Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
amstaf , doberman albo twoje życie.WYBIERAJ nowy temat Jestem pracownikem sluzby zdrowia.I chcialbym tu przestrzec ludzi przed...
~fredzio
416

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 4 maja 2004

Pseudohodowla nowy temat Przestrzegam przed zakupem psów z hodowli na Osowej. Psy mają nużyce, wady...
~Własciciel123
14

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Karma Royal Canin dla pieska nowy temat Dzień dobry, czy ktoś chciałby kupić Royal Canin Gastro Intestinal dla psa?...
~Kasia
5

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 22 sierpnia 2016

kupie drapak dla kota nowy temat Witam, czy ma ktoś do odsprzedania drapak dla kota?
~kociara
1

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 24 kwietnia 2017

Moja suka nowy temat [img]http://s22.postimg.org/w34yyl2jl/SNV83756.jpg[/img] Jej "mamusia"...
~sa∂yl
10

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 2 grudnia 2016

Psy bez smyczy mam juz dość! nowy temat Codziennie wracam z dzieckiem z pozytywnej szkoły na Kokoszki i nie ma dnia...
~Hanka
204

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 20 listopada 2014

Są tu jacyś kociarze? :) Jak w tytule, zachęcam miłośników tych zwierząt do rozmów o kotach i...
~Kafka
5

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 19 lipca 2014

Zabawa psiakow-wybieganie pupila Witam, mam 2,5 letniego mastifa poludniowo-afrykanskiego,chetnie wybiegam go...
~Chalado
4

ostatnia odp. 10 dni temu

dodano: 3 kwietnia 2017

Amstaff Mam problem, moi sąsiedzi z parteru mają amstafa. Kiedy ktoś się na nich...
~Dorota
3

ostatnia odp. 11 dni temu

dodano: 17 kwietnia 2017

Gdzie kupić tanią i dość dobrą karmę dla kotów? Od nieodpowiedzialnego właściciela odebrałam 3 małe koty. Maluchy są zabawne...
~mikulinna
19

ostatnia odp. 15 dni temu

dodano: 21 marca 2016

Przygarnę kotkę :) Witam serdecznie, chętnie przygarnę jakiegoś malucha :)
~Magda
0

ostatnia odp. 16 dni temu

dodano: 12 kwietnia 2017

Spacer z psem - duży molos szuka współspacerowicza Witajcie, Czy ktoś miałby ochotę zabrać się na spacer z nami i z naszym...
~spacer z psem
9

ostatnia odp. 24 dni temu

dodano: 30 października 2015

Ferma lisów Witam Poszukuje osób, które mieszkają w Kazimierzu i mają problem z fermą....
~Lech
3

ostatnia odp. 29 dni temu

dodano: 9 października 2015

Zabieg na kręgosłupie pieska Czy ktoś może polecić dobrego lekarza z doświadczeniem w operowaniu...
~okokokokok
2

ostatnia odp. 29 dni temu

dodano: 28 marca 2017

Hodowla Shih Tzu Znajoma szuka hodowli tej rasy w województwie pomorskim. Jaką hodowlę...
~Dorota
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 marca 2017

Ratujcie wilki petycja link Podpisac i udostepnic gdzie sie da Petycja zakaz odstrzalu wilkow w...
~Lunola
0

Petycja ratujcie wilki Ratujcie wilki w kaliforni petycja link podpisujcie i udostepniajcie gdzie...
~Wilkołak
0

~Kociara
9

dodano: 10 lutego 2016

świnia morska dostałem świnie na tygodniowe przechowanie 2 lata temu, już wtedy miała 4...
~weźcie ją ode mnie
2

dodano: 4 marca 2017

Dobry weterynarz - Żółwie Witam, Czy ktoś z Was jest w stanie polecić weterynarza który zna się na...
~Motylica
0

dodano: 15 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry