Widok

Zmiana sali weselnej

Wesele Temat dostępny też na forum:
Cześć. Doradźcie czy zmieniać salę. Lista gości urosła do 110 osób gdy była już zaklepana sala na 90 osób. Wiadomo, część pewnie nie przyjdzie ale wątpliwe by było to 20 oosób. Zmieniać salę czy zaryzykować i liczyć że przyjdzie mniej osób lub cisnąć się w zbyt małej sali?
Jeżeli zmienić to macie jakieś opinie o sali Jantar w Pucku, sali weselnej w Rewie lub o CasCatering w Pogórzu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja byłam 2 czerwca na sali jantar na jubileuszu ślubu i blo ok nawet bardzo ok w porównaniu do ceny ( piątek). Znajomi byli zarówno w Agrotce jak i Filipie tez było bardzo dobrze.Ja bym zmieniła 120 gości to sala na 140 żeby było lużno. Nam na weselu na 140 osób odmówilo tylko 6 :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za opinię. Już wiem że zmienimy. Szkoda tylko zadatku z poprzedniej sali. No i muszę znaleźć nowego dj :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Daj ogłoszenie, może ktoś odkupi termin :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niegłupi pomysł :-) ogłoszenie właśnie dodałam więc jak ktoś coś to zapraszam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

do góry