Widok

Zmiana nazwy przystanku Rębiechowo na Banino.

Czy nie macie problemów z rozróżnieniem nas przystanków Rębiechowo, Rębiechowo PKM??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadza się ostatnio kupowałem bilet do rebiechowa a sprzedali mi do Gdańsk Rębiechowo, jeden przystanek jechałem na gape
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ostatnio do mnie dziecko przedzwonilo ze czeka i się pomylilem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kiedys glosowalismy internetowo zeby przystanek nazywał sie Banino, lecz władze PKM brew naszej woli sami zmienili i teraz mamy bubel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Właśnie:
http://m.trojmiasto.pl/news/wiadomosci/Byl-przystanek-PKM-Banino-Teraz-to-Gdansk-Rebiechowo-n79267.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jak szukam w rozkładzie PKP to wszystko sie miesza i zawiesza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Po co robili głosowanie jak sami zdecydowali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale ten "Banino" to nie było Rębiechowo, tylko Gdańsk-Rębiechowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Choć my coś zawalczmy o zmianę nazwy tego przystanku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Może by Pani Sołtys jakieś pismo z podpisami. Nie chcemy płacić mandatów ze ktoś Pkm. Zle nam wystawił bilet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do pani sołtys $#@!

Moze by tak na zebraniu soleckim podjąć ten temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W końcu jakaś konkretną propozycja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Rebiechowo, Rebiechowo Gdańsk. To musi być jakieś wielkie miasto skoro ma dwa przystanki. Czy mi sie wydaje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak mają stadion i światło na skrzyżowaniu i 300 osób.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli kiedyś zapłacę mandat za brak biletu. Będę sie sądził ze prosiłem bilet do R a nie do RG
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A moze by tak przystanek Lotnisko zmienić na prawidłowo nazwę Rębiechowo Lotnisko. Wtedy byly by trzy przystanki. : Rębiechowo. Gdansk Rębiechowo. Rębiechowo Lotnisko.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wtedy Rebiechowo stanie sie metropolia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podobno Banino już ma 20 tys. mieszkańców a Rebiechowo 397.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja ostatnio znajomych prosiłem zeby wysiedli na przystanku Rębiechowo. A wysiedli na Gdansk Rębiechowo. I trzy kilometry w mrozie musieli dralowac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi tez to sie trafiło. Dlaczego zatem mamy żyć i mieszkać w patologii. Kiedyś zamieniono przystanek przymoze na uniwersytet i teraz jest fajnie. Dlaczego ten nie moze nazywać sie Banino lub Banino-Rębiechowo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Po co to bylo?????
http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/nazwij-przystanki-pkm,847962,art,t,id,tm.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Soltys

Do Pani Sołtys. Czy nie możnaby zrobić w tej sprawie spotkania z władzami Płk i PKP. Czekam na Panią aktywność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pewnie będą tłumaczyć ze jest juz za późno i wymaga zgody ministra.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba ze system PKM. Nie pozwoli na takie zmiany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podziękujmy NASZEMU radnemu p. Pryczkowskiemu, który to wspólnie z Żurawiczem wystąpili z wnioskiem o zmianę nazwy z Banino na Gdańsk-Rębiechowo.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tego nie wiedziałem. Myślałem ze to PKM. Sama z siebie zrobiła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://gdansk.naszemiasto.pl/tag/stacja-banino.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba nazw a nie nas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wlasnie znalazłem w sieci ze na tym przystanku projektówano 500 miejsc parkingowych. A mamy 4.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rany to Zurawicz za tym stoi. Tego nie wiedziałem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak przynajmniej mielibyśmy przystanek, skoro dróg nie mozemy mieć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żądamy zmiany nazwy przystanku Rebiechowo na Banino.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proponowałbym też puścić tam tory wtedy będzie banino .Obwodnicy nie tory nie a nazwę Banino tak a co ten przestanek ma wspólnego z Baninem chyba was prąd walną .Mózgi wam pozamarzały .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem za
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prawda - te przystanki to jakaś masakra - czy nie można tego zmienić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbno trzeba pisać pismo do PLK a nie PKP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pierwotnie miało się nazywać Banino lecz z Baninem nie miało z nim nic wspólnego więc zmienili nazwę, gdyby przystanek był zlokalizowany na terenie gminy Żukowo i bezpośrednio położony był w okolicy Banina więc miało by to sens, i oczywiście posypią się zaraz same hejtowe wpisy bo na inne na tym forum nie ma co liczyć
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się ale popatrz jest nasz dużo więcej - mamy większe popracie no i jest to rozsądne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nazwę należałoby zmienić bo jest beznadziejna

Ale myślę, że ani Gdańsk Rębiechowo (bo się myli z Rębiechowem) , ani tym bardziej Banino (jeszcze bardziej będzie wprowadzało w błąd).

Czy nie właściwiej Gdańsk Barniewice?
A może jeszcze inaczej - Gdańsk Suburbium, Gdańsk Krańce :)

Niestety szanse na powodzenie widzę znikome.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuje Gdańsk Puste Pole
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jednak więcej optymizmu? Gdańsk Inwestycje :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Albo: Gdańsk Tu Na Razie Jest Ściernisko, Ale Będzie San Francisco - w skrócie: Gdańsk SanFran ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może Bagnino gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdańsk Rębiechowo jest na gruntach miasta Gdańska i Kaszuby nic Wam do tego. p Żurawicz będąc u władzy nic dobrego dla Banina nie zrobił pozbył się PKM.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra idea kto ma pisac pismo do PLK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znając politykę PLK pewnie będzie trzeba 20 lat żeby to zrozumieli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Banino PLK imienia jakiegos naszego radnego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
myslalem ze w baninie mieszka inteligeencja ale z tego co czytam maja problemy z przstankami
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Skoro przystanek leży w Rębiechowie to dlaczego ma się nazywac inaczej ? :) To tak jakby stacji Gdańsk Żabianka chcieć dać nazwę Sopot Wyścigi. Chociaż z obu stacji jest tak samo daleko do wyścigów, to jednak są to dwa różne miasta i tyle.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak dla zmiany nazwy przystanku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A rolnik który obok mieszka pewnie co rano przeciera oczy ze zdumienia jak widzi peron za swoją stodołą. Trochę to takie "odjechane".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do przystanku Rębiechowo dodać po prostu Żuk. ( czyt. Żukowskie). Wtedy I przystanek będzie Rębiechowo Żuk., a II- Gdańsk Rębiechowo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez dobry pomysł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rany tacy już słabi jesteśmy, że nie możemy wywalczyć nazwy przystanku??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Może Poseł Lamczyk się w tą akcję włączy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przytanku który lezy w innej wsi ? Może Żukowo też nazwiemy Banino i Miszewo też nazwiemy Banino?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Port Lotniczy Rębiechowo, Rębiechowo, Rębiechowo wieś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak żeby dodać smaku dyskusji, to trzeba zauważyć, że teraz przystanek PKM to Gdańsk-Rębiechowo, ciekawe jak po zmianach wszystko jedno na jaką nazwę, np. dajmy na to "Banino" - podejdzie do tego SKM i nie wymyśli, że teraz oto jadąc z "Banina" bo nie z "Gdańska-Rębiechowo" poruszamy się pomiędzy miastami, a zatem bilety powinny być droższe. "Głośno" myślę, bo nie zdziwiłabym się gdyby takie argumenty padły, mimo, że formalnie przystanek w granicach administracyjnych Gdańska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mowa o zmianie przystanku Rębiechowo wieś, a nie Gdańsk Rębiechowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a to zmienia postać rzeczy, cofam zatem uwagę, pozdrawiam - owocnej dyskusji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też myślałam że rozmowa tyczy zmiany nazwy Gdańsk Rębiechowo,
i chyba większość osób w tym duchu się tu wypowiadała.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rebiechowo gdansk niech sobie zostanie ale ten drugi przystanek powinien nazywac sie Banino jest na pograniczu Banina i Rebiechowa przynajmniej nie mylily by sie kasjerki i dla podroznych nie byloby problemu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadza się nam się już myli . A co dopiero kasjerce. Nie wiem czy wiecie. Lecz przejazd pomiędzy tymi przystankami kosztuje 2 zl drożej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
na jakim pograniczu co ty piszesz, przystanek jest zlokalizowany pomiędzy Gdańskiem a Rębiechowem, Banino jest za Rębiechowem od strony Gdańska
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba chodziło o usytuowanie przystanku Rębiechowo - właściwie jest prawie na pograniczu ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Juz na tym forum myla sie gdzie jest rebiechowo a rebiechowo gdansk .Pisalem o rebiechowie a ta stacja lezy na pograniczu banina rebiechowa Tu jest potrzebna inicjatywa radnch zeby zmienic nazwe rebiechowo na banino i po klopocie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To jest brak zrozumienia tego, co się czyta. Tam jest Gdańsk-Rębiechowo, tu Rębiechowo - to różnica jest widoczna.
Cena to chyba zależna od ilości km, to się może nie mieści w jakimś tam przedziale.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Problem polega na tym że z reguły jedziesz na Przymorze, a nie ... na Przymorze-Uniwersytet Gdański.
Zamiast na Wrzeszcz-Politechnika Gdańska jedziesz na Politechnikę, a nie do Wrzeszcza.

W przypadku Gdańsk-Rębiechowo nie powiesz ani Gdańsk, ani Rębiechowo, co samo w sobie jest najzwyczajniej - mniej wygodne.

Dodatkowo warto aby przystanki były pooznaczane względnie jednoznacznie, tutaj rzucane są różne propozycje, jedne lepsze, jedne gorsze. Faktycznie przyda się zmiana nazwy tego przystanku.

Ja przychylam się do opcji z zamianą Rębiechowo na Banino, a Gdańsk-Rębiechowo niech wówczas sobie pozostanie.
Jedyne co to do obu przystanków powinien być wygodny i regularny dojazd z Banina, inaczej te przystanki funkcjonować będą na pół gwizdka.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadza się. Cieszę się że zaczynamy merytorycznie pisać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisi malo nie zapłaciłem mandatu w wyniku kontroli. Ale kontrola machnela ręką. Bp juz sami w tym gubią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi tez to sie trafiło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno Poseł Lamczyk też jest za zmianą nazwy przystanku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytaliscie ostatni artykul o ginacych dzikach na PKM. Tych dzikow jest zdecydowanie za dużo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Za dużo????
Tzn. Brak przejść dla zwierząt i ludzi. Szkoda że piesi rowerzyści i zwierzęta mogą się przemieszczać tylko po drogach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdyby lepiej rozplanowano dojazdy dla pieszych i rowerów dziś nie byłoby problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem za zmianą nazwy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
A mi jest wszystko jedno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zdziwisz się jak kiedyś zapłacisz mandat . Gdyz konduktor nie zrozumiał gdzie jedziesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bilet kupuję skycashem i staram się zwracać uwagę, do jakiej stacji kupuję bilet.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakie stanowiskow w tej sprawie jest PLK?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Decyzja należy oczywiście do PLK i tam nalezy uderzać. Na sieici PKP jest jednak pełno przystanków, których nazwy uwzględniają dwie sąsiednie miejscowości. może by więc dotychczasowe Rębiechowo na linii kościerskiej nazwać Banino-Rebiechowo? Nieporozumienia w kasach by się skończyły, a mieszkańcy Rebiechowa nie czuliby się "okradzeni"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Popieram - słuszna propozycja. Może by tak teraz nasz Burmistrz w tą ideę się włączył
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A radni od czego sa powinni takia propozycje podsunac burmistrzowi i zarzadowi PKM
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a mieszkańcy najpierw radnym :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od tego sa zeby czytac i wsluchiwac sie w problemy tych co ich wybierali za to dostaja kase mieszkancu banina
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Własnie - gdzie są radni i rada sołecka - ??

gdzie oni są i czym się zajmują?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nikt im nie każe czytać for internetowych nieoficjalnych, bo pewnie znajdziemy ich w sieci kilkanaście.

Gdzie są? http://www.radabanino.pl/przydatne-kontakty - wszystko napisane. Czym się zajmują? Zadzwoń i zapytaj :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obecny przystanek "Rębiechowo" należy do PKP i to ta firma może zmienić jego nazwę, a nie PKM.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do PLK. PKP to przewoźnik, PLK obsługuje tory. Mniej więcej tak jak GDDKiA odpowiada za podłoże jezdni, a PKS czy Gryf jeżdżą po niej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faktycznie mamy trzy przystanki:
1. Port Lotniczy Gdańsk Rebiechowo
2. Gdańsk Rębiechowo
3. Rębiechowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
inni też mają problem
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Z-ktorego-peronu-odjedzie-PKM-ka-Nigdy-nie-wiadomo-n98401.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prasa się już zaczyna tym tematem intersować a jakoś Radni milczą.
Im jest wszystko obojętne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja się zastanawiam do której komórki w UG Zukowo można zgłosic stan drogi do przystanku Rebiechowo (PKP, ten przy wiadukcie, co lecą pociai na Kościerzynę). Droga jest w FA-TAL-NNYM stanie obecnie - rozjeżdżona glina, nie da sie przejść. Mam dokumentacje fotograficzną. Trochę słabo to wygląda bo do połwy droga jest utwardzona a od tego "boiska" jest dramat. Może ktos coś podpowie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przedmiotowa droga jest własnością PKP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakby co, przyłącze się do skargi. Również mam film i zdjęcia. Pismo do pkp, równolegle może na kartuzy.info (jakkolwiek na wiosnę pisałam do nich w tej sprawie - olali temat). Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szkoda ze wszyscy w tym kraju mają takie sprawy gdzieś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czasami tak sobie myślę jaka jest strategia zukowa. Z tego cp widze to tylko skrzeszewo. Zukowo. Kultura o chaft.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
W tej gminie poza pensjami nauczycieli nic nikogo nie interesuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
- Port Lotniczy Rębiechowo
- Gdańsk Rębiechwo
- Rębiechowo

i wszystko jasne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic nie jasne ile razy trzeba tlumaczyc w kasie o jakie rebiechowo sie rozchodzi to dzieki jednemu radnemu jest jak jest bez sensu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez sensu to było wcześniej:

- Port Lotniczy Rębiechowo
- Banino
- Rębiechowo

Bliżej tego "Banina" to była nawet Osowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak powinno zostac gdansk rebiechowo a nastepny przystanek nie rebiechowo tylko banino albo nie gdansk rebiechowo np klukowo barniewice a nie 2 razy rebiechowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak - tyle tylko że poza tym naszym pisaniem nic się nie dzieje. A Burmistrz i Radni mają ine problemy niż Pani w okienku przy kasie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nawet nic nie potrafią załatwić z drogami. Patrz przykład zjazdu do biedronki, a tyle gadają o tym artykule 16.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co proponujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przystanek Rębiechowo istnieje już co najmniej 60 lat a wy mieszkacie parę lat w Baninie i chcecie wszystko zmienic
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Kolego co z tego ile mieszkasz, lecz nie widzisz patologii w której żyjesz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety patologie widzę od kiedy powstał bum na szeregowce. Braki w kanalizacji drogach oswietleniu itd. Nazwa przystanku to dopiero problem ch chacha
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Patologia jest w Gdańsku. Przystanek Rębiechowo istnieje od lat i faktycznie jest w Rębiechowie. Nie można pudrować gdańskiej patologii wprowadzając kolejną patologię w postaci przystanku Banino w Rębiechowie. Nie powinno być przystanku Gdańsk-Rębiechowo ani nawet Gdańsk-Banino. Najbliżej tego wszystkiego są Barniewice. Czyli przystanek powinien się nazywać Gdańsk-Barniewice albo po prostu Barniewice. A może Gdańsk-Przedmieścia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się, masz rację.
Tyle tylko czy mógłby tym czymś się ktoś zająć z gminy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuję nazwę "Koniec Gdańska" albo "Szczere Pole" :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Obecnie "Szczere Pole" za dużo nie dobiegałoby od rzeczywistości ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
zjeżdżali by się turyści żeby o sobie szczerze posłuchać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pod Lęborkiem jest stacja
Boże Pole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo jest tam taka miejscowość :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Generalnie trzeba by było uderzyć do Żukowa albo nawet do Kartuz. PKM stoi na stanowisku, że (o ile wniosek o zmianę zostanie zaakceptowany) wnioskodawca ponosi koszty zmiany nazwy przystanku, czyli wszystkich tablic i rozkładów. Nie sądzę żeby sołectwo dysponowało funduszami na to.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tego nie wiedziałem. Gdzie to jest zapisane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To wiadomość przekazana przez PKM na ich stronie na FB. Nie wiem, czy w jakiś papierach jest to przekazane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki. Szkoda tylko ze pan zurawicz sam zdecydował a PLK ma to wszystko gdzieś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry