Widok

Zupa rybna "bez ryby"?

Wszedłem do GO niezbyt głodny, bardziej z ciekawości. po przejrzeniu menu, myślę sobie zupa rybna z pastą curry, mleczkiem kokosowym, łososiem i dorszem będzie ok. Cena 15 zł. - umiarkowana (za dobrą zupę rybną trzeba tyle zapłacić, spotkałem się nawet z ceną 20 zł.). Długo nie czekałem, około 5 minut. Na pierwszy rzut oka wygląda smacznie i faktycznie tak było, chociaż rybna w stylu tajskim to nie do końca dla mnie. Więc myślę sobie zjem rybę z zupy i resztę zostawię. Udało mi się wyłowić trzy, cztery malutkie kawałeczki ryby na oko jakieś 30 g, ułożyłem je na brzegu talerza i spytałem barmanki, czy rybę do tej zupy podają jeszcze osobno. Pani w odpowiedzi mówi, że to jest tajska zupa i ryba już tam jest (nie zrozumiała mojego sarkazmu). Powiedziałem , że to jest śmieszne - taka ilość ryby w zupie rybnej za 15 zł. i skierowałem się do drzwi. Pani barmanka nic nie odpowiedziała, ani nie próbowała zwrócić pieniędzy. Także to była moja pierwsza wizyta w GO i ostatnia, tym bardziej, że porcje są skąpe czytam również w innych opiniach. To tak jak by podać Strogonowa z 30 g wołowiny. Na skąpstwie jeszcze nikt na dobre nie wyszedł, ale zobaczymy. Może GO się uda.
Moja ocena
Główna Osobowa kategoria: Restauracje
obsługa: 2
 
menu: 4
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To po co wchodzić jak się nie jest głodnym. No ale hipsterzy po 40 tak mają.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry