Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kotek pytanko/ kto zgubił młodego kota? błąka się biedak głodny pół dnia. rano...
~???
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2015

Padaczka u psa Witam, Czy ma ktoś cierpiącego psa na padaczkę? Taka została postawiona dziś...
~Sonia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2015

Amstaff/Pitbull luzem na Płycie Redłowskiej Od miesiąca luzem, bez kagańca biega w okolicy Herberta i sklepu Sieć jasny...
~mama
8

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2015

Znaleziono fretkę Jak w temacie dzisiaj w nocy w okolicach godziny 2:30 znalazłem fretkę na...
~Paweł
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2015

Zaginął kotek Dzisiaj przepadł bez wieści nasz roczny kotek Kleks. Jest biały w rude plamki...
~Sąsiad
11

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

Czarny labrador zaginął Zaginął czarny labrador, wiek 1 rok, ponownie uciekł z domu w okolicach...
~p&k
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 września 2015

Nie zginął nikomu szary kot? Nie znam się na radach kotów ale to chyba był rasowy kotek. Widziałam bardzo...
~saka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2015

Jak przyzwyczaić kota do kuwety? Drodzy, od 2 tygodni mam 6-cio tygodniowego kota , kot załatwiał swoje...
~Masza
9

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

Zaginęła suczka rasy syberian husky, proszę o pomoc. Witam. W dniu wczorajszym między godziną 10 - 12 zaginął 3- letni pies rasy...
Dan84
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

W Baninie zaginęła suczka o imieniu SUNIA W kwietniu br. zaginęła na spacerze w Baninie czarna suczka. Zdjęcia i inne...
~Adalbert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

Mrówki jak wytępić żółte mrówki w ogrodzie?
~mycholina
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2015

Komu zginął pies? Dziś w okolicach Wesołej pojawił się fajny psiak. Duży, a właściwie wysoki,...
~mieszkanka Wesołej
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2015

Wspólny spacer z psem? Czesc! Mam psiaka kundelka pewnie troszke spokrewniony z goldenem ktoremu...
~Weronika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2015

Znalazłem kotkę. 04.08.2014 roku o godzinie 16:30 na ulicy Zeusa 15 błąkał się kot. Szare...
Lukasz198
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2015

Uwaga!!! Zaginął pies. Dzisiaj 26.07.2015 r w lasku między Moreną a Matemblewem zaginął pies wyżeł...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lipca 2015

Pies chory na nerki - potrzebny nefrolog. Nasz pies zachorował na nerki. Nie poddajemy się. .. czy znacie jakiegoś...
~m.
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Biszkoptowy psiak Cześć. Czy wiecie do kogo należy biszkoptowy, duży, młody pies w typie...
~Aneta
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lipca 2015

Mały kotek Na placu zabaw w Borkowie obok przedszkola Horyzoncik błąka się mały...
~Anita
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2015

Gdzie mogę pójść na pizzę wraz z psem? Czy jest jakiś lokal z dobrą pizzą w trójmieście gdzie akceptowana jest...
~Zorg
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

Bojano znaleziony jork Witam W dniu 14 lipca 2015 w Bojanie okolice Dembnika, został znaleziony...
~mp
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry