Widok

Żuławy z dzieckiem?

Czy ktoś z forumowiczów może polecić jakąś ciekawą trasę z dzieckiem (6 lat, samo jeździ) na Żuławach, byle nie po asfalcie? Do 12-15km.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lichnówki-Nowy staw, ddr po asfalcie.
Grabiny-Zameczek - Przejazdowo ddr z kostką.

https://www.openstreetmap.org/#map=12/54.2430/18.8464&layers=C
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wschodnia (dziury ale da radę), przybrzeżna do Krępiec, tam te dwa mostki przy S7, dalej na Mokry Dwór dowolną drogą, potem w Mokrym Dworze plac zabaw przy kościele i dalej tą ścieżką przy placu zabaw do Grabiny Zameczek przez piękne Lędowo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielkie dzięki!! Sprawdziłam i ten odcinek między Grabinami a Wiśliną jest chyba idealny dla dziecka, a czy ktoś orientuje się, czy można zrobić tam bezpiecznie jakąś pętlę, żeby nie wracać tak samo, np. jakąś drogą wzdłuż kanału?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz. Jeśli jedziesz od strony Grabiny Zameczek do S7, to tam gdzie są te mostki dwa obok siebie pod wiaduktami S7 pojedź Niegowo. Wzdłuż torów możecie jechać aż do Podmiejskiej na Radunicy. Po drodze będą roboty drogowo-torowe, około 200m drogi nie z płyty a z kruszcu, kamieni ale da się jechać. Z Radunicy tą nową nitką Obrońców Westerplatte a dalej już sobie musicie radzić sami :)

Pozdrowerki!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za podpowiedź, brzmi super, ostatni kawałek zawsze może przejechać jeden z dorosłych, żeby kopnąć się po ssamochód. A ta trasa w Niegowie orientujesz się jak wygląda, bo na Google nie można podpatrzeć?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
100% poprzeczne płyty na całej szerokości.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dziękuję za rady, trasę Grabiny-Lędowo-Wiślina-Krępiec-Niegowo-Pruszcz dziś zrobiliśmy w 4 godz. (4 dorosłych + 2 dzieci w fotelikach + 2 dzieci na rowerach), na odcinku do Wiśliny piękna droga rowerowa z mostkami, wiatami, itp., za Wiśliną płyty poprzeczne lub tzw. jumby, na których ruch samochodowy jes prawie zerowy. W Niegowie ciekawa perspektywa jazdy z panoramą gdańskich blokowisk na horyzoncie, ruchliwą obwodnicą południową niedaleko, a wokół kumkają żaby :-) Naprawdę polecam na pierwsze wycieczki z dziećmi!! Moja niespełna 6-letnia córka zrobiła bez marudzenia 22km. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

Jaki rower godny polecenia... (23 odpowiedzi)

Pytanie do "specjalistów" którzy chcieliby coś doradzić - szukam roweru , stary został przekazany...

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

do góry