerą nadzieję że to tylko nadwyrężenie i wszystko się zakończy pomyślnie, życzę Pani tego z całego serca. Drogi Vistalu zagrałyście dobre spotkanie chociaż może lekko zgubił was brak koncentracji lub zbyt wielkie chciejstwo- czasami tak jest ze bardzo się chce i nic z tego nie wychodzi bo za bardzo. Jednak wstydzić nie macie się czego. Patrząc na sezon do tej pory zasługujecie na ten Puchar Polski