Widok

Zmieniacie juz?

Tak sie zastanawiam,zmieniacie juz ja zimówki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja w sobotę już zmieniłem:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie i za ile można wiedzieć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Miszewie za 50 zł 16stki zmieniłam
https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=miszewo wulkanizacja&tbs=lf:1,lf_ui:2,lf_pqs:EAE&rflfq=1&rlha=0&rllag=54387464,18360900,182&tbm=lcl&rldimm=18276367843232247905&rlfi=hd:;si:13915161977392291412
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
autoreklamy czas start. Obstawiam na mocne uderzenie beznadziejnego serwisu autoserv czy jakoś tak
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze nie, ale polecam wulkanizację na Budowlanych 52. Nie daleko i na spokojnie można wymienić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja odradzam absolutnie wulkanizację w Miszewie. 2x zmieniałem u nich nówki opony i zawsze któreś koło spuszczało i musiałem dopompowywać, odkąd zmieniłem wulkanizację, problem ustał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwne bo zmieniam u nich opony dobre 7 lat i nigdy tak się nie zdarzyło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zmieniałem 16-stki na przeciwko poczty. Obsługa miła jak za PRL koszt 70zł z wyważeniem. Mam jeszcze drugie auto do zmiany więc też czekam na propozycje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziwne sam tam ywam i obsługa raczej pozytywna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na przeciwko poczty można tylko opony zmieniać. Broń Boże naprawiać auto bo wymieni wszystko co trzeba i nie trzeba hah:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

do góry