Widok

Zmarnowany czas i pieniądze

Największy błąd mojego życia i zmarnowane 6 lat! Nie polecam uczelni nikomu. Wokalistyka/śpiew solowy. Żałośni pedagodzy, którzy nie mają pojęcia o nauce śpiewu. Nie liczy się wiedza i talent tylko od jakiego jesteś pedagoga i co najgorsze...jakiej jesteś orientacji. Jeśli jesteś gejem, który lubi śpiewać barok. Idealna uczelnia dla Ciebie! Jeśli masz aspiracje aby się czegokolwiek nauczyć KAŻDA inna uczelnia będzie lepsza. Omijajcie szerokim łukiem. Dno dna. Większość znajomych skończyła AM z prezentem w postaci nerwicy. Pedagodzy są nieuprzejmi, a ich wiedza jest często ograniczona i jeśli się z nimi nie zgadzasz..na wstępie masz "przechlapane". Wybija się miernota. Zawsze śmieszyło mnie jak pewna Pani K (co tylko Kaszuby jej w głowie) chodziła na egzaminy swoich "paniuś" i co? Dziewczyny z wiedzą bardzo ograniczoną, a zawsze wychodziły z 5. Szkoda nerwów..naprawdę. Nie piszę tego z gorycze ale żeby was przestrzec!!! ja już swoje przeżyłam.
Moja ocena
poziom nauczania: 1
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3
Moim zdaniem uczelnia daje świetne warunki rozwoju. Trzeba umieć wykorzystać oferowane usługi, posiadać mądrość i umiejętność odrzucania niepotrzebnych, ciężko pracować nad repertuarem ciągle go poszerzając, szlifować posiadany talent itd.
Satysfakcja gwarantowana.
Wiadomo, że sytuacja na rynku muzyki klasycznej jest trudna, ale to chyba wiadomo jeszcze przed rozpoczęciem często hobbystycznych kierunków.
Ja nie żałuję :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 15
Ja jestem bardzo zadowolony z ukonczenia tej uczelni. Co prawda ukonczylem ja dosyc dawno , ale juz w czasie studiow mialem prace jako solista w Operze Gdanskiej a po tym w Teatrze Wielkim w Warszawie. Otrzymalem sporo miedznarodowych nagrod i od czasu bycia za granica korzystam z wiedzy zdobytej na Akademii Gdanskiej.
Spiewalem rowniez za granicami Polski n.p. w Holandii, Belgii, Niemczech i gdzie obecnie przebywam , we Francji.
Pedagog nie da TALENTU. Ten trzeba miec. Tak jest w roznych dziedzinach wiedzy. Dobry pedagog moze oszlifowac co sie z natury posiada.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jako ojciec dziecka które usiłowało się kształcić w tej marnej uczelni potwierdzam negatywne opinie o poziomie nauczania.W końcu moje dziecko zmieniło uczelnie na inną gdyż poziom wiedzy nauczycieli był żenujący.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry